Daj cynk
Reklama

Aktualności

KALENDARZ AIRSOFTOWY 2010 - już jest!

Aktualności, 08.12.2009, h. 17:13, dodał: Regdorn
66

Airsoftowe kalendarze są już dostępne w naszych sklepach partnerskich! Kalendarze, to dwanaście wybranych przez nas i Was najlepszych zdjęć, nadesłanych przez Maniaków na kalendarzowy konkurs. Zwycięskie zdjęcia ułożone zostały na powierzchni 850x590 mm i dołożyliśmy wszelkich starań, aby przyszłoroczny kalendarz był w odpowiednim klimacie, jak przystało na Kalendarz Maniaka ASG.



 

 

 

 

 

W poszukiwaniu airsoftowych kalendarzy zapraszamy do naszych sklepów partnerskich: Capri ASG, Gunfire (w ofercie do końca tygodnia), ASGShop (w ofercie pod wieczór) oraz Zbrojownia. Laureaci konkursu otrzymają kalendarze, będące częścią ich nagrody, w ciągu najbliższych dni. Gratulujemy autorom wygranych prac, a sponsorom (Capri ASG, Gunfire, ASGShop, Zbrojownia oraz Rangershop i Specops) dziękujemy za, jak zwykle ochocze wsparcie konkursu. Tego kalendarza nie może zabraknąć w domu prawdziwego Maniaka. Polecamy!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AnR 08.12.2009, h. 17:23 AnR
O wiele lepiej wygląda niż ten w którym ja byłem. :>
slizdar92 08.12.2009, h. 17:29 slizdar92
Świetnie Ta czerwona szmatka, nieśmiertelniki i te kulki to bardzo pomysłowe
Codename666 08.12.2009, h. 18:00 Codename666
Kalendarz wygląda extra. Myślę, że pracę mojego autorstwa by tylko zepsuły ten wspaniały efekt końcowy
rain 08.12.2009, h. 18:02 rain
Rozumiem że to jest pierwsza strona kalendarza?

Tak czy tak design jest bardzo spoko
Szerszen01 08.12.2009, h. 18:03 Szerszen01
Gdzie można zobaczyć zdjęcie kalendarza w powiększeniu?
capri 08.12.2009, h. 18:06 capri
W sklepach
Majster' 08.12.2009, h. 18:20 Majster'
super robota! Gratulacje twórcom! Będę przejeżdzał przez Rudę to wpadnę do asgshopu po conajmniej jeden pewnikiem
Cappuccio 08.12.2009, h. 18:22 Cappuccio
Format A1 - 850x590 mm (papier 250 g), jest to kalendarz plakatowy dla leniwych nie trzeba kartek przewracać

tkn07 08.12.2009, h. 18:31 tkn07
najlepsze zdjęcie w miesiącu moich urodzin D:D:D:DDD (czerwec ;> )
StarskiPL 08.12.2009, h. 18:43 StarskiPL
Rain, zastanawiałem się czy nie zgłosić twojego komentarza jako naruszenie ...zasad logiki. Jaka pierwsza strona? Równie dobrze mogłeś spytać czy za te kulki i nieśmiertelnik trzeba dodatkowo płacić... Jeśli kolega Rain nie widzi bądź niedowidzi to przepraszam.
Kalendarz bardzo fajny. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w jego tworzeniu.
jj94 08.12.2009, h. 18:49 jj94
Bardzo ładnie to wyszło. Osobiście myślałem że efekt końcowy będzie gorszy ale gratulacje dla twórców za pomysłowość.
pim 08.12.2009, h. 19:01 pim
Kwintesencja Airsoftu - kulki + czerwona szmatka
MatriX482 08.12.2009, h. 19:02 MatriX482
Świetny kalendarz- jutro zamawiam w asgshopie. No i cena też przyjemna-15zł to nie majątek, a radość z posiadania takiego bajeru- bezcenna!
Gapis 08.12.2009, h. 19:35 Gapis
świetny

MyN3 08.12.2009, h. 19:54 MyN3
Szkoda ze jedna strona..
malacz123 08.12.2009, h. 20:10 malacz123
Ehm, mi się tam ten kalendarz nie podoba..
ssmit 08.12.2009, h. 20:13 ssmit
Ten kalendarz jest o niebo lepszy od taj porażki z tamtego roku !
djbury 08.12.2009, h. 20:15 djbury
Chciałem podziękować WMasg Regdorn i Cappuccio za konwencje kalendarza.

