Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 10.12.2009, h. 22:41, dodał: Promant
40

Socom Gear ASG GBB M9A1 SOF: szczegółowe informacje. Magpul PTS FPG: pistolet nie do końca kieszonkowy. RedWolf Airsoft: T-Cube Motion Tracer oraz Tokyo Marui G36K Recoil Shock preorder.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika GBB M9A1 SOF produkcji firmy Socom Gear, o której zapowiedzi pisaliśmy niedawno w newsach, jest już dostępna w ofercie producenta. Zamek i szkielet wykonane z aluminium. Obustronny bezpiecznik. Oznaczenia zawierające tekst: SPECIAL OPERATION FORCES S.O.F.  LEAVE NO MAN BEHIND. W komplecie replika tłumika dźwięku Gemtech Trinity. Zasilanie: green gas. Pojemność magazynka: 26[+1]BB. Prękość początkowa: 320-340fps.

 

 

 

Firma Magpul PTS przygotowuje konwersję pozwalającą przekształcić replikę pistoletu GBB full auto G18 [KSC lub KWA] w Folding Pocket Gun. Jest to replika zestawu znanego pod nazwą FMG-9 czyli Folding Machine Gun cal.9mm.

 

 

 

Przewidywana cena detaliczna konwersji wynosi 225USD. Na rynku ma się pojawić w pierwszych miesiącach 2010 roku. Najprawdopodobniej prezentacja produktu nastąpi w styczniu, na targach ShotShow, w USA.

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępne są w przedsprzedaży urządzenia, o których szczegółowo pisaliśmy już w jednym ze starszych newsów: T-Cube Motion Tracer. Ten czujnik ruchu oferowany jest przez RWA pojedynczo, w cenie 250USD, oraz w zestawach po 2 sztuki, w cenie 490USD. 

 

 

Na stronie RWA rozpoczęto także przedsprzedaż repliki Tokyo Marui: G36K Recoil Shock. Replika, z całkowicie nowej serii, posiada w komplecie magazynek o pojemności 50BB. Cena: 465USD.  

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.popularairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poldeck 10.12.2009, h. 22:47 poldeck
Juz ostrzę zęby by dostać na serwis to g36. Ciekawe, co tam wepchali?
Salvatore_Colletti 10.12.2009, h. 22:58 Salvatore_Colletti
2010 r. narodziny czujek, śmierć prawdziwego (klasycznego) airsoftu...

Idziemy, nie chce nam się szukać wroga, wyciągamy czuja, idziemy tam gdzie czuj mam "kazał", strzelamy do zaskoczonego (i ile też nie mają czujek) wroga, wracamy do domu i chwalimy się "inteligencją" i "sprytem" wykorzystanym podczas "zabawy"...
Powyżej to scenariusz z wykorzystywaniem czujek - ile widzicie w tym zabawy i radochy? :/
Bo ja nic nie widzę w tym ciekawego, chyba, że w prawdziwym wojsku - gdzie można tym uratować własne życie i... pozbawić niewłasnego życia...
Pozytywnego mogę jedynie powiedzieć - zaj... wygląda
oset333 10.12.2009, h. 22:59 oset333
Ta konwerka jest całkiem niezła!
KicpA 10.12.2009, h. 22:59 KicpA
Nie ty jeden Ja jeszcze czekam na Aresa
Bullzeye 10.12.2009, h. 23:01 Bullzeye
ja tam bardziej się łaszę na to FMG. brzydkie to, dlatego muszę to mieć
Gogin 10.12.2009, h. 23:03 Gogin
Salvatore - co tak przeżywasz fakt sprzedaży tych czujek? Jak nie będziesz takowej miał to nikt Cię nie zobaczy na ekraniku tego śmiesznego urządzonka...
Dogtag 10.12.2009, h. 23:07 Dogtag
@Salvatore_Colletti
Sorry ale wojnę wygrywa się ludźmi i sprzętem. Więc nie wiem co ma wnieść twój koment. Kto ma lepszy sprzęt i ludzi ten wygrywa. Jak Ci się nie podoba że ktoś będzie miał na strzelankach taki sprzęt to zmień hobby na bierki.

