Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w ofercie WGC

Świat, 19.12.2009, h. 14:03, dodał: Promant
20

W ofercie sklepu WGC można znaleźć kilka ciekawych, gazowych, replik ASG broni krótkiej - produkcji firm Marushin oraz Tanaka.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłośników replik klasycznych rewolwerów oraz pistoletów powinna zainteresować oferta sklepu WGC, w której można znaleźć kilka ciekawych produktów firm Marushin oraz Tanaka. Sklep oferuje rewolwer produkcji firmy Tanaka, Colt SAA Army .45 Cavalry, który posiada demontowany bębenek. Kolor: Midnight Gold. Materiał: ABS i metal. Pojemność magazynu: 18BB. Długość: 329mm. Waga: 755g. Cena: 225USD. 

 

 

Na stronie można również nabyć repliki rewolwerów produkcji firmy Marushin, w wersji ładowanej łuskami mieszczącymi po 1 BB 6mm: Cartridge Series SAA .45. Materiał: ABS i metal. Pojemność bębenka: 6BB. Długość: 256mm. Waga: 475g.

 

 

Replika oferowana jest w wersji kolorystycznej czarnej oraz srebrnej. Czarna wersja kosztuje 110USD. Srebrna wersja sprzedawana jest w cenie 158USD.

 

 

Produktem firmy Marushin jest także replika gazowa pistoletu Sturm Ruger Mk1, w wersji wytłumionej, oferowana w cenie 177USD. W przeciwieństwie do produktu non blow back KJW, replika firmy Marushin jest systemu gas blow back, czyli według opisu: posiada ruchomy zamek.

 

 

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz srebrna. Materiał: ciężki ABS + części wewnętrzne wykonane z metalu. Pojemność magazynka: 18BB. Długość: 261mm. Waga: 730g. Prędkość początkowa: 190-210fps na 0.2g BB i słabszym gazie HFC134a.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Patryklen12 19.12.2009, h. 14:13 Patryklen12
Piękny coltcik Cena też fajna Ciekaw jestem kiedy to wejdzie na Polski rynek. Na prawdę piękna rzecz
Gekon_1 19.12.2009, h. 15:09 Gekon_1
No to robimy rekonstrukcje cowboy'ów
Teo 19.12.2009, h. 15:38 Teo
ciekawe czy będzie szansa załączyć do lugera laser, tak jak miał Ghost Dog.
admarss 19.12.2009, h. 15:58 admarss
Coltcik w skórzanej kaburze na skórzanym pasie, brązowy kapelutek, spodnie dżinsowe, koszulka w kratkę, ostrogi i na strzelankę
Timonek 19.12.2009, h. 16:08 Timonek
Może ktoś się skusi na zrobienie LARPa w klimatach Steam Punkowych

Z takimi rewolwerkami biegać to sama frajda
Striker 19.12.2009, h. 16:37 Striker
Biegać może i frajda, ale masz tylko 6 kulek... Raczej na pojedynki dobre
Siersciuch 19.12.2009, h. 18:26 Siersciuch
W magazynku Colta SAA masz 18 kulek. Ja mam mniej w mojej 1911 i sie tym nie martwie. Styknie mi, przeciez to broń boczna.
shamoth 19.12.2009, h. 19:11 shamoth
W sumie już były Winchester'o podobne repliki w newsach a te colty ładnie by uzupełniały wyposażenie cowboya, czekam na airsoftową wersję rumaka ;]
Marcinek83 19.12.2009, h. 19:16 Marcinek83
W końcu Ruger z BB. Szkoda tylko że plastik fantastik, cóż, to tylko Marushin.
Ookami 19.12.2009, h. 19:29 Ookami
"I wanna be a Cowboy baby..." Najwyższa pora odkurzyć stary kapelusz i wystawić napis "Saloon" na bunkrem
HateMe 19.12.2009, h. 20:05 HateMe
RUGER <3
Dudzik 19.12.2009, h. 20:25 Dudzik
Trochę nie mogę zrozumieć dlaczego do XIX wiecznego kolta musieli zrobić rączkę z tego chamskiego ABSu. Czy aż tak jest drogo wyprodukować 2 maleńkie okładziny z drewna. Niby drobna rzecz a od razu by wyglądał jak prawdziwy.
monsta 19.12.2009, h. 20:27 monsta
190-210 fps :S małowato ... ;(
Soul reaper 19.12.2009, h. 22:34 Soul reaper
Colt Tanaki przepiękny. Tylko w Polsce będzie kosztował z 700-800zł
Tuksiak 19.12.2009, h. 23:57 Tuksiak
@monsta: A po co Ci więcej w pistolcu? I zwróć uwagę, że to na hfc, czyli na GG będzie miał tak koło 250-280 w dobrych wiatrach i może nawet wytrzyma z magazynek .

A wracajać do newsa, pięęęęęęę&#312;ne Colty .
kacpi010 20.12.2009, h. 00:41 kacpi010
Istny Western ;D, piękna robota.
amsoK01 20.12.2009, h. 09:09 amsoK01
Ciekawe te kolty ...

Szkoda ,że tyle FPS ;/
xel20 20.12.2009, h. 13:54 xel20
mieć 2 takie kolty na jakimś zlocie i można by klimatyczny evencik zrobić. Pojedynki rewolwerowców ;].
GrimPilgrim 22.12.2009, h. 16:44 GrimPilgrim
Six-shootery niezłe ale ja poczekam aż zrobią Schofield'a! to dopiero ładny rewolwer mniam! (nickel finish of course!)
maxpayne3000 22.12.2009, h. 21:53 maxpayne3000
no trzeba przyznać że się postarali, nareszcie fani dzikiego zachodu będą mogli poszaleć