Dzięki nim powstał tak wspaniały projekt.

Dla tych co nie wiedzą: Jest to kalendarz Jednodzielny "Plakatowy".

Nieśmiertelnik , szmatka , oraz kulki, były specjalnie fotografowane do tego projektu.
djbury 08.12.2009, h. 20:20 djbury
PS:
Kalendarz który jest fizycznie jest ciemniejszy niż na obrazku.
APOSTEL 08.12.2009, h. 20:33 APOSTEL
Ja już swój zamówiłem
Tuksiak 08.12.2009, h. 20:44 Tuksiak
@malacz123: To nie jesteś jedyny. Mi tez się nie podoba . O płaceniu ze reklamę "sponsorów" umieszczoną na produkcie, przez klientów nie wspomnę...

Ale wiem, wiem ja się do wszystkiego przypier... Tylko takie... hmm... dziwne to trochę nie? Jedna strona, format w sumie niezbyt duży, zajęty w sporej części przez reklamy i jeszcze płatny . Gratuluję koncepcji .
freemenBB 08.12.2009, h. 21:10 freemenBB
...Jednym słowem Piękny cieszę się że będe go miał u siebie w pokoju na ścianie Chyba oprawie Go sobie w ramkę ];->
ParQ 08.12.2009, h. 21:13 ParQ
No niezły niezły
Kupi się
Striker 08.12.2009, h. 21:13 Striker
Kalendarz mnie nie rusza. Nie jestem prawdziwym maniakiem... Załamałem się.
ParQ 08.12.2009, h. 21:13 ParQ
Coś mi się wydaje, że wymiary nie największe...
Promant 08.12.2009, h. 21:16 Promant
$1

No, z całym szacunkiem, ale jeśli nie żartujesz to chyba faktycznie bez sensu się przypier...
"zajęty w sporej częsci przez reklamy"? policz jaki procent powierzchni jest zajęty przez "reklamy".

Poza tym nie są to reklamy tylko znaki firmowe, czyli element identyfikacji, a sponsorzy i organizatorzy mają prawo do podpisania się pod tym co zrobili, choćby dlatego, że ufundowali nagrody.
Cappuccio 08.12.2009, h. 21:21 Cappuccio
Jednym się podoba innym nie Cieszy natomiast, że choć części się podoba nasza wspólna praca i jeszcze mają odwagę o tym napisać.

@ParQ kalendarz to A1 , większe są tylko (przynajmniej większych nie widziałem) B1 a to są naprawdę ogromne kalendarze do dużych biur i hal produkcyjnych/magazynowych. Polecam eksperyment z kartkami A4 sam go przerabiałem bo cyferki czasami mało mówią.
wissarion 08.12.2009, h. 21:25 wissarion
Nie widzę problemu w logach sponsorów, szczególnie, że zbyt duże nie są, ale jakoś nad łóżkiem go chyba nie powieszę... Chyba, też nie jestem maniakiem - co za cios!
Cappuccio 08.12.2009, h. 21:30 Cappuccio
tam powinna być - emotka Choć ja na pewno polansuje się takim kalendarzem
Ogar 08.12.2009, h. 21:46 Ogar
Jedyne co mnie drażni to ta czerwona szmatka, wolałbym w tym miejscu gogle...

Ale nie ma co marudzić, dobra robota Panowie
Wukasz 08.12.2009, h. 22:02 Wukasz
Może zabraknąć, może

PS>
No produkcji knives.pl nie przebijecie i tyle jeśli chodzi o kalendarze "forumowe". Wciąż mam na ścianie ich 2008
gryncek1 08.12.2009, h. 22:10 gryncek1
@AnR
Tak, już to wszyscy wiemy....
rain 08.12.2009, h. 22:27 rain
StarskiPL - sądziłem (miałem nadzieję) że jest to pierwsza strona kalendarza przewracanego zawierająca miniaturki poszczególnych miesięcy, a dalej na każdej stronie są poszczególne miesiące w postaci zdjęcie + dni danego miesiąca. Taka forma podobałaby mi się nawet bardziej niż jeden plakat, ale nie narzekam - i tak jest dobrze.

Zastanów się zanim zaczniesz kogoś obrażać przez internet. Jakoś Cappucio potrafił kulturalnie to wyjaśnić.

