Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear M9A1 SOF

Świat, 18.12.2009, h. 00:25, dodał: Promant
13

Portal Arnies Airsoft zaprezentował szczegółowe zdjęcia najnowszej repliki ASG GBB firmy Socom Gear: M9A1 SOF.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadany ostatnio w newsach, najnowszy pistolet GBB firmy Socom Gear: M9A1 SOF zaprezentowano na portalu Arnies Airsoft.

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowe zdjęcia prezentują detale wyglądu zewnętrznego, oznaczeń i elementów wewnętrznych.

 

 

 

 

 

 

 

Pistolet waży: 825g (pusty), a magazynek: 255g, tak więc jego użytkownik trzyma w ręce solidny "kawałek metalu" ponad kilogramowej wagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Marcinek83 18.12.2009, h. 01:42 Marcinek83
Zmienić kolor i sygnowania, patrzcie czegoś takiego nie było nigdzie.
gromu 18.12.2009, h. 10:06 gromu
Piękny, ciekawe kiedy będzie w PL i jaka cena
piotras1001 18.12.2009, h. 10:23 piotras1001
Swietnie wygląda, ciekawe jak z ceną pewnie na bogato - ktoś se orientuje ile to cudo kosztuje?
monsta 18.12.2009, h. 13:55 monsta
149$
pesinter 18.12.2009, h. 14:26 pesinter
Bardzo fajny. Mam identycznego ale w czarnej wersji. Polecam każdemu fanowi M9tki i nie tylko. Jedna z lepszych replik pistoletów, a jej wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetna gazówka.
Ownage 18.12.2009, h. 16:51 Ownage
Jeszcze tylko kilka szyn RIS i juz mamy full opcja super american sp3ci4l f0rc3s jazzy choco coyote brown leave_no_man_behind (lol?)klamke...

Dlaczego dzisiaj 80% replik musi miec jakies syfiaste pseudo oznaczenia niby jednostek specjalnych i innych dziwnych powiedzonek i hasel i w dodatku w najmodniejszym kolorze sezonu coyote brown...

Automaty Kalasznikowa tez beda za niedlugo w dark earth albo coyote brown z fajnym RISem Daniel Defence albo La Rue, do tego kolba i chwyt pistoletowy rodem z AR 15, tlumik plomienia Zombie killer i jakies mega haslo typu "ALL YOURE TALIBAN ASSES BELONG TO US", "ONE SHOT-3 KILLS" itp
Promant 18.12.2009, h. 17:06 Promant
A co Ci to przeszkadza?
Zmusza Cię ktoś do kupowania? A może lepiej byłoby żeby wrócił siermiężny rynek z początku lat 2000? Kilka modeli na krzyż i tyle.

Jest popyt to i sprzedaż idzie. A przynajmniej każdy znajdzie coś dla siebie. Airsoft to hobby dla rozrywki i wypoczynku, czasem dla lansu; podejście jest tu luźniejsze niż w rekonstruklcji.
piotras1001 18.12.2009, h. 20:49 piotras1001
Z jednej strony popieram Ownaga, a z drugiej to też uważam że mamy w chwili obecnej wolny (i wydaje mi sie duży) rynek wszelkiego szpeju do ASG. Ja nie powiem jestem najarany na ten właśnie model.
Co o tym sądzicie??? Wiem ,że to nie forum, ale....?
wooke 18.12.2009, h. 21:07 wooke
Cudo ;]. Ownage... nie podoba się to nie kupuj/patrz/wąchaj/wcieraj/itp.
W tym momencie jeśli ktoś ma ochotę się lansować, posiadać coś innego, rzadkiego wyjątkowego to ma taką szansę, a jeśli Tobie się to nie podoba po prostu zostań przy swoich upodobaniach.
cassius 18.12.2009, h. 21:10 cassius
No widzisz Ownage. Kiedyś wszyscy latali z mieczykami i toporkami, aż jakiś idiota wymyślił super_duper_mega wypasioną bron palną i szlag trafił broń biała oraz kusze/łuki/proce. Jeśli jesteś takim wrogiem tego co nowe to zalecam bawić się patykami i kamieniami, a ASG zostawić tym którzy wyszli z jaskini . I tak jak mówił Promant, nie podoba się - nie kupuj i tyle. Dywagacje są zbędne
pesinter 19.12.2009, h. 11:14 pesinter
Zdradzić wam tajemnice nagłej mody na kolory typu desert, olive, coyote itd. itp.? Niedawno wyszła taka gra Modern Warfare 2. Jeśli ktoś o niej nie słyszał to nie wiem w jakim świecie żyje. W każdym razie jak tylko się pojawiła i miliony ludzi zaczęło w nią grać (szczególnie tryb online) to rynek airsoftowy zalały repliki w kolorystyce broni zawartej w grze. Prosta sprawa. To już nie jest tylko gra, to wyznacznik standardów.
cassius 20.12.2009, h. 00:50 cassius
skoro na wydanie tej repliki wplynela premiera kolejnej czesci call of duty to co z pozostalymi replikami ktore wyszly duuzo przed modern warfare 2? Phih, chcial zablysnac lecz sie nie udalo
tkn07 20.12.2009, h. 20:03 tkn07
a propos mw2. Najbardziej irytujące co zauważyłem są to uwagi" ej ciebie gra pochłoneła" bądź" nie masz własnego pomysłu na ubiór?" skierowane do mnie. Kupiłem sobie kominiarkę 1 otworową z dolną częścią czaszki w pewnym skleaie motocyklowym kilka lat temu podłapując pomysł od NS a teraz niektórzy ludzie z mojego grona wytykają mnie palcami... tak to taki wyznacznik "mody" asg.