Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE HK416 GBB

Świat, 16.12.2009, h. 22:01, dodał: Promant
28

Opublikowano zdjęcia repliki gas blow back HK416 firmy Wei Tech.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na portalu ArniesAirsoft zamieszczono zdjęcia repliki gas blow back karabinka HK416, produkcji firmy Wei Tech, która od wczoraj dostępna jest na rynku.

 

 

Fotografie, po raz pierwszy, prezentują opakowanie i detale wyglądu repliki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaprezentowano również krótki film video.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 16.12.2009, h. 22:04 slipknotyk
te hk na zdjęciach wygląda dość przyzwoicie bynajmniej jak dla mnie.
Szerszen94 16.12.2009, h. 22:05 Szerszen94
przepiękny hakacz. Żyć, nie umierać Ciekawe jak z osiągami. Czy wiadomo cokolwiek na temat dostępności w Polsce?
Codename666 16.12.2009, h. 22:18 Codename666
Mniam, mniam. Smaczny kąsek. Mam nadzieję, że cena będzie równie smaczna.
(jeżeli komuś przeszkadza moje nawiązania do gastronomii, chcę powiedzieć, że od paru godzin nic nie jadłem i wszystko kojarzy mi się z jedzeniem )
Shadow 16.12.2009, h. 22:28 Shadow
Slipknotyk, bynajmniej to nie przynajmniej.
Hornet 16.12.2009, h. 22:58 Hornet
Ciekaw czy system gazowy to ten sam co w SCAR (na GG i CO2)?
Karol88 16.12.2009, h. 23:20 Karol88
ale mogli by się postarać z tym zamkiem i zrobić jakoś inaczej, jak w TK a nie jakiś złoty cylinderek. Blee
rogalov 16.12.2009, h. 23:22 rogalov
Mam wrażenie że BB jest słabszy.
Pritcher 16.12.2009, h. 23:41 Pritcher
Za ten mosiężny cylinder ma się niedużą gazożernośc i bezawaryjność. I nie trzeba połowy części wymieniać żeby się dało na spokojnie strzelać.
pidzejfat 17.12.2009, h. 00:36 pidzejfat
Replika jest kompatybilna z co2. Wszystkie repliki od scara mozna zasilac co2 jak i 3gen serii m4/16. Bebechy kompatybilne z emkami we, scar ma kompletnie inne suwadło...
Brakuje do szczęścia oznaczeń...
MyN3 17.12.2009, h. 00:50 MyN3
Ładne Zobaczymy jeszcze filmik
slipknotyk 17.12.2009, h. 01:24 slipknotyk
Shadow
16-12-2009, 22:28

Slipknotyk, bynajmniej to nie przynajmniej. hehe thx człowiek pisze jedno,a myśli o drugim.
Bialy_Qn 17.12.2009, h. 08:11 Bialy_Qn
Mmmmm piękny !!
PiotrKa 17.12.2009, h. 09:36 PiotrKa
Solidna robota! Szkoda tylko że brak pełnych oznaczeń oryginału...(zapewne z powodu praw patentowych - na europę właścicielem tychże jest podobno Umarex-Walther). Parametry na bank takie jak w ostatniej serii M4/Scar. Użytkuję obydwa modele z WE - myślę że jest to jedyny system GGB który in box, bez tuningu można użytkować w terenie. WA uchodzi za bardziej awaryjne i wymaga modyfikacji w zasadzie od początku (przynajmniej podstawowe modele). Mankamentem jest widok cylindra w oknie wyrzutu łusek - ale za to sam system gazowy daje radę!
Ero-senin 17.12.2009, h. 09:42 Ero-senin
Nie lubię emek , ale z tej mógłbym postrzelać :]
MatriX482 17.12.2009, h. 13:16 MatriX482
O jeju, jakie to jest cudo

Pewnie łatwy i fajny w tuningu jak reszta emek WETTI, nie?

A cena pewnie będzie oscylować w okolicy eMek WE- 1000-1500zł.
Patryklen12 17.12.2009, h. 14:06 Patryklen12
Po prostu cacuszko Piękne wykonanie no ale szkoda, że nie ma pełnych oznaczeń orginału zresztą jak już wspomniał kolega niżej. Nie za bardzo jestem za GBB no ale to jest naprawdę warte bliższego przypatrzenia
Jackall37 17.12.2009, h. 14:31 Jackall37
Mosiężny cylinderek w oknie wyrzutnika to nie jest wielki problem - można dać to galwanizerowi i go bez większych problemów poczerni.

Za to system WE dąży do doskonałości, tak powinno być - kupujesz, wyjmujesz z pudełka i strzelasz, a nie martwisz się jakie cześci trzeba kupić.
MatriX482 17.12.2009, h. 14:34 MatriX482
@Jackall37- Dokładnie

A i pytanie- czy WE jest aż tak niecelne, czy coś źle przeczytałem? Ile może przeżyć na "stockowych" częściach?

Do HK416- jeszcze raz super replika.
Prezes_____ 17.12.2009, h. 15:48 Prezes_____
A co to za dynks leżący w kartonie na magazynku?
guzio29 17.12.2009, h. 16:12 guzio29
fajny ! Jeśli cena nie będzie z księżyca to trzeba będzie rozważyć zakup - o ile będzie dostępny w PL (zabawa w ściąganie nie dla mnie )
Karol88 17.12.2009, h. 16:42 Karol88
@Prezes_____
Do ładowania magazynka kulkami
Gasparzinho 17.12.2009, h. 17:18 Gasparzinho
Ładna repliczka
Sam mam hk614 ale z gazowym bym zbankrutował ,choć i tak mało strzelam xD
Chaves 17.12.2009, h. 17:27 Chaves
Czy ja dobrze zauważyłem czy GBB blokował się po strzale pomimo ustawionego full auto i musiał przytrzymywać bolt catch aby strzelał serią?
PAT_Bubel 17.12.2009, h. 17:54 PAT_Bubel
Dla mnie to nie blokowanie ale raczej zadziałało jakieś zabezpieczenie przed strzelaniem "na sucho". To chyba bardziej prawdopodobne...
blazo 17.12.2009, h. 19:30 blazo
i karton fajnie wygląda bez wieśniackich rysunków
KARMA_Alex 18.12.2009, h. 00:24 KARMA_Alex
chce to dostac do reki by porownac z 416 :]
jediwolf 18.12.2009, h. 02:34 jediwolf
znacie jakiś sklep, gdzie można to kupić??
DamianKakietek 23.12.2009, h. 16:35 DamianKakietek
w polsce ma być pod koniec stycznia w specshopie