Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Świat, 15.12.2009, h. 00:57, dodał: Promant
26

ICS: zdjęcia repliki pistoletu maszynowego MX5 Pro. KSC: ASG Sig Pro 2022 GBB. Socom Gear: MEU special edition. Tokyo Marui: M4 CQB-R.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ICS udostępniła kolejne zdjęcia prototypu repliki AEG pistoletu maszynowego MX5 Pro.

 

 

Zapowiadana od niedawna, nowa wersja repliki MP5 firmy ICS wyposażona będzie we front RIS oraz kolbę SFS (Sniper folding Stock).

 

 

Nowa kolba opracowana przez firmę ICS posiada 4 stopniową regulację długości oraz, regulowaną w 3 stopniowym zakresie, poduszkę policzkową. Stopka i poduszka kolby pokryte będą powłoką gumowaną, dla poprawienia komfortu. Kolba SFS jest składana na bok, poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

 

 

Firma KSC oferuje już na swojej stronie, zapowiadaną niedawno, replikę pistoletu Sig Pro 2022 GBB.

 

 

"Taktyczny" SIG, z silencerem w komplecie, ma trafić do sprzedaży detalicznej z końcem grudnia. Cena repliki wyniesie prawdopodobnie 180EUR, a dedykowanego do niej tłumika dźwięku 40EUR.

 

 

Firma Socom Gear oferuje na rynek USA nową wersję swojej repliki GBB pistoletu 1911 MEU: MEU Special Unit.

 

 

Special edition oferowana pod nazwą Jungle Combat ma kolor oliwkowo zielony.

 

 

Firma Tokyo Marui włączyła już do oferty na swojej stronie, zapowiadaną wcześniej, replikę M4 CQB-R. Dostępna w kolorze jednolicie czarnym lub w wersji z elementami w kolorze dark earth.

 

 

Jest to kolejna replika z serii M4 wyposażonych w system recoil engine. Długość: 705/780mm. Waga: 3370g. Długość lufy wewnętrznej: 275mm. Pojemność magazynka: 82BB. Prawdopodobna cena detaliczna w granicach 420EUR.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.ksc-guns.co.jp

gear.com/">www.socomgear.com

www.tokyo-marui.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wooke 15.12.2009, h. 01:06 wooke
Sig w tej wersji prezentuje się świetnie. Kolba w MP5 w ogóle nie pasuje wg. mnie.
grnape 15.12.2009, h. 01:11 grnape
Jungle M.E.U. jest od jakiegoś czasu na specshopie.
Promant 15.12.2009, h. 01:19 Promant
No nie do końca. Z opisu producenta wynika, że jest to kolejna wersja. Nowa seria przeznaczona na rynek amerykański.
echelon_ 15.12.2009, h. 02:04 echelon_
Dla mnie ta mp5 to trochę jak dowcip. Przypomina mi mp5k przerobioną na kamperkę którą widziałem na allegro swego czasu :C
javelin 15.12.2009, h. 02:40 javelin
No, snajperska kolba w MP5 to zdecydowanie przerost formy nad treścią, ale kolba sama w sobie fajna, mogłaby nieźle wyglądać np. G3SG1, PSG-1 itp. Tylko sam karabin przydałoby się wtedy "unowocześnić" RISami itp, bo taka futurystyczna kolba do zwykłego G3 teź średnio pasuje, jeśli chodzi o estetykę
slipknotyk 15.12.2009, h. 03:34 slipknotyk
wygląd Siga ahh po prostu miodzio ta klameczka jest fantastyczna jak cala rodzinka sigów.
Prezes_____ 15.12.2009, h. 08:10 Prezes_____
A czy wiadomo cośo mp5 z dzielonymi gearboxami?
geck_on 15.12.2009, h. 08:27 geck_on
MX5 Pro jak i poprzednia seria ma mieć dzielony gearbox. Dodatkowo ma mieć stalowe body z blachy tłoczonej 1mm i mosfet umożliwiający strzelanie burst 3 kulki (dlatego na body widać 4 nastawy: safe, single, burst, auto).
Ten na zdjęciu to najdziwniejsza dziwność (kolba sniper do pistoletu maszynowego) jaką ostatnio widziałem. Rozumiem, że asg rządzi się swoimi prawami i z potrzebą lansienia się nie dyskutuje.
Z tego co się dowiadywałem seria MX5 Pro ma być dostępna w Polsce gdzieś pod koniec stycznia.
Jangi 15.12.2009, h. 09:37 Jangi
Fajna ta mp5
Foka 15.12.2009, h. 11:08 Foka
Podejrzewam, że "wersja amerykańska" Colta jest pozbawiona wszelkich oznaczeń upodabniających do oryginału.
poldeck 15.12.2009, h. 11:10 poldeck
No padłem... Tak brzydkich giwer w asg jeszcze nie było. Kolba snajperska i dwójnóg w pistolecie maszynowym. To może jeszcze lunetę 7-12x60 żeby było weselej?
Ownage 15.12.2009, h. 12:47 Ownage
Obowiazkowo luneta "Tesco" a do kolby powinny byc dospawane risy oraz kserokopiarka z funkcja robienia kebaba jak i skladana hulajnoga... bez tego za malo "taktycznie" wyglada.
Promant 15.12.2009, h. 13:28 Promant
Bez przesady. O dwójnogu nie ma ani słowa, widać, że założyli go żeby ustawić giwerę do zdjęcia.

