Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie RWA

Świat, 18.12.2009, h. 00:25, dodał: Promant
24

RedWolf Airsoft wprowadził do swojej oferty repliki ASG AEG TM z serii high cycle oraz najnowsze pistolety GBB firmy Socom Gear.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft są już dostępne, opisywane szczegółowo w starszych newsach, repliki AEG firmy Tokyo Marui z najnowszej serii high cycle, dedykowanej do CQB. Repliki posiadają przekonstruowane wnętrzności i nowe silniki serii HC - co gwarantuje uzyskanie bardzo wysokich wartości ROF, rzędu 25BB na sekundę, na akumulatorze 8,4V. Tokyo Marui G3 SAS (High Cycle) różni się od poprzedniej wersji tej repliki produkcji TM także posiadaniem wysuwanej kolby. Cena: 294USD.

 

 

Tokyo Marui MP5A5 (High Cycle Series) kosztuje 273USD. W komplecie magazynek bębnowy o pojemności 400BB.

 

 

 

RWA oferuje także najnowsze pistolety full metal GBB produkcji firmy Socom Gear. Replika M9A1 SOF Desert Combat z tłumikiem dźwięku Trinity oferowana jest w cenie 149.99USD. Prędkość początkowa: 330fps.

 

 

Specjalna edycja Jungle Combat repliki MEU (SOC) 1911 ma prękość początkową 280fps. Cena: 149USD. Upgrade części wewnętrznych i magazynka.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 18.12.2009, h. 00:35 Jangi
Ocho, TM w natarciu
Timonek 18.12.2009, h. 00:38 Timonek
Tm, Tm.. ładna ta G3ka
Marcinek83 18.12.2009, h. 01:39 Marcinek83
Tragedia, mogli chociaż rzucić się na metal body w G3, heh poprzednika dobrze wspominam ale brakowało metalu w nim i tyle.
zaki123 18.12.2009, h. 07:04 zaki123
heh. nie widzialem jeszcze mp5 z bebnowym ale i on jjest jakis maly. tylko 400 kulek. takie do ak maja po 2500. zal
qurcz 18.12.2009, h. 08:36 qurcz
"heh. nie widzialem jeszcze mp5 z bebnowym ale i on jjest jakis maly. tylko 400 kulek. takie do ak maja po 2500. zal "

siadam rano przed kompem, widzę taki komentarz i już nie muszę wchodzić na onet, żeby pacnąć się w czoło po przeczytaniu pierszego lepszego komentarza
Promant 18.12.2009, h. 10:37 Promant
@zaki123

Zanim napiszesz równie genialny komentarz - zastanów się dwa razy. A później znowu to przemyśl i dopiero pisz. Albo lepiej: zrezygnuj.

I porównaj sobie gabaryty tego magazynka z drumem do AK.
Psycho_Mantis 18.12.2009, h. 12:26 Psycho_Mantis
"zal" to ty masz w głowie (za przeproszeniem) - zawsze mi się to na usta ciśnie jak słyszę te głupkowate gówniarskie "żal". MEU śliczny, pod lufą ma chyba latarkę z laserem?
Moses 18.12.2009, h. 12:39 Moses
Żal to patrzec co SG robi z replikami MEU i M9. Toż to paskudztwa nad paskudztwami. Nie ma to jak oksyda

Tak pod MEU jest latarnia z laserem to się nazywa M6X chyba
Landsil 18.12.2009, h. 12:48 Landsil
i już się ludzie gryzą

magazynki elektryczne są w wersjach podwójnych i pojedynczych i tyle, choć fakt że różnice między nimi są większe niż te 2 razy.
MoniT 18.12.2009, h. 14:38 MoniT
25k/s w wydaniu tma na batce 8.4 ^^ kosmos
MEU śliczny ci którzy narzekają na wygląd pewnie przez wystającą lufe ale on ma specjalnie taką w stocku pod tłumik z którym wygląda prześlicznie
GunneR2oo6 18.12.2009, h. 14:53 GunneR2oo6
Jak czytam komentarze typu zaki123 to napawa mnie duma, że jestem użytkownikiem low-cap'ów.