I co za głupota z tymi reklamami, przecież to jasne że sponsorom się należy.
malacz123 08.12.2009, h. 22:33 malacz123
Kupił bym jeśli by każdy miesiąc był na osobnej kartce;p
Gil0 08.12.2009, h. 22:42 Gil0
myślałem że będzie jakoś zaznaczone daty największych strzelanek a tu hmm... no wolałbym tak jak każdy jeden miesiąc jedna kartka ale i taki pewnie kupie ;]
Foka 08.12.2009, h. 23:12 Foka
Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony pozytywnym odbiorem, bo ja jednak byłem zwolennikiem rozwiązania jedna kartka - jeden miesiąc

Gil0, a powiedz mi ile dat imprez na przyszły rok zostało już ogłoszonych? Nawet powiedzmy teraz, bez brania poprawki kilku tygodni wstecz na projektowanie, druk i dystrybucję.
aris2423 08.12.2009, h. 23:40 aris2423
w sumie żadna rewelacja, mógłby być każdy miesiąc na osobnej stronie no i też zero pomyślunku, ten marzec i pazdzernik nie pasują do miesięcy.
Wukasz 08.12.2009, h. 23:41 Wukasz
Dokładnie - układ kilkunastokartkowy to jest dla mnie kalendarza a nie plakat z funkcją kalendarza (pomijając zdjęcia).

Anka 09.12.2009, h. 00:07 Anka
Kalendarz bardzo fajny:). Cieszę się, że jest 1 strona. Zawsze zapominam przewracać te strony, a tak nie będzie problemu:). Chociaż jeszcze 3 tyg do stycznia, planuje go jak najszybciej zakupić.


aris2423: Chłopcze napisz mi co Ci nie pasuje w październiku??
Zresztą zrób swój kalendarz, to zobaczymy bardzo będzie "pomyślny"
Tuksiak 09.12.2009, h. 07:31 Tuksiak
Regdor, rain: zgadza się sponsorom się należy miejsce na kalendarzu, a wiesz co praca w handlu tak mnie rozpuściła, że tego typu wyrób jest traktowany jako najzwyczajniejszy środek reklamowy, pomimo tego, że nie posiada adresów itp, itd. i po prostu za coś takiego się nie płaci.... firmy rozdają to gratis .
Mam nadzieję, że wyjaśniłem swój punkt widzenia.
Dla malkontentów, wiem, wiem, są na dole, będzie można obciąć. Teoretycznie 15 zeta nie pieniądz, ale można było zrobić tak jak pisał jakiś Kolega pod spodem, taką strone potraktować jako rozbiegówkę i niech sobie ma te loga nawet 6 razy większe, ale niech będzie to kalendarz przewracany np. typu: jedna strona = jednen miesiąc + fota i nikt nie mógłby mieć nic przeciwko . Duże kalendarze reklamowe format między A3, a A2, 12 kart + tytułowa, są sprzedawane nawet za 10 zeta , to tak dla porównania cen.

Pozdrawiam .
Cappuccio 09.12.2009, h. 07:48 Cappuccio
Jak zwykle postaramy się uwzględnić wszystkie uwagi.

@Tuksiak gdzie można dostać kalendarz hobbystyczny za darmo ? I gdzie można kupić kalendarze wielostronicowe za 10 zł ?

Jeśli chodzi o wiele stron, to zależy co kto lubi, jedno jest pewne 13 stron na dobrym papierze kosztuje bardzo dużo i moim zdaniem cena byłaby zaporowa.

@Wukasz - knives.pl, przykład godny zainteresowania. Może warto będzie pójść w tym kierunku.
Foka 09.12.2009, h. 07:57 Foka
A propos przykładów to bardzo dobrym wzorem jest kalendarz Strzału sprzed 2-3 lat chyba, tyle, że tam zdjęcia robił światowej klasy fotograf
Yarpen 09.12.2009, h. 08:09 Yarpen
A to Polska właśnie...
Był kalendarz 12 stronicowy. Niedobry. Jest kalendarz plakatowy. Też zły.
Zdjęcia nie takie. Wielkość nie taka. Czerwona szmata nie taka. I za pieniądze. Skandal!
PS
No i te reklamy, dziękuję na wskazanie w komentarzach ich obecności. Przy oglądaniu, kalendarza, nie zwróciłem na nie uwagi.
djbury 09.12.2009, h. 08:18 djbury
"Tuksiak
09-12-2009, 07:31

