Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe nowości

Świat, 05.12.2009, h. 13:18, dodał: Promant
57

Replika ASG AEG PPSH-41 produkcji chińskiej. M9A1 S.O.F. - nowy pistolet w ofercie Socom Gear. Grip Hornbill Heckler & Koch SP89 do repliki MP5K AEG. RedWolf Airsoft: replika WE Type91 GBB oraz VFC EGLM DX Airsoft Grenade Launcher video review.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma AGM wraca do gry. I, jeśli wierzyć reklamie na stronie sklepu EBairsoft, powraca z mocnym akcentem, którym jest replika AEG sowieckiego pistoletu maszynowego PPSH-41. Nie podano jeszcze szczegółów, ani daty premiery rynkowej. Dalsze informacje mają się sukcesywnie pojawiać na stronie Ebaybanned. Wiadomo jedynie, że replika wykonana jest ze stali, a łoże posiada drewniane.

 

 

Kolejna nowość: replika GBB M9A1 S.O.F.. Jest to nowy pistolet w ofercie firmy Socom Gear, który niedługo ma trafić do sprzedaży detalicznej. Replika licencjonowana, w kolorystyce dwubarwnej: piaskowo - czarnej. 

 

 

W ofercie RSOV można nabyć grip Hornbill Heckler & Koch SP89 do repliki MP5K AEG. Chińskiej produkcji chwyt do MP5K, będzie dostępny na stronie od 9 grudnia. Pierwsza dostawa jest limitowana. Cena za sztukę: 14.99USD. Druga dostawa trafi do sklepu w styczniu przyszłego roku. 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft pojawiła się replika firmy Wei Tech: Type91, systemu gas blow back. Replika powstała w oparciu o znany model M4 GBB WE. Waga: 3309g. Długość: 820mm-905mm. Prędkość początkowa: 350fps [top gas]. Magazynek o pojemności 30BB. Cena: 258USD.

 

 

RedWolf Airsoft przedstawił również film video prezentujący granatnik VFC EGLM DX.

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sharku17 05.12.2009, h. 13:35 sharku17
Nareszcie PPSZ!
repmed 05.12.2009, h. 13:38 repmed
Już odkładam bilety narodowego....
Genneth 05.12.2009, h. 13:42 Genneth
Bo nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy... Czekam na szczegóły.
Kaszub 05.12.2009, h. 13:43 Kaszub
Pepeszka calkiem całkiem ino drewno jakieś brzydkie. A i ten granatnik nie lepiej zawiesic poprostu pod karabinem. A nie montować do jakiegoś Szkieletu ;d dla mnie poprostu bajer i tyle.
uzi43 05.12.2009, h. 13:56 uzi43
Kaszub:
Bo ta PPsz to komputerowo zrobiona jest
No Pepeszki nie mogę się doczekać. Może zakupię. Cudna giwerka.
Możliwe, że w świecie ASH, pojawi się więcej Rosjan
mcrobb 05.12.2009, h. 14:03 mcrobb
M9 niebo.... Szkoda tylko że nie wlezie mi do serpy...
Zaraz się porycze...
kacpi010 05.12.2009, h. 14:08 kacpi010
Mam tylko nadzieje, że PPSH'a nie będzie polakierowana tak, że się będzie świecić...
Kaszub
Ten szkielet czyni granatnik bardziej mobilny, innego celu tu nie widzę.
Dale 05.12.2009, h. 14:19 Dale
No to już wiem jakiego boczniaka sobie kupię. Pieniążki z wypłaty przybywajcie!

Cud malina ta M9'ka
Goose 05.12.2009, h. 14:21 Goose
Ura !
Ahmed 05.12.2009, h. 14:21 Ahmed
PPSH'a i cóż tu dużo mówić
volf13 05.12.2009, h. 14:28 volf13
PPSH no comments
grzechotnik 05.12.2009, h. 14:32 grzechotnik
Socom Gear mnie zawsze pozytywnie zaskakuje
KicpA 05.12.2009, h. 14:32 KicpA
Pepesza jest wygenerowana przez program 3D, więc nie dziwcie się że np drewno dziwne
ASGKebab 05.12.2009, h. 14:33 ASGKebab
co do drewienka, to zawsze można na allegro dostać oryginalną kolbę
fvck, ciekawe co wyjdzie pierwsze, Mg'ta czy pepeszka, obie giwerki są miodne, ale kasy starczy mi na jedną z nich
Guest (ID:6452) 05.12.2009, h. 14:33 Guest (ID:6452)
Ej, panie Alfa i Omega, czemu napisałeś PPSH skoro jesteśmy w Polsce i podobno piszemy po polsku?