A M9 miodne
Pablito350 18.12.2009, h. 15:03 Pablito350
Co do kolorystyki to szkoda, że jest taka a nie oksyda bądź chrom. Ogólnie z tym bębnem dziwnie wygląda. Jedyna zaletą to super precyzyjnie wykonane, bynajmniej na zdjęciach
robtyk 18.12.2009, h. 15:30 robtyk
Nie odważyłbym się oceniać precyzji wykonania repliki po zdjęciu, ale ... Ja nie jadam grzybków "halohalo" więc jest możliwe, że nie dostrzegam pewnych drobnych szczegółów otaczającego mnie świata pozdrawiam wszystkich komentatorów
jj94 18.12.2009, h. 15:49 jj94
MP5 z bębnem. Hmm... rozwiązanie dość ciekawe tylko jakieś takie brzydkie.
Ookami 18.12.2009, h. 16:10 Ookami
Ludzie, nie kłóćcie się! Święta idą. Zapuśćcie sobie jakiś świąteczny hit, który leci non stop w hipermarketach i zapomnijcie o sporach xP

A teraz na serio: MEU i M9 fantastyka, gdybym miał środki, to kupiłbym oba tylko po to by umieścić je w gablotce w salonie i pokazywać gościom Bęben do MP5? Myślcie praktycznie! Według mnie wygląda całkiem, całkiem - nie mówiąc już o tej przewadze jaką Wam da w budynku.

pozdro 4 all
wooke 18.12.2009, h. 21:00 wooke
Przy takim ROFie to te 400 kuleczek szybko zniknie. Ciekawe czy będzie można zakupić same drumy, piękne nie są ale praktyczne, jak najbardziej. Jakieś info na temat fps jest? Takie 300-350 było by bajecznie. MEU... po prostu "MAMO kup mi!!!11" .
Matt141 18.12.2009, h. 21:27 Matt141
Połącznie takiego ROF-u i bębna się w sumie tylko do cqb. Ale w dobie kiedy mnóstwo napaleńców(tak, napaleńców, nie maniaków) idzie za dewizą: więcej,szybciej,mocniej, to zaczynam się bać. Dobrze tyle, że pojemnośc druma jest bez przegięć.
Landsil 18.12.2009, h. 22:33 Landsil
no wiesz, można tak jak w tym filmiku kupić sobie glocka full auto i taki magazynek ale podwójny i też można biegać w budynkach

ale pistolet piękny
Striker 19.12.2009, h. 10:19 Striker
Rzeczywiście, MP5 z drumem wygląda... Jakoś inaczej

Nie ma to, jak otrzymać 50 kulek w twarz z 10 metrów... Nie wiem, jak w innych rejonach Polski, ale na Dolnym Śląsku w CQB często przechodzimy na "single-fire" i to nie na mocnych replikach. Zatem drum byłby niemile widziany.

Moim skromnym zdaniem, powinnością moderatora winno być usuwać tylko obraźliwe komentarze. Takie autorstwa: qurcza, Psycho_Mantisa i... Promanta. Przykro się to czyta, <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->(...)<!--colorc--></span><!--/colorc--> Też możecie zacisnąć zęby i nie komentować. Wiecie - zrezygnować
Promant 19.12.2009, h. 10:57 Promant
@Striker

Powiedz mi proszę, co jest obraźliwego w moim komentarzu?
Zwrócenie uwagi, że powinno się kilka razy zastanowić zanim napisze się bzdurę?

Czy może potrafisz upchnąć 2500BB z druma od AK do tego bębenka z MP5?

Przyganiasz innym - samemu obrzucając ich inwektywami. Bardzo dojrzałe podejście. Chyba nauczanie kultury forumowej powinieneś rozpocząć od samokształcenia.
gadzinka 19.12.2009, h. 12:16 gadzinka
@ wooke, już są.
$3
A i fps... wg. RWA jedyne 235.0 fps ...
$3
grzechotnik 19.12.2009, h. 16:35 grzechotnik
Hihihi, ciekawe czy projektanci tego czegoś co zrobili z G3 strzelali z ostrego... Może na drugi raz by czegoś takiego nie zrobili...