Regdor, rain: zgadza się sponsorom się należy miejsce na kalendarzu, a wiesz co praca w handlu tak mnie rozpuściła, że tego typu wyrób jest traktowany jako najzwyczajniejszy środek reklamowy, pomimo tego, że nie posiada adresów itp, itd. i po prostu za coś takiego się nie płaci.... firmy rozdają to gratis icon_wink3.gif.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem swój punkt widzenia.
Dla malkontentów, wiem, wiem, są na dole, będzie można obciąć. Teoretycznie 15 zeta nie pieniądz, ale można było zrobić tak jak pisał jakiś Kolega pod spodem, taką strone potraktować jako rozbiegówkę i niech sobie ma te loga nawet 6 razy większe, ale niech będzie to kalendarz przewracany np. typu: jedna strona = jednen miesiąc + fota i nikt nie mógłby mieć nic przeciwko icon_wink3.gif. Duże kalendarze reklamowe format między A3, a A2, 12 kart + tytułowa, są sprzedawane nawet za 10 zeta icon_wink3.gif, to tak dla porównania cen.

Pozdrawiam icon_smile.gif. "


Proszę o wskazanie agencji która za 13 stronicowy kalendarz A2 indywidualny weźmie 10 zl, dodaj że koszty transportu , logistyki itp dodać trzeba do ceny kalendarza.



Foka 09.12.2009, h. 09:16 Foka
Yarpen, luzik, nie stresuj się Wtedy i teraz narzekali inni ludzie Ci, którzy teraz narzekają byli zadowoleni z zeszłorocznej formy Zadowolić się wszystkich nie da, a tutaj komentarzy jest zdecydowanie mniej, niż w zeszłym roku (a komentarze są zawsze głównie negatywne, więc wniosek prosty ).

Z tym, że ilość komentarzy może wynikać z tego, że news się pojawił wczoraj już po godzinach pracy
kopernik 09.12.2009, h. 09:21 kopernik
Przyznam, że ciekawe rozwiązanie i z pewnością kaweł dobrej roboty.
Ps. Z jakim kulkami będzie sprzedawany
KAMEL 09.12.2009, h. 10:38 KAMEL
No w końcu profesjonalna szata graficzna 5+.Szkoda tylko , że jedna strona.Trzeba iść do sklepu i obejrzeć , pewnie kupie.
rain 09.12.2009, h. 10:51 rain
Tuksiak kalendarz wielostronnicowy w kotki czy pieski robiony masowo może i byś dostał za 15 zł. Ale airsoftowców jest dużo mniej niż "zoofili"

Tak czy siak, na mojej ścianie ten kalendarz wyląduje!
Jangi 09.12.2009, h. 11:50 Jangi
Fajny, kupię, tyle w temacie.
SHOGUN_YAMATO 09.12.2009, h. 13:45 SHOGUN_YAMATO
Taki w kit ten kalendarz. Podobnie jak zeszłoroczny ten też odpada dla mnie. Wolę znowu kupić sobie z Krecikiem ^_^
TiMon909 09.12.2009, h. 14:35 TiMon909
nie czytałem wszystkich komentarzy i nie wiem czy ktos proponowal ale ja proponuje takie cos. w nastepnym roku niech beda 2 wersje. pierwsza moze byc tak jak teraz czyli plkatowa z tak samo fajnymi fotami. druga mogla by byc tylko z dziewczynami ktore bawia sie w asg tylko w formie 12 stron. to by sie dopiero sprzedawalo. sex sells baby, sex sells... wiem troche seksistowskie (przepraszam dziewczyny) ale to chyba nie glupi pomysł co?
Regdorn 09.12.2009, h. 15:47 Regdorn
Jeszcze się jeden rok nie zaczął, a już pomysły na kolejny się pojawiają. Cóż za zapobiegliwość Na pewno będziemy dążyć do tego, żeby kalendarz za dwa lata był atrakcyjny i ciekawy czyli inny niż obecny, żeby nie powielać schematów. Oczywiście uwagi mile widziane.
Hipis88 09.12.2009, h. 20:16 Hipis88
oczywiście na prawie wszystkich zdjęciach piękna Ameryka, proponowałbym w następnym roku urozmaicić trochę zdjęcia dać kilka np. kilka zdjęć rosyjskiej rekonstrukcji, brytyjskiej, niemieckiej chociażby
Promant 09.12.2009, h. 21:29 Promant
To nie jest kalendarz grup rekonstrukcyjnych tylko airsoftowy. Wszystkim nie dogodzisz. Zapewne gdyby były zdjęcia innych "rekonstrukcji" w odpowiedniej jakości i z ciekawą kompozycją/treścią to trafiłyby do kalendarza. A tak - zwyciężyła opcja przesłanek technicznych.
Wszystkie narzekania już były w dyskucji podczas selekcji zdjęć, nie róbmy teraz powtórki z rozrywki.
Anka 09.12.2009, h. 23:27 Anka
TiMon909: Wg mnie twój pomysł z samymi kobietami na kalendarzu jest bezsensowny. Na strzelanki też chodzisz, żeby popatrzeć na dziewczyny?