FMG fajniuśne:)
kacpi010 10.12.2009, h. 23:09 kacpi010
Salvatore pewnie za dużo gra w Call of Duty Modern Warfare ;D i mu sie z UAV skojarzyło. Ogólnie sam pomysł uważam za fajny.
Karol_K 10.12.2009, h. 23:11 Karol_K
O tak , taka czujka to będzie to - koniec koszmaru pustych pleców , dla snajperów jak znalazł
Makos 10.12.2009, h. 23:12 Makos
Salvatore- wydaje mi sie ze sie mylisz. Ta czujka pokazuje tylko gdzie jest kolega z twojej druzyny, wyposazony w podobne urzadzenie. Chyba ze chcesz dac taka sama czujke przeciwnikowi a wtedy on wie gdzie ty jestes. Myle sie?
KWIA_TEK 10.12.2009, h. 23:20 KWIA_TEK
Makos mam lepszy pomysł. Jedną z czujek można podłożyć (np. do plecaka) niepostrzeżenie przeciwnikowi A konwersja FPG jest najbardziej bajeranckim wynalazkiem jaki widziałem...
sisi 10.12.2009, h. 23:20 sisi
FMG fajne ale i tak czekam na KRISSa.

Co do M9A1 SOF to znowuż nie ma ceny na to cudo... :/
filet84 10.12.2009, h. 23:25 filet84
@Makos

kolega ma całkowitą rację..te czujki powstały po to aby unikać "friendly fire" a nie żeby odnajdywać przeciwnika niczym z filmu Alien itd było to pokazane na filmikach prezentujących możliwości tego urządzenia jakiś czas temu kiedy WMASG podawał pierwszego newsa na ten temat
KK 10.12.2009, h. 23:27 KK
Nazwa "czujnik ruchu" może wprowadzić w błąd.
W rzeczywistości jest to system lokalizacji innych osób posiadających takie trackery.
Salvatore_Colletti 10.12.2009, h. 23:38 Salvatore_Colletti
Przepraszam, za błąd - Gogin mi już uświadomił - to jest urządzenie, które poluje na inne URZĄDZENIA, jeszcze raz przepraszam...
Ooo jak Makos ma rację to mi się podoba, tyle, że i tak można się włamać do naszej "drużynowej, bazy"... chociaż to nielegalne...
Trykulec 11.12.2009, h. 00:01 Trykulec
jaki ten M9A1 SOF jest śliczny!! Ile takie cacko będzie kosztować?
Gasparzinho 11.12.2009, h. 08:20 Gasparzinho
FMG-9 - ciekawe ,ciekawe xD
Foka 11.12.2009, h. 08:47 Foka
Nie myślałem, że kiedyś to napiszę ale... FMG-9 - nareszcie Od dawna na to czekałem
shaw 11.12.2009, h. 08:47 shaw
Ajj troszkę się rozczarowałem, bo pierwsze informacje na temat FMG, mówiły o wykorzystaniu Glocka 17 :/ W sumie tylko mały "pierdzielnik" (nazwa fachowa ) w replice sprawia że gaziak pokroju G 17 nie sieje serią jak 18stka. W każdym razie ładna zabawka, ale ponad 700 złotych (+ ew. koszty przesyłki) za same części to dosyć sporo w porównaniu z dużo niższą ceną repliki, za którą i tak trzeba zapłacić osobno.

PS. Nie zmienia to faktu że chętnie stałbym się posiadaczem airsoftowego FMG
Foka 11.12.2009, h. 09:24 Foka
To jest konwersja. G17 i 18 tak niewiele się różnią, że jest duża szansa, że z 17 też zadziała.
grzesio93 11.12.2009, h. 09:26 grzesio93
toż to wygląda jak bumerang.
G36k z recoil system... pięknie
Devito 11.12.2009, h. 09:46 Devito
Parę ładnych lat temu było G36C teraz K a za kilka lat G36 od TM Ja czekam na Classic Army
Foka 11.12.2009, h. 09:53 Foka
Z tego co czytam G17 chyba jednak nie podejdzie. Pytanie ile z tego G18będzie trzeba, wygląda na to, że sam zamek. Lufa będzie w komplecie (dłuższa od standardowej), szkielet jest zupełnie inny - $3 - składany chwyt. Sądząc po cenie latarka nie będzie w komplecie (Streamlight M3 kosztuje ok $100), pytanie czy rączka będzie, czy też extra $$$
VasiLiev 11.12.2009, h. 11:12 VasiLiev
No tak salvatore ( tak jak paru innych osobników ) myślał że za 250 USD dostanie HB Sensor Otóż Motion Tracker śledzi tylko posiadaczy tegoż urządzonka.
ZeeMike 11.12.2009, h. 11:54 ZeeMike
O bogowie, FMG-9! Dosłownie przedwczoraj sobie maniacko marzyłem, że Magpul mógłby wypuścić airsoftową wersję tej zabójczej walizeczki.

