Daj cynk
Reklama

Aktualności

ACR GBB WE

Świat, 19.08.2013, h. 12:37, dodał: Promant
29

Firma WE zapowiedziała wprowadzenie na rynek repliki GBB karabinu ACR, pod nazwą MSK.



Jeżeli komuś się wydaje, że już widział w newsach kilka z poniższych zdjęć - ma rację. Niedawno pisaliśmy o replice GBB ACR, która ma się ukazać na rynku japońskim i poniższe zdjęcia, a w każdym razie część z nich, wykonane zostały w Japonii. Jednak nie potwierdziły się przypuszczenia co do japońskiego producenta repliki. 

W międzyczasie zagraniczne portale podawały również informację, że będzie to replika chińska wprowadzona na rynek w Japonii.

Obecnie firma Wei-Tech zapowiedziała wprowadzenie na rynek tej właśnie repliki gas blow back karabinu ACR, jednak pod nazwą MSK GBB Rifle. Co wynika oczywiście z braku praw do produkcji repliki i do stosowania nazwy broni.

Nie wiadomo do końca, czy WE jest faktycznym producentem i tylko dobrze trzymało tę informację w tajemnicy; czy też weszło we współpracę z jej wytwórcą i przejęło projekt. Podano, że jest to "oficjalna premiera WE". 

Nie ma informacji na temat przewidywanej ceny rynkowej ani, póki co, szczegółów technicznych. Pojawiły się jedynie informacje, że data premiery rynkowej przewidziana jest już wkrótce, bo na wrzesień bieżącego roku.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

WEGBB">Strona FB WE

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
danesz 19.08.2013, h. 12:58 danesz
Te wszystkie GBB są fajne. Ino nie mam jakoś pewności czy biorąc go na 36-48 godzinny sim mogę na niego liczyć w ostatniej godzinie, nie ładując gazem po drodze magów...
Na letnie MilSimy jak najbardziej.
1 nabicie gazem = ~3 magazynki na Single.
Amadem 19.08.2013, h. 13:22 Amadem
yasioo1984 19.08.2013, h. 13:02 yasioo1984
Pięknie, oczywiście to WE więc coś na początku nie będzie działało, cos będzie się szybciej zużywało niż reszta itp. itd. ale w pół roku Ra-Tech zrobi poprawki, doda troche stalowych elementów i będzie piękna replika, oby tylko WE naniosło oryginalne oznaczenia
No jest napisane jak byk że nie będzie bo nie mają licencji i się nawet będzie inaczej nazywać. Chyba że będą mieli nadmiar kasy na płacenie Remingtonowi.
Oleander 19.08.2013, h. 13:38 Oleander
WE we wcześniejszych replikach też nie miało licencji, a jednak repliki z oznaczeniami trafiały na rynki europejskie i azjatyckie, być może zrobią takie wersje i teraz, dzięki czemu będzie można nabyć replikę z oznaczeniami. Dla mnie taka replika bez oznaczeń to zbrodnia.
BTW - podobna sytuacja była z replikami SCAR VFC - przez około roku nie mieli licencji FN HERSTAL i do Europy leciały repliki bez oznaczeń, podczas gdy nasi azjatyccy koledzy cieszyli się pelnymi oznaczeniami.
yasioo1984 19.08.2013, h. 14:21 yasioo1984
...i dlatego za jakiś czas ukaże się wersja AEG. Dla tych, którzy nie chcą mieć kłopotów z gazem ;).
koho 19.08.2013, h. 19:04 koho
_Czarny_ 19.08.2013, h. 14:11 _Czarny_
No i znowu trza będzie ciułać na kolejną replikę, ehhh ciężkie jest życie :D
Lambert 19.08.2013, h. 14:12 Lambert
Oo, właśnie sobie uświadomiłem, że SCAR to jest nawet ładny!
wroobelchannel 19.08.2013, h. 14:30 wroobelchannel
Po co baterie w chwycie? Pewnie do iskrownika, który podpala gaz, i nie dość, że daje fajny dźwięk, to jeszcze strzela pociskami samozapalającymi xD Btw, piękna bestyjka, przynajmniej nie ma tego rażącego plastikowego chwytu, tylko jakiś przyjemny zestaw pod ris'y. Może kiedyś sobie sprawię w celach treningowych. Może. Dobra, nie kupię.
Np. do Eotecha te baterie..?
maciek28 19.08.2013, h. 15:15 maciek28
To pojemnik na zapasowe baterie, coś w stylu rurek na baterie w kolbach Special Forces/MODSTOCK itepe itede.
SirHawk 19.08.2013, h. 16:56 SirHawk
Oj ludzie, źle z wami, jak już nawet takiej ironii nie łapiecie...
wroobelchannel 20.08.2013, h. 11:51 wroobelchannel
dixon 19.08.2013, h. 14:37 dixon
Kolejna farsa od WE.... Każdy pistolet o WE po 1,5 roku względnego używania nadaje się do... do... kosza :) W szczególności colty, glocki i inne. Z pewnością nie zmienią mojej opini ACR'em. :D
Jakoś w ogóle mnie nie przekonują szturmówki gazowe...
W moim gronie mamy już 4 szturmówki od WE, 2x KAC PDW i 2x G36 (ich G39 czy jakoś tak). Nie mamy żadnych zastrzeżeń generalnie :)