Z kolbą też jojczenie; jest praktyczna i to najważniejsze. Jakby jej nie nazwali "snajperska" to pewnie nikt by nie jęczał. Semantyka.

Kilka razy słyszałem narzekania, że jaka szkoda, że wersja szkieletowa składana na bok nie jest na długość regulowana, a tu jest. A że ma poduszkę policzkową?
Jak dla mnie super, można sobie dostosować ergonomię do typu używanej optyki i składać się wygodniej. I na co tu narzekać? Dżizas.
snup dogg 15.12.2009, h. 13:55 snup dogg
Fajnista ta kolba z mp5
HateMe 15.12.2009, h. 14:26 HateMe
Promant, to wszystko kwestia tego czy chcesz być czoko, czy chcesz mieć wygodnie.
rucznoi 15.12.2009, h. 14:34 rucznoi
Nie daj że mp5 to jeszcze tak kolba... Ale to raczej zabieg marketingowy. A firma KSC zamiast modyfikować wyprodukowane przez siebie klamki dodając gwint, mogliby np. zrobić metalowy zamek do 2340 i 2022, bo na razie tylko jedna firma je robi, mało tego są drogie i brzydkie i nie dostępne w polsce.
Morn 15.12.2009, h. 15:04 Morn
Dodać druma do tej MP5 i będzie KM jak się patrzy ^^
Soul reaper 15.12.2009, h. 15:33 Soul reaper
Na co narzekać? A na to, że z pistoletu maszynowego robią pseudo karabin snajperski.
Altair94 15.12.2009, h. 17:28 Altair94
Dać BIPOD do pistoletu maszynowego i wszyscy mówią, że to snajperka :/
MyN3 15.12.2009, h. 17:33 MyN3
Ciekawa ta 5tka
I "magiczny" chwyt :D

I poza tym nic specjalnego ;/
Promant 15.12.2009, h. 18:55 Promant
@Soul reaper

Wyjaśnij mi proszę, co jest "snajperskiego" w tej replice?

Fakt, że do zdjęcia postawili ją na chwycie z wysuwanym dwójnogiem? Dziwne, używałem kiedyś identycznego w M4, nie w snajperce. Głównie dlatego, że nie trzeba było giwery rzucać w błoto na respie, koledzy też sobie chwalili to rozwiązanie.

Może kolimator? iście snajperska optyka. Długość lufy zapewne także snajperska?

Czy kolba, którą w ramach zagrywki marketingowej nazwano "snajperską"?
Porównując tę kolbę z kolbą szkieletową, składaną na bok można łatwo stwierdzić, że gabaryty są identyczne, a regulacja to tylko wygodny dodatek.
Poduszkę policzkową mam w SBS, który jest niewiele dłuższy od tej MP5 i na pewno nie jest "bronią" snajperską. Nie muszę zgrywać oczu z linią celowania przy szybkim strzelaniu z kolimatorem - przykładam policzek do poduszki kolby i mam oczy na odpowiedniej płaszczyźnie. Znacznie ułatwia życie gdy trzeba strzelać szybko.

Wiele osób potrzebuje takiej regulacji, żeby składać się wygodnie; ludzie nie są wyklepani z jednego szablonu, pasują im kolby o różnej długości i różnej wysokości.

Widziałem wiele kretyńskich prób robienia snajpy z MP5: zakładanie optyki 9x, montowanie 500mm lufy ukrytej w pół metrowym tłumiku dźwięku itp debilizmy.
Praktyczna kolba nie jest głupotą tylko udogodnieniem.
ZenonZenon 16.12.2009, h. 13:17 ZenonZenon
e tam gadacie że to snajperska kolba itd, jak ktoś ma wysoko zamontowany kolimator to może dobrze ją do siebie dostosować, tak samo długość.

a nie wy <!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro--><!--colorc--></span><!--/colorc--> że to ma z niej snajpe robić, ludzie ogarnijcie sie
puncerny 16.12.2009, h. 22:24 puncerny

MP5 jest swietna i zgodze sie z Promatem kolba ma byc wygodna i funkcjonalna,optyka w 100% do szybkiego strzelania, dwojnog tez ma swoje zalety.
Timonek 16.12.2009, h. 23:02 Timonek
Prześwietny ten Sig, pozostaje tylko czekać aż pojawi się w naszych stronach
Pritcher 17.12.2009, h. 15:43 Pritcher
Mnie tylko dziwi trochę dziwi podniesiona przednia część poduszki policzkowej. Sama nazwa snajperki nie czyni, a ergonomia jest lepsza z takim rozwiązaniem. W G36 też powstała taka regulowana kolba, jako standard. A nikt chyba nie zarzuci że to karabin wyborowy. To że celny i ma optykę zintegrowaną to inna kwestia
plastyfikator 22.12.2009, h. 19:12 plastyfikator
A dla mnie bomba - kupiłem ostatnio 5tkę CM.41 ze składaną na bok kolbą - dla mnie fantastyczna ale brakuje trochę regulacji długości kolby - opcje "jest" albo "nie ma" nie dają takiej elastyczności. Co prawda jeśli chodzi o bipod - ja bym go z 5tką nie używał. Na respie niech sobie zwisa na zawieszce - nie jest to jakiś wielki ciężar. No ale kazdemu wedle gustu.
A tak przy okazji - Colt MEU SOC w wersji olive to coś na co czekałem długi czas, mam nadzieję że bdzie można coś takiego dorwać w rozsądnej cenie