Tak jak jest, jest dobrze-kalendarz maniaka ASG, a nie lachonów z aegami...

Poza tym najpierw znajdź tyle dziewczyn strzelających, które się zgodzą na zdjęcia do takiego kalendarza. Jestem pewna, że żadna moja AS koleżanka by na to nie poszła
Zeziu 09.12.2009, h. 23:44 Zeziu
@TiMon909 - Twoją wypowiedź odbieram jako żart. Jeżeli jednak mówisz poważnie i nie masz dość wszechobecnego 'sex sellsu' to włącz sobie vive czy coś takiego, tam jest tego wystarczająco dużo.

Dołączam się do poprzednich komentarzy - następny kalendarz powinien być 'przewracany' czyli jeden miesiąc, jedna strona. Fajnie byłoby gdyby zdjęcie z każdego miesiąca pokazywało mniej więcej taki 'stan przyrody' jaki powinien być za oknem tj. styczeń - śnieg, lipiec - zielono i słonecznie;) itd.
djbury 10.12.2009, h. 09:50 djbury
Dodaj do tego choinki w grudniu , palemki i drinki w lecie ?? a może damy gołe babki z CKM albo Playboya ?? one mają tyle samo wspólnego , co polska reprezentacja z piłką

Chcesz oglądać gołe kobiety z bronią ?? idz Mobile King
!!!
Regdorn 10.12.2009, h. 11:07 Regdorn
Sama forma kalendarza (przewracany, nieprzewracany, stojący) jest uzależniona od budżetu i końcowej ceny, która musi być przystępna, a nie nawet jeśli uzasadniona technicznie, wysoka. Ludzie później widzą same cyferki, nie to co rzeczywiście się za nimi kryje. Tak czy tak, kalendarz zawsze będzie na maksymalnie możliwym do osiągnięcia poziomie.
crogool 10.12.2009, h. 20:03 crogool
Ciekawa i uzasadniona treścią forma, stylistyka wierna oryginałowi (tj. witrynie WMASG). Nie kupię głównie z tego powodu, że wielokrotność ceny "WMASGlendarza" zapłaciłem, zapobiegliwie za inne wydawnictwo

Regdorn 10.12.2009, h. 21:49 Regdorn
Obawy uzasadnione, ale udało się tym razem zdążyć
Foka 11.12.2009, h. 09:21 Foka
TiMon909 12.12.2009, h. 13:08 TiMon909
thx za link Foka. czekamy na wersje asg;-)
GTI 13.12.2009, h. 16:33 GTI
Swietna cena.
No to juz wiem co zakupie przyjaciolom na Swieta , swietny prezent
Tak jak poprzednicy, pomysl z paczka kulek i szmatka dodaje niesamowitego klimatu. Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz
(przepraszam za brak Polskiej czcionki)
Anka 14.12.2009, h. 17:55 Anka
TiMon909: Poprawka. Ty czekasz.

Foka: Kalendarz policjantek to fajny pomysł, ale nie rozumiem idei niektórych zdjęć. Np. luty. Co ona ma wspólnego z policją? Jej odznaka jest ledwo zauważalna, zdjęcie równie dobrze nadaje się do wielu innych nie związanych z tym zawodem kalendarzy (pomijając fakt, że dla mnie promowanie policji w taki sposób jak "luty" jest żałosny-chyba, że czegoś nie zauważyłam).
Poza tym magia photoshopa.
Regdorn 15.12.2009, h. 13:33 Regdorn
Anka, ależ to normalne, że faceci są wrażliwi na piękno kobiecych wdzięków