Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie SpecShop

Polska, 09.12.2009, h. 22:21, dodał: Promant
19

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne repliki ASG, produkcji firm Classic Army oraz ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie SpecShop pojawiły się nowe repliki ASG. Jest wśród nich replika full metal AEG, produkcji firmy Classic Army, karabinu snajperskiego SWD. Pojemność magazynka: 40BB. Długość: 1210mm. Energia kinetyczna: 1J. Prędkość początkowa: 360fps. Długość lufy: 631mm. Gearbox: customowy. Waga: 3300g. Kolor: czarny. Pasujący akumulator: stick. Replika licencjonowana. Cena: 1499PLN.

 

 

W konstrukcji zastosowano specjalny gearbox, wewnątrz którego umieszczono wzmocnione zębatki pracujące na 7mm łożyskach. Zastosowana komora HopUp przypomina stosowaną w replikach serii AUG.

 

 

W ofercie sklepu znalazło się również kilka ciekawych replik produkcji firmy ARES. Replika full metal AEG SR25 M110 SASS, w wersji kolorystycznej czarnej. Długość: 1025-1075mm. Waga: 3700g. Magazynek typu midcap, o pojemności 140BB. Lufa wewnętrzna o długości: 500mm. Silnik: High Torque. Gearbox: V.2. Prędkość początkowa: 350-380fps. Pasujący akumulator: large. Cena: 1999PLN.

 

 

W gearboxie zamontowano wysokiej jakości mechanizmy wewnętrzne w tym wzmocnione stalowe zębatki, chromowany cylinder, tłok i głowica z wytrzymałego przeźroczystego tworzywa. Większość części jest zgodna ze standardem Marui - M4/M16. Niezgodne części to płytka selektora, język spustowy oraz przerywacz.

 

 

Replika full metal o napędzie gazowym: AW338 - CNC New Version. Łoże kompozytowe. Długość: 1020, (1200 / 1220mm po rozłożeniu kolby). Waga: 6400g. Pojemność magazynka: 24BB. Prędkość początkowa na HFC134a: 350-380fps, na ultra gas: 400-440fps. Cena: 1999PLN.

 

 

90% elementów repliki wykonano z frezowanego w technologii CNC aluminium 6063, zewnętrznie anodowanego. Na prawej stronie korpusu, tuż przed oknem wyrzutnika łusek znajdują się tłoczone oznaczenia modelu "38 AW 1128". W replice stosować można dostępne osobno magazynki zasilane kapsułami CO2, zwiększającymi jej moc do ponad 550 FPS. W zestawie z repliką otrzymujemy montaż jednoczęściowy pod optykę 30 i 25mm oraz stalowy, regulowany dwójnóg.

 

 

Replika full metal AEG TAVOR - T.A.R. 21, w kolorze dark earth, wersja z szynami RIS.

 

 

Długość: 784mm. Waga: 3057g. Magazynek: midcap o pojemności 120BB. Lufa wewnętrzna: 400mm. Łożyskowanie gearbox'a: 8mm. Silnik: High Torque, krótki. HopUp: typ M4. Gwint tłumika: 14mm CW. Prędkość początkowa: 350-380fps. Pasujący akumulator: mini, stick. Cena: 1799PLN.

 

 

 

W sprzedaży dostępne są również dwa granatniki produkcji ARES. Granatnik AG-36, do repliki G36, w cenie 699PLN.

 

 

Granatnik AG-80, do repliki L85, w cenie 749PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
0L0 09.12.2009, h. 22:34 0L0
Prędkość wylotowa SWD jest podana chyba dla kulek 0,12g
Harrkonen 09.12.2009, h. 22:35 Harrkonen
KTO NAPISZĘ RECENZJĘ O SWD??? .... społeczność ładnie prosi
Przemox101 09.12.2009, h. 22:46 Przemox101
AW338 ładnie się prezentuje ^^ święta idą można by pomyśleć
borzej 09.12.2009, h. 22:48 borzej
No w końcu SWD CA w Polsce.. i to nawet w cenie przez którą nie opłaca się ściąganie z HK..

Co do prędkości to jest to prędkość o tyle dziwna że na sklepach Azjatyckich jest podane 390-400 fps..

Ale w końcu alternatywa dla rs
Timonek 09.12.2009, h. 22:51 Timonek
Ja równiez podpisuję się pod prośbą o recke tego SWD..
jj94 09.12.2009, h. 22:53 jj94
No racja bo przy 1J to jest coś ponad 300fps ale ogólnie to ten SWD dość ciekawy.
AW takżze niczego sobie tylko szkoda że na gaz.
Granatniki z ARES'a całkiem całkiem.
Gogin 09.12.2009, h. 22:54 Gogin
0L0 prawdę rzecze, patrzcie: Energia kinetyczna: 1J. Prędkość początkowa: 426fps

(1J~~328fps)

Ja tam chcę tylko magi z tego SWD, wygląda na metalowy, trzeba się czaić kiedy będzie dostępny na sklepie.
Halama 09.12.2009, h. 23:09 Halama
Chwilka szukania i jest.