Bardzo fajnie się z tego strzela, kopie miło, moc ma konkretną (lekko ponad 400 FPS). Nie sypią się, mają już ponad 2 lata.
_Czarny_ 19.08.2013, h. 15:57 _Czarny_
Są też zapewne porównywalne z AEGami pod względem celności, powtarzalności, niezawodności itp.. ;)
Lambert 19.08.2013, h. 16:20 Lambert
Jak wspomniałem, nie mamy powodów do narzekań, powymienialiśmy Gumki Hpupa aby bardziej się doszczelniało, tylko precki dostać do tego to dramat, oraz ta cena magazynków dobija ;)
_Czarny_ 19.08.2013, h. 20:05 _Czarny_
NO a ponieważ Polska to kraj ze świetnymi całorocznymi warunkami temperaturowymi do gaziaków to też nie macie żadnych zastrzeżeń. :D ^^
dixon 19.08.2013, h. 21:40 dixon
Jesteśmy trolle ciepłolubne i wolimy się wygrzewać niż odmrażać, ale jakby co elektryki też mamy, na takie właśnie temperatury ;)
_Czarny_ 19.08.2013, h. 22:10 _Czarny_
mazi86 19.08.2013, h. 16:15 mazi86
ciekawe jaka cena będzie
koho 19.08.2013, h. 19:05 koho
Jestem w ciężkim szoku, że nikt jeszcze nie zadeklarował sprzedaży nerki...
Nie wywołuj wilka z lasu ;)
Promant 19.08.2013, h. 19:42 Promant
Dobrze, że cena nie jest podana. Od razu byłoby "fajne ale za drogie" ;)
FilipBB 19.08.2013, h. 21:13 FilipBB
Pewnie będzie cenie ok 1400 pln, za niektóre elektryki trza płacić więcej ;)
_Czarny_ 19.08.2013, h. 22:12 _Czarny_
Cena jest już znana ~$350.
Amadem 21.08.2013, h. 10:47 Amadem
Gdzie wygrzebałeś cenę ? Szukam i szukam, moje Google-Fu jest słabe ;)
_Czarny_ 22.08.2013, h. 14:18 _Czarny_
Landsil 19.08.2013, h. 21:11 Landsil
To ja bym chciał wiedzieć czy mogę założyć tą kolbę do mojego scara :) , bo coś mi się widzi że podejdzie.
Bez przeróbek, albo jakiegoś adaptera - nie ma szans.
koho 21.08.2013, h. 10:50 koho
stalker51 20.08.2013, h. 01:02 stalker51
Ale WE zrobiło mi piękny prezent na urodziny ;>
Trapez 20.08.2013, h. 10:43 Trapez
Ale ten front nie jest taki fajny jak w najnowszych ACR Remingtona. Zawsze w BF3 mi nie pasuje, że wygląda tak samo jak to, a nie jak na zdjęciach z shotshow.