Daj cynk
Reklama

Aktualności

Cicho kontra głośno

Świat, 12.12.2009, h. 13:15, dodał: Promant
19

Cisza kontra hałas czyli tłumik dźwięku i granatniki. Prototyp granatnika ASG M79 produkcji King Arms. Nowe propozycje firmy MadBull Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portal Airsoft News EU zamieścił recenzję prototypu granatnika ASG M79 produkcji firmy King Arms.

 

 

 

Ostateczna wersja może się wprawdzie różnić niektórymi detalami, ale już prototyp gwarantuje wysoką jakość wykonania tej repliki.

 

 

 

 

Granatnik wykonano z metalu i drewna, konstrukcja jest mocna i solidna. Produkt jeszcze nie trafił do oferty KA.

 

 

 

Firma MadBull Airsoft wprowadziła do oferty, zapowiadaną niedawno, replikę tłumika dżwięku 9mm Gemtech Trinity.

 

 

 

Do tej pory pierwsze egzemplarze dołączane były do replik pistoletów jako element wyposażenia. Obecnie tłumik wchodzi do osobnej sprzedaży. Gwint: 14mm CCW.

 

 

 

Znane już z czarnej wersji kolorystycznej, granatniki MadBull XM 203 L/S [długi i krótki] oferowane są obecnie w nowych wersjach kolorystycznych: oliwkowej i piaskowej.

 

 

Montaż na RIS. Konstrukcja full metal.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.madbullairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harrkonen 12.12.2009, h. 13:20 Harrkonen
teraz tylko czekać aż wprowadzą granatnik z magazynkiem rewolwerowym:) .... wtedy nastąpi koniec świata...hahaha
Antol 12.12.2009, h. 13:24 Antol
Harrkonen Twój świat się kończy:
$3
hasfa 12.12.2009, h. 13:31 hasfa
3 lata w te czy w te co za różnica ^^ Tłumiczki zacne
slipknotyk 12.12.2009, h. 14:05 slipknotyk
KA propozycja dla narzekających na rodzimą produkcję.Ciekawe jak cenowo będzie.
rucznoi 12.12.2009, h. 14:29 rucznoi
Dla nas ten M79 nie powinien być takim hitem-w końcu rodzimej produkcji jest już od kilku lat.
Maza94 12.12.2009, h. 14:54 Maza94
Ten M79 raczej nie będzie miał powodzenia w Polsce ze względu na M79 G&H...
Kaszub 12.12.2009, h. 16:02 Kaszub
Do czego te granatniki Madbull z czym to kombatybilne ?
Świeć Panie nad duszą Harrkonen'a
A m79 ma z ciemne drewno wygląda na tych zdjęciach ja kby ot był metal z ABs'em
mikunda 12.12.2009, h. 16:51 mikunda
madbull szaleje z tym granatnikiem
$3

w opisie mowa jest o każdego rodzaju karabinie i SMG z szyną montażową do której można by go przyczepić, ciekawa propozycja zamiast m203 nawet, chociaż ciekaw jestem jak z obsługą tego będzie.
MyN3 12.12.2009, h. 17:05 MyN3
@Maza94

Dokładnie o tym samym pomyślałem
HateMe 12.12.2009, h. 17:37 HateMe
M79 G&H to kupa, więc KA będzie miał powodzenie. ;]
Harrkonen 12.12.2009, h. 17:45 Harrkonen
dzięki chłopaki że się o mnie tak martwicie .... hahaha ....napisałem że nastąpi koniec śwaita.....ale nie koniecznie mojego
tkn07 12.12.2009, h. 18:24 tkn07
mój sen się ziścił... $3
Mohawk_PL 12.12.2009, h. 22:31 Mohawk_PL
Wolę rodzimą produkcję G&H.
javelin 12.12.2009, h. 23:42 javelin
Maza94
"Ten M79 raczej nie będzie miał powodzenia w Polsce ze względu na M79 G&H... "


Taaaa... Mercedes E300 nie będzie miał powodzenia w Polsce ze względu na Fiata 126P...

Codename666 13.12.2009, h. 09:27 Codename666
Złe porównanie javelin.
Ja bym raczej to porównam naszego Leoparda (super samochód) do starego Jaguara (równie super samochód). Produkcje niby podobne, tylko jeden jest renomowany (Jaguar), a drugi nie. Nie ma co dyskwalifikować G&H, tylko dlatego, że mają mniej pieniędzy na realizacje swoich projektów.
k0much 13.12.2009, h. 09:42 k0much
Czemu kasuje się moje posty ???? Czyżby wpływ lobby ???

Więc piszę jeszcze raz: Dlaczego ,,karmi"się graczy tekstami w stylu full metal ?
Jak i tak wiadomo że jest to full ZnAl z dodatkami z ABS-u ??

Ktoś uważa nas za ciemnotę ??
Small_Hunter 13.12.2009, h. 10:06 Small_Hunter
A od kiedy ZnAl to nie matal? Chyba pomyliłes okreslenie full steel z full metal.
I od kiedy do ZnAl dodawany jest ABS? Jak nazwa wskazuje jest to stop Zn (cynk)+ Al (aluminium)+ dodatkowo mangan, magnez i tytan. Jakość jest warunkowana przez proporcje w stopie (dobrze gadam?). ABS to chyba do Cymy dolewają...
Z tymi granatnikami to troche jak z dyskusją o sensie dopłacania za oznaczenia na body. Jedni chcą wierna replikę a inni kawałek rurki miotającej pociski... Osobiście wole zagraniczną replike ze względu na wierność odwzorowania. Chociaż przynzam że w porównaniu z innymi replikami G&H wykonało M79 bardzo przyzwoicie (przynajmniej na zdjęciach).
Promant 13.12.2009, h. 10:21 Promant
@k0much

Zastanów się czasem zanim napiszesz jakąś bzdurę. Twój komentarz został skasowany, bo był bezsensowny. Ale to już wyjaśnił Ci Small_Hunter.

"Full metal" używane jest w opisie replik na określenie produktu nie wykonanego z ABSu. Obojętnie czy to ZnAl czy ZnAl z niektórymi elementali repliki zrobionymi ze stali.
W przypadku replik wykonanych ze stali najczęściej podaje się "full steel" choć też nie zawsze, bo czasem producenci podają "full metal, materiał: stal".

Więc nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma. Metale są różne, ale metal to nie ABS.

Natomiast ponowne zamieszczanie postów czy komentarzy skasowanych może być uznane za celowe zaśmiecanie forum lub portalu.
Majkel86 14.12.2009, h. 23:25 Majkel86
A ja powiem tyle, że cieszę się iż KA wypuści ten granatnik ponieważ zaraz chinole go skopiują i będziemy mogli go mieć za ludzką cenę