M9 fajna tylko mam alergię na szyny w pistoletach zintegrowane ze szkieletem . Gdyby nie to to całkiem całkiem.
Noteko 05.12.2009, h. 14:51 Noteko
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy
ziooomol 05.12.2009, h. 15:00 ziooomol
Pepesza w ASG wreszcie mój ulubiony pistolet maszynowy drugiej wojny światowej ciekawe z jaką ceną wyjadą
WolfHeart 05.12.2009, h. 15:00 WolfHeart
Khem. Piękna Beretta.
Dragunow 05.12.2009, h. 15:03 Dragunow
Jest napisane jak byk PPSH a nie PPSZ ale skoro Sharku17 to dla Ciebie to samo...
Foka 05.12.2009, h. 15:05 Foka
> Ej, panie Alfa i Omega, czemu napisałeś PPSH skoro
> jesteśmy w Polsce i podobno piszemy po polsku?

Bo taka jest nazwa handlowa tej repliki ustalona przez producenta?
Guest (ID:6452) 05.12.2009, h. 15:11 Guest (ID:6452)
Foczur, czytaj co Promant osobiście napisał: "sowieckiego pistoletu maszynowego PPSH-41". Sowiecki pistolet maszynowy nazywa się PPSz. Promant napisał czego to jest replika z błędem a nie podał nazwy handlowej. Następny cholera.
Ahmed 05.12.2009, h. 15:13 Ahmed
panowie czy z wiadomości na wiadomość musi być to samo ??? zamiast radości ze coś się dzieje to jak zwykle czepianie się o pierdoły (domena Polaków ???) a może zbyt wiele czasu przed kompem więc na spacer i wyluzować troszkę !!!
A na pocieszenie macie $3
I spokój mi tu .........
pozdrawiam Ahmed
Promant 05.12.2009, h. 15:14 Promant
Daj spokój Foka, niektórym szkoda tłumaczyć. Kolega dexterkrak ma na mnie alergię i właśnie pokazuje w komentarzach swoją dojrzałość, będąc przy tym coraz bardziej bezczelnym. Tyle, że na bezczelności daleko się nie zajedzie.

Zapewne gdybym napisał PPSZ, a później kolega dexterkrak czy inny geniusz jego pokroju nie umiałby tego wygooglować - to czepiałby się dlaczego jest PPSZ a nie PPSH. Pomijam, że nikt poza nami takt tej nazwy nie zapisze.

Tłumaczenie, że jest to nazwa handlowa, i nie zmienia się jej - tak samo jak nie zmienia się niczego np. w cytatach, nie ma sensu - przekracza możliwości percepcji tego młodzieńca.
Foka 05.12.2009, h. 15:19 Foka
Cóż, długo nie zaglądałem do komentarzy, ale od jakiegoś czasu widzę, że 90% flame'ów jest wywoływanych przez 3-4 osoby. Tak jak napisał Ahmed, niektórzy zrobili sobie z wyszukiwania każdego potknięcia nowe hobby.

Jeszcze trochę poobserwuję, a następnie najbardziej aktywnym pieniaczom poblokuję możliwość dodawania komentarzy. Zyskają na tym wszyscy.
rucznoi 05.12.2009, h. 15:25 rucznoi
Sam granatnik jest zaskakująco dobrze skonstruowany, wydaję się nawet że może być lepszy od m203 pod względem dociążania repliki do przodu - jakby nie było EGLM jest prawie w całości plastikowy. Szkoda tylko, że nie rozwinęli mu skrzydeł ładując granaty jedynym słusznym gazem Zaciekawiły mnie także granaty wystrzeliwujące piankowe głowice - z filmu wynika, że są one mocno badziewne skoro metr poza lufą już koziołkuje.
Karol_K 05.12.2009, h. 15:36 Karol_K
aha nazwa handlowa to spróbuj napisać Atoz Dragunov...albo A&K dragunoV ... mniejsza z tym... Ważne że jest ! kolejna historyczna giwera...

