Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 12.12.2009, h. 00:11, dodał: Promant
20

Kolejna airsoftowa pepesza? Replika produkcji KSC: ASG GBB P226 Z-Comp. Propozycja G&P: MK46 SOPMOD.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zapowiedzi  chińskiej repliki PPSh-41 AGM, na francuskich stronach poświęconych airsoftowi pojawiły się plotki o kolejnej pepeszy ASG. Replika oznaczona PPSh-41 ma być, według niepotwierdzonych informacji, produkowana przez firmę ARES. Seria produkcyjna obejmie 2000 sztuk, które mają się pojawić w sprzedaży w marcu 2010 roku, w cenie 500EUR. Niestety, jak dotąd, żadne inne źródła nie potwierdziły tej informacji.

 

 

Firma KSC zapowiedziała replikę GBB pistoletu P226 Z-Comp.

 

 

Replika w limitowanej edycji to kolejny klasyczny P226, tyle, że z kompensatorem. Długość: 253mm. Waga: 830g. Pojemność magazynka: 25[+1]BB. Cena: 23,100 Yen (177,95 Eur).

 

 

 

Firma G&P dołączyła do oferty, na swojej stronie, replikę MK46 w wersji SOPMOD oraz SOPMOD/S. MK46 w wersji SOPMOD posiada magazynek o pojemności 3000BB. Długość: 950mm. Waga: 5850g. Materiał: aluminum, stal, tworzywa sztuczne. Długość lufy wewnętrznej: 14.5". Prędkość początkowa: 335-350fps (1.3-1.4J na 0.25bb). Gearbox: V.2 z 7mm łożyskowaniem. Silnik: M120 Hi-Speed. Chwyt taktyczny z tworzywa, z wysuwanym dwójnogiem.

 

 

MK46 w wersji SOPMOD/S posiada magazynek o pojemności 3000BB. Długość: 950mm. Waga: 6300g. Materiał: aluminum, stal, tworzywa sztuczne. Długość lufy wewnętrznej: 14.5". Stalowy dwójnóg. Prędkość początkowa: 335-350fps (1.3-1.4J na 0.25bb). Gearbox: V.2 z 7mm łożyskowaniem. Silnik: M120 Hi-Speed. Korpusy replik wykonano ze stali.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.concombremasque.over-blog.fr 

www.ksc-guns.co.jp/mainc.html

www.gp-web.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sledziu_w 12.12.2009, h. 00:13 Sledziu_w
Fajnie się ta pepesza prezentuje...
wooke 12.12.2009, h. 00:15 wooke
Sig z tym kompensatorem wygląda co najmniej dziwnie. Pepeszo przybywaj!
wzk 12.12.2009, h. 00:24 wzk
Pepeszka bardzo ciekawe chyba sobie kupie A ten mk jest z wygladu lipny lepsza byla poprzednia wersja
Maza94 12.12.2009, h. 00:27 Maza94
Mk46 też bardzo fajne ale znając G&P to cena będzie dobrego samochodu pewnie...
tkn07 12.12.2009, h. 01:02 tkn07
ten sig mnie dobił... zależy co uznajesz za dobry samochód
radzio2k 12.12.2009, h. 02:02 radzio2k
ale czemu w minimi nie pomalowali szczerbinki?
czemu chinole nie skopiują maga 100rd do minimi? (takie drobne marzenie )
no i przede wszystkim...
CZEMU TAK DŁUGO AIRSOFTOWY ŚWIAT MUSIAŁ CZEKAĆ NA PPSH'KI?!
jj94 12.12.2009, h. 02:08 jj94
Bardzo dobrze że wreszcie zainteresowano się pepeszami.
zaki123 12.12.2009, h. 02:33 zaki123
teraz będzie można grać w "Wojnę szwabsko-kacapską". Szwaby z ppsh'ką, kacapy z ak. ciekawią mnie tylko parametry techniczne tej ppsh'y
Tuksiak 12.12.2009, h. 08:28 Tuksiak
zaki123 o czym Ty Kolego piszesz? Dla ew. rekonstruktorów armii niemieckiej są już Mausery, STG, MP 40 po co im pepesza, zastanów się Kolego zanim zaczniesz smarować bzdury.
I jeszcze co to armia kacapska i dlaczego mają używać AK?
lopez 12.12.2009, h. 09:02 lopez
Tuksiak jak widać nie każdy został dokształcony w szkole (albo jej jeszcze nie zaczął)
Przyznam że tych pepesz brakowało na rynku
Tuksiak 12.12.2009, h. 09:09 Tuksiak
Ładna replika to prawda , a bynajmniej ładnie się zapowiada .
A Sigmundus z tym kompensatorem to jakieś nieporozumienie .
luis 12.12.2009, h. 09:54 luis
NIC TAK NIE CIESZY JAK SERIA Z PEPESZY:)
Kaszub 12.12.2009, h. 11:11 Kaszub
I Pepeszka Aresa prezentuje się 2x lepiej niż AGM. Narobili II Wojenych replik niemieckich, teraz przyszedł czas na radzieckie.
Jangi 12.12.2009, h. 11:40 Jangi
Co rozumiesz przez "prezentuje się 2x lepiej", widziałeś jakieś zdjęcie chińskiej wersji? Przecież pokazano ją tylko jako grafikę... Nie żebym był jakimś fanem chińczyków (choć jednego mam ), ale taka pisanina bez pokrycia jest irytująca.
Mohawk_PL 12.12.2009, h. 12:41 Mohawk_PL
Miałem okazję trzymać prawdziwą PPSh. Ta na zdjęciach jest równie śliczna
gorek 12.12.2009, h. 12:48 gorek
śliczna pepeszka, ale za droga będzie na bank, ale na szczęście jest jeszcze agm
Szerszen94 12.12.2009, h. 19:06 Szerszen94
paskudniejszego erkaemu od tego mk.46 to nie widziałem O_0
A pepesza zapowiada się naprawdę ciekawie.
Promant 12.12.2009, h. 23:10 Promant
Wyjaśnię po raz pierwszy i ostatni:
nazwa PPSh-41, a nie samo PPSh, została użyta ponieważ TAK OZNACZYŁ REPLIKĘ PRODUCENT, któremu obcy jest nasz język i nasze skróty oznaczania nazw sowieckiej czy jakiejkolwiek broni. JEST TO NAZWA HANDLOWA REPLIKI podobnie jak nazwał swoja replikę AGM.

Osoby, które tego nie rozumieją i nie dostrzegają, że obok w zdaniu jest nazwa jeszcze bardziej spolszczona: "pepesza" - powinny złożyć pisemny protest do ARESa i AGM, żeby w przyszłości, specjalnie dla Was, zrezygnowali z języka angielskiego i nazwy handlowe swoich replik zapisywali po polsku.

$1
Więcej ostrzeżeń nie będzie.
Okota 14.12.2009, h. 23:53 Okota
kolejna PPsh:
$3
Name: All steel PPsh-41 AEG
Power source: Battery
Power: Normal version 350 fps, UK / Japan version below 1 joule
Gearbox is upgraded with Steel bushings, Metal cylinder head and o-ring sealed Nozzle,
Hand winding hi-cap drum magazine included.
Motor driven drum mags in development.
Will hit the market on early January 2010.
Matt141 15.12.2009, h. 19:38 Matt141
Jako właścicel minima muszę stwierdzić, że ten m46 wygląda jak średnio udany składak. Ale cóż, to tylko moje zdanie