Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 15.12.2009, h. 22:21, dodał: Promant
26

AirSoftGlobal: repliki ASG - LMG, PPsz oraz WA2000 produkcji ARES, już w przedsprzedaży. KSC: replika GBB M92 Target. WETTI: premiera rynkowa HK416 GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep AirSoftGlobal rozpoczął przyjmowanie zamówień na nowości z oferty firmy ARES. W przedsprzedaży znalazły się repliki: Stoner LMG, PPsz oraz WA2000. AEG PPSh-41 ma długość 840mm. Waga: 3000g. Cena: 440USD.

 

 

 

AEG Stoner LMG waży 3000g. Pojemność magazynka: 1550BB. Cena: 460USD.

 

 

Replika gazowa (GBB) karabinu snajperskiego WA2000 waży 3400g. Cena: 520USD. Wszystkie repliki mają być dostępne w ofercie sklepu z końcem stycznia 2010 roku.

 

 

Japońska firma KSC wprowadziła do oferty kolejną nowość: GBB M92 Target. Jest to replika Beretty z przedłużoną lufą (nie jest to kompensator). Długość: 243mm. Waga: 865g. Pojemność magazynka: 24[+1]BB. Cena: 186EUR.

 

 

Firma Wei Tech poinformowała, że jej nowa replika systemu gas blow back - HK416 - jest już od dziś dostępna dla nabywców. To jak szybko znajdzie się w sprzedaży detalicznej zależy w tej chwili od dystrybutorów. Replika stanowi bazowo M4 WE 3 generacji. W wersji HK416, z wiadomych względów, nie posiada oznaczeń.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftglobal.com

www.ksc-guns.co.jp

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamil 15.12.2009, h. 22:31 Kamil
Spodziewałem się wyższej ceny za tego WA2000.
johny1mob 15.12.2009, h. 22:41 johny1mob
te hk416 to lipa, zero zmian w środku i brak oznaczeń ;/
kosmi 15.12.2009, h. 22:59 kosmi
Lipa straszna z tym WA. 3400g To jest połowa prawdziwej wagi :/
Chociaż dobrze że ta cena nie jest aż tak tragiczna..
Devito 15.12.2009, h. 23:05 Devito
He He Ares się spieszy z PPSh, żeby wydać replikę przed AGMem
Hornet 15.12.2009, h. 23:40 Hornet
LMG , niestety od Aresa to lepiej poczekać i poczytać recenzje, niż kupować w ciemno
Jangi 15.12.2009, h. 23:56 Jangi
L! M! G!

Szkoda tylko że tak drogo
Maza94 16.12.2009, h. 00:08 Maza94
to WA 200 ma bardzo fajną lunetkę, bardzo przypomina lunetę Unetrl taką jaką używa USMC na swoich M40A1/A3/A5 której nie produkują w wersji airsoftowej/replikowej.
Co do LMG to spodziewałem się że będzie droższe...
rain777 16.12.2009, h. 00:27 rain777
strzelająca deska doczekała się premiery w airsofcie (wa 2000)
ależ to brzydkie jest (o gustach się nie dyskutuje ...)
Pritcher 16.12.2009, h. 00:46 Pritcher
@johny1mob
Jak system działa już stabilnie to po co zmieniac na siłę? Napisali że bazuje, nie że jest identyczny. Ale za to pewnie drobne części będą pasowac od ich zwykłej emki. Ciekawe jak wyjdzie cenowo, czy jak SCAR, czy dużo drożej.
bomba095 16.12.2009, h. 00:56 bomba095
Kurde, jak pierwszy raz zobaczyłem to WA2000 to myślałem że to CKM i myślałem gdzie to ma magazynek
tkn07 16.12.2009, h. 01:14 tkn07
po 2 letnim oczekiwaniu nare<!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro-->sz<!--colorc--></span><!--/colorc-->cie się doczekałem walthera w rozsądnej cenie . Pieniądze już czekają na niego.
tkn07 16.12.2009, h. 01:39 tkn07
około 1700 z przesyłką do Polski. Porozpisuję maile do Polskich sklepów, jeżeli do końca tygodnia nie znajdę takiego co ma zamiar ową replikę sprowadzać to w sobotę zamawiam na asglobal'u
syriusz192 16.12.2009, h. 08:46 syriusz192
Ale ten WA 2000 jest brzydki. Ohydztwo. Wygląda jak jakiś klocek z odpustu.
DrRet 16.12.2009, h. 09:30 DrRet
WA2000 używał pewien gościu z gry komputerowej który działał pod różnymi imionami "Bald Killer" "Agent 47" "Hitman" i mi się przez to bardzo podoba ciekaw jestem czy da się ją rozłożyć tak samo jak w grze i jeszcze do tego jak by dorzucili aluminiową walizkę Kosior
Pritcher 16.12.2009, h. 12:58 Pritcher
W Hitmanie snajperka z walizki to był Blaser 93 z tego co pamiętam, a jak wyobrażasz sobie składanie Walthera? To i tak się zmieści w walizce.
Bukhart 16.12.2009, h. 13:28 Bukhart
@ Pritcher

W Hitmanie zwało się to W2000 i jak nazwa i wygląd wskazują, jest pewne ryzyko, że miał odwzorowywać WA2000
MatriX482 16.12.2009, h. 14:16 MatriX482
Gazowe HK416! Jea! Moje marzenia się spełniają!
Lambert 16.12.2009, h. 15:05 Lambert
Myślę, że należy doceniać ARESa za szukanie ciekawych replik.
W dodatku na bardzo przyzwoitym poziomie.
gross 16.12.2009, h. 15:46 gross
Walther to chyba marzenie każdego fana Hitmana, ten karabin nowy kosztował ok. 75 000 USD, a teraz kosztuje ok. 100 000 USD jeśli w ogóle ktokolwiek chce go sprzedać (mówię oczywiście o ostrym).
Kaszub 16.12.2009, h. 16:42 Kaszub
Kosmi mnie ubiegł ;/ a po drugie orginał ma czarne malowanie body i reszty niedrewninych części
Lambert 16.12.2009, h. 18:03 Lambert
Taaa, malowanie...
bungi 16.12.2009, h. 18:33 bungi
co wy się znacie na "pierwowzorze WA2000".... że niby czarny, ze nie drewniany.....

postudiujcie trochę historię ostrej broni palnej ale także ASG, to nie pierwsza replika WA2000...
Pritcher 16.12.2009, h. 19:18 Pritcher
@Bukhart
Zapadła mi w pamieć pierwsza misja pierwszej części Hitmana, tam na pewno był Blaser. Ale się kłócić nie będę, dopóki płyty nie znajdę i nie sprawdzę.
HateMe 16.12.2009, h. 19:31 HateMe
W Hitmanie był i Blaser 93, i WA2000.
Marcinek83 16.12.2009, h. 20:01 Marcinek83
Cena za WA2000 jest przyzwoita, w Polsce będzie pewnie kosztował z 2k. Jednak jak na snajpę gazową z bardzo małą mocą to i tak za wiele.
Kaszub 17.12.2009, h. 13:41 Kaszub
Bungie, on ma drewniane okładziny, kolbe itp. Ale malowanie metalowych częsci powinno być czarne