<!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro-->Nie widzałem zwracania uwagi za napisanie "Atoz Dragunov". Samo "Dragunov" czy "SVD" już tak, ale chyba rozumiesz różnicę.<!--colorc--></span><!--/colorc-->
Promant 05.12.2009, h. 15:37 Promant
$1

Twój komentarz został usunięty, następne nie wnoszące nic do dyskusji w temacie newsa lub personalne wypowiedzi - będą skutkować blokadą możliwości komentowania.
Niezależnie od Twoich osobistych antypatii nie masz prawa do generowania OT i łamania regulaminu forum czy portalu. I o tym byłeś informowany na PW, żeby nie rozwijać dalej OT w komentarzach.

$1
Kelly 05.12.2009, h. 16:58 Kelly
Zapewne w pepeszy będzie siedział gb od m14, tak jak tutaj - $3
Matt141 05.12.2009, h. 17:08 Matt141
To naprawdę wspaniale że luka jaka była do tej pory w ofercie replik zapełnia się ;D Powrót AGM-a bardzo ładny, jak każdy maniak ruskiego uzbrojenia się cieszę.
grzechotnik 05.12.2009, h. 17:22 grzechotnik
Czy M9 ma w stocku "M6"?

kokonesko 05.12.2009, h. 17:35 kokonesko
beretta prze kozak
Promant 05.12.2009, h. 18:04 Promant
@grzechotnik

Podano jedynie, że w komplecie będzie przejściówka i tłumik dźwięku - innych informacji brak.

BTW
A pepesza kusi...
Jackall37 05.12.2009, h. 18:08 Jackall37
Wreszcie pepeszka, już myślałem że nigdy nie powstaną repliki broni zza wschodniej granicy.


A na Tajwanie widać czują, że ich rodzima broń jest tak samo niedoceniona, jak nasz Beryl
Co jak co, ale Type91 sie nie spodziwałem w wersji GBB.


p.s.
Promant weź olej dexterkraka, czuje się niedowartościowany i chce sławy A może to tylko sposób na dostanie się do "Wielkiej Księgi Zbanowanych" ?
jj94 05.12.2009, h. 18:42 jj94
Aż sie zdziwiłem że pepesze zrobili. To chyba pierwsza strzelajaca replika pepeszy jaką widziałem. Jest jedna pepeszka na SpecShopie ale tylko do powieszenia na ścianie.
wija99 05.12.2009, h. 19:09 wija99
Pepesze kupić to szczyt marzeń, lecz te magi są okropne. Mogli dać normalne.
gorek 05.12.2009, h. 19:10 gorek
żeby jeszcze w tej pepeszce standardowy gb był, a oleje stg
jj94 05.12.2009, h. 19:39 jj94
Jeśli chodzi o pepesze to właśnie są "normalne" magi.
gorek 05.12.2009, h. 19:48 gorek
to może niedługo pps będzie
kondziox 05.12.2009, h. 21:32 kondziox
Ładna M9 .
Jackall37 05.12.2009, h. 22:36 Jackall37
"Pepesze kupić to szczyt marzeń, lecz te magi są okropne. Mogli dać normalne."

A co jest w nich nienormalnego ?

W 1941 nie było jeszcze nawet magazynków łukowych, produkować zaczęto je później, ale wtedy już wszyscy mieli bębenki i taki powinien być magazynek.

Co to za Pepesza, jak nie ma 71 kulek w magu ?
SHOGUN_YAMATO 05.12.2009, h. 23:04 SHOGUN_YAMATO
Super, może się skusze na PPSh-41 chociaż nie jest to zbyt wygodna broń. Wolałbym jednak PPS-43 - chwyt pistoletowy i magazynki łukowe, wygodniejsze do trzymania i chowania

I to nie jest pierwsza replika ASG PPSh-41. Kiedyś ktoś wrzucił na forum link do firmy z Wisconsin która robiła PPSh-41 na zamówienie - stal i drewno, podzespoły TM, cena w granicach 500 USD chyba. Ale mag bębnowy był na stałe przymocowany do repliki w ich wersji niestety, a kulki wrzucało się to niego przez specjalną klapkę.