Jeśli TMowski recoil będzie tak samo smaczny jak w SOPMODzie, gietka będzie prawdziwym przysmakiem.
Moses 11.12.2009, h. 12:39 Moses
a fuj z tą M9, paskudztwo ptfu ptfu
shaw 11.12.2009, h. 12:50 shaw
@Foka To w takim razie zapewne spora część potencjalnych nabywców poczeka na obniżkę ceny (tiaaa)... albo chińską wersję (zapewne z latarką i chwytem w komplecie) Pożyjemy , zobaczymy - fajne to, ale zdecydowanie nie jest to coś bez czego "nie można żyć:
sucharpl 11.12.2009, h. 12:52 sucharpl
to teraz spytam: na czym polega ten recoil shock? niewiem więc pytam
Terry 11.12.2009, h. 13:11 Terry
@grzesio93

To nie ma wyglądać a być praktyczne
grzesio93 11.12.2009, h. 14:02 grzesio93
nie wiem czy to takie praktyczne jak jest tak samo długie jak szerokie
ech jak by był mniejszy magazynek...
rumak 11.12.2009, h. 15:40 rumak
Bajer z Alien vs Predator:) Piękna rzecz
jj94 11.12.2009, h. 15:50 jj94
FMG9 dość interesujące. Ciekawe czy przy częstszym użytkowaniu odpadnie kolba.
Syriuszzabujca 11.12.2009, h. 20:18 Syriuszzabujca
M9A1 SOF Jest Piękny ; D
Pawelski 11.12.2009, h. 21:29 Pawelski
Ten Motion Tracker niech zrobią w wersji na RIS, a każdy maniak Modern Warfare 2 zacznie się ślinić i poleci do sklepu...
Maza94 11.12.2009, h. 21:43 Maza94
HAHAHAHA! może niedługo UAVy będą latać po polu airsoftowym albo jeszcze satelity i predatory z G&P xD moim zdaniem ten czujnik ruchu to przesada/żart
rumak 11.12.2009, h. 21:55 rumak
Vimes nie mieszaj bajeru kosmicznego marines z Alien vs Predator z jakimś shitem. To zawsze będzie kojarzone z AvP. A ciekaw jestem jak z działaniem w praktyce tego cacka
DARKOM 12.12.2009, h. 12:49 DARKOM
a jakieś dane techniczne o tej G-36K z TM ktos ma
Pritcher 12.12.2009, h. 15:51 Pritcher
W praktyce jest to odbiornik GPS i dodatkowo nadajnik/odbiornik radiowy. Radiowo urządzonka się ze sobą komunikują przekazując sobie nawzajem swoje pozycje. I to bodaj tyle. Ciekawi mnie czy zawarty tu GPS jest w pełni funkcjonalny, w sensie czy podaje pozycję i posiada możliwość dogrania map.
javelin 12.12.2009, h. 23:31 javelin
Maza94

"HAHAHAHA! może niedługo UAVy będą latać po polu airsoftowym icon_biggrin.gif albo jeszcze satelity i predatory z G&P xD moim zdaniem ten czujnik ruchu to przesada/żart"


To, że coś nie mieści się w Twoim wąskim i ograniczonym pojęciu airsoftu, to nie znaczy, że nie ma na to miejsca. 100 lat temu ludziom nie mieściło się w główkach, że na wojnie można latać samolotami i zrzucać innym na głowy bomby, które w dodatku same znajdują sobie cel...
gattling 14.12.2009, h. 18:23 gattling
Czujki do rozpoznania gdzie jest przyjaciel, jeśli widzimy kogoś przed sobą a nie jesteśmy pewni na 100% czy to nasz to sprawdzamy na tym monitorku i już wiemy, proste. Ale jak dla mnie przydatne na jakichś większych zlotach i strzelankach gdzie liczymy ludzi w setkach, z tym, że nie na polskie realia. Działa to w ogóle na jakichś częstotliwościach? I poza tym jak to działa w górzystym terenie, bo jak mniemam jest to raczej sprzęt radiowy. (jak się mylę to poprawcie) UAV, w asg? Moim zdaniem prędzej znajdziemy coś w rodzaju termowizji.