$3

Na filmiku jest wszystko powiedziane. Dużo części od SR-25 CA. Resztę sami zobaczycie. Wydaje mi się, że to wdzięczna baza do tiuningu.

Musze go mieć
Jangi 09.12.2009, h. 23:40 Jangi
Ten Tavor za drogi, różnica między tym i czarnym znacznie mniejsza niż za granicą.
Promant 09.12.2009, h. 23:52 Promant
Recenzja SWD będzie.


Niestety pierwsza partia replik była już zamówiona i została wysłana do sklepów. Polski przedstawiciel firmy Action Sport Games obiecał nam replikę SWD CA, do testów, z drugiej dostawy, która jest planowana na 2 połowę stycznia. Jeśli otrzymamy replikę w tym terminie, to realnym terminem opublikowania recenzji na WMasg jest koniec stycznia.

Chcielibyśmy żeby to była wersja classic, czyli z imitacją drewna, a nie czarna. To jednak nie od nas zależy.

BTW
Classic Army wprowadziło do oferty "SVD Full Tune-Up Kit", ale brak info na jego temat.
tkn07 10.12.2009, h. 00:02 tkn07
a ja nadal czekam na wieści na temat wa2000 ARES'a...
wojtazkk 10.12.2009, h. 09:17 wojtazkk
Jak dla mnie to Ares przesadza z cenami... Ktoś wie jak ma się ta cena do jakości? CheyTac na przykład to jakaś cenowa zgroza :/
Kaszub 10.12.2009, h. 13:09 Kaszub
Dragunov ciekawy ale ja bym chciał zobaczyć SVDK może kiedyś jakaś firma się pofatyguje... no i alternatywa dla ludzi z mniej zasobnym potfelem których nie było stać na RS
zia 10.12.2009, h. 14:06 zia
no i ilosc FPS w SWD sie magicznie zmienila ^^
Zelber 10.12.2009, h. 15:26 Zelber
"Ale w końcu alternatywa dla rs"

Patrząc na 2 poniżej zacytowane fragmenty postów wydaje mi się, że swd od ca bliżej będzie do żartu niż alternatywy dla rs:

"Chcielibyśmy żeby to była wersja classic, czyli z imitacją drewna"
"BTW Classic Army wprowadziło do oferty "SVD Full Tune-Up Kit", ale brak info na jego temat. "

700 zł różnicy, za które otrzymujemy jedną z najlepiej wykonanych replik na rynku( z pięknym drewnem, a nie jakaś "imitacją"), GB z którego można wycisnąć ponad 600 fpsów zmieniając tylko sprężynę.

Pomijając takie kwestie jak lepiej rozwiązany gb w rs(wygląda solidniej niż zdjęcia tego z ca) dodatkowo w rsie można zamontować 5 cm dłuższą lufę.

Edit: RS jest cały stalowy, w ca korpus jest aluminiowy.
Matt141 10.12.2009, h. 19:04 Matt141
No i oczywiście pojawiają się osoby które wiedzą wszystko najlepiej, bo widziały na zdjęciach... brak mi słów. Ja tam się cieszę że rynek replik broni rosyjskiej się poszerza, zwłaszcza że trochę trzeba było poczekać na swd Ca w Polsce.
Promant 10.12.2009, h. 21:30 Promant
Nie wiem ile wytrzyma RS na 600fps po samej wymianie sprężyny i nie oceniam co jest lepsze. Magia stali też mnie nie bierze, bo mimo konserwacji potrafi rdzewieć, a stal w replikach rzadko jest fantastycznej jakości.

Nie będziemy oceniać po zdjęciach, zrobimy reckę to będzie wiadomo co jest wart SWD CA.

Ważne jest, że nie każdy musi chcieć repliki full steel za 700PLN więcej. Ale wielu może chcieć SWD jako takiego. Plastik można wymienić na drewno.
Uber_Soldat 13.12.2009, h. 17:42 Uber_Soldat
Specshop - produkt niedostępny Już wykupione? Gdyby nie te raty za auto i studia to brałbym z miejsca. Ciekawi mnie co w tym tune up kit jest.

Hammer HQ 17.12.2009, h. 09:46 Hammer HQ
a ja bym tylko chciał ten metalowy mag od SWD do mojego od AK ale pewno by nie pasował