AGM zrobi pierwszą wersję seryjną. Będą lepiej wyglądać historyki na pomorskim
Promant 05.12.2009, h. 23:07 Promant
Shogun, marudzisz Tu nie chodzi o wygodę tylko o klimat
SHOGUN_YAMATO 05.12.2009, h. 23:10 SHOGUN_YAMATO
Drogi Promancie Ja mam zwyczajnie uczulenie na chwyt karabinowy Nie leży mi on szczególnie w broni długiej a w pistoletach maszynowych to już jest dla mnie nie do przeżycia. Ale zapewne i tak sobie tą PPSh-41 kupię do puki nie będzie wersji PPS-43. Tak czy owak się cieszę, że w końcu coś się z replikami historycznymi ruszyło
Promant 05.12.2009, h. 23:14 Promant
No, też się cieszę. Mam tylko nadzieję, że skoro AGM znowu produkuje to jest jeszcze szansa na MG42
SHOGUN_YAMATO 06.12.2009, h. 07:22 SHOGUN_YAMATO
Ah... no tak
KoR193 06.12.2009, h. 10:42 KoR193
Nie wie ktoś czy udalo bu sie przymocowac ten granatnik do FN-2000 ? Jak w realu
Ahmed 06.12.2009, h. 12:50 Ahmed
Promant z tego, co pamiętam już kiedyś pisałeś właśnie o tak oczekiwanej Emgiecie i chyba jakieś fotki się pojawiły swego czasu wszyscy się zastanawiali czy pierwszy będzie Stg czy Mg no i wyszło na STG, ale jak to mówią cierpliwych czeka nagroda, faktem jest to, że się przeciąga ten temat i w międzyczasie firma AGM raczy nas wieloma innymi replikami - oczywiście nie mamy jej tego za złe skoro wypuszcza tak oczekiwane cacka z okresu, który nie ukrywam zadowala szerokie grono pasjonatów IIww, dziś PPSH'a a jutro, kto wie może RKM Digitariew
Tak, więc jest dobrze a widać, że z miesiąca na miesiąc coś się dzieje i może być tylko lepiej!!!
pozdrawiam Ahmed
Promant 06.12.2009, h. 13:02 Promant
Ahmed, później był news o zapowiedzi sprzedaży MG42 na stronie EBairsoft. Ale sprawa ucichła kiedy AGM popadł w kłopoty z prawem w Chinach, a zdjęcia repliki zniknęły ze strony ebaybanned. Oskarżono AGM, między innymi, o produkcję replik "broni hitlerowskich/nazistowskich" - teraz wracają, ale z pepeszą i nie wiadomo czy podejmą temat MG42, które już podobno weszło wtedy w fazę produkcyjną.
hasfa 06.12.2009, h. 13:05 hasfa
W paszcze jeża Cudna a berrettka
Bohun74 06.12.2009, h. 14:27 Bohun74
Jeśli ta pepeszka będzie zbliżona do oryginału, będzie użyeczna i nie będzie straszyć ceną jak wyrób firmy Hudson (o ile pamietam to nie miał własności bojowych do ASG, tudzież innych) to chętnie zapisałbym się do listy kolejkowej. Co zaś się tyczy drewna to można poszukać oryginalnych kolb - nie dawno coś takiego rzuciło mi się w oczy chyba na popularnym portalu aukcyjnym
Ahmed 06.12.2009, h. 16:38 Ahmed
Promant zgadza się i miejmy nadzieję że się doczekamy, Odnośnie Hudsona to wiadomym jest wszem i wobec że firma bardziej nastawia się na Model Gun niżeli AS, swego czasu wypuścili gazową smarownicę która niestety wcale się nie nadawała do AS a której szczerze mimo wszystko pożądam
pozdro Ahmed
Promant 06.12.2009, h. 20:34 Promant
Jak już zdołali upchać GB w stena, to sądzę, że olejarka wkrótce też się pojawi.
Westie 06.12.2009, h. 21:48 Westie
Powiesić taki granatnik na chińskim F2000 to raczej niewielka trudność, trzeba tylko zrobić podstawkę z RISem montowaną zamiast przedniego chwytu. Jak to będzie z G&G, zobaczymy jak dostanę trzynastkę, bo jest więcej niż pewne, że się na nowe F2000 będę szarpał.
SHOGUN_YAMATO 06.12.2009, h. 22:20 SHOGUN_YAMATO
A ja pójdę za twoim przykładem Westie Lubie egzotycznie wyglądające repliki
Jangi 07.12.2009, h. 04:58 Jangi
@KoR193

Do FN-2000 doczepiany jest inny granatnik, przyjrzyj się dobrze
sznycel290 07.12.2009, h. 20:19 sznycel290
ładna beretka
KoR193 10.12.2009, h. 21:58 KoR193
To prosze podać nazwe granatnika do tej repliki bo jakoś nie widzie żeyb byl inny.