Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w polskich sklepach

Polska, 04.12.2009, h. 16:48, dodał: Promant
16

Coyote ASG: repliki CTW trzeciej generacji. SpecShop: replika 1911 Novak NeXt 2 Tones oraz EGLM VFC i front PWS Diablo.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ofercie Coyote ASG pojawiły się repliki CTW trzeciej generacji.

 

 

 

CTW X-Max, o których premierze rynkowej pisaliśmy kilka newsów wcześniej, oferowane są w wersji M4A1 10,5" oraz M4A1 14,5". Cena replik wynosi obecnie 2610PLN.

 

 

SpecShop poszerzył swoją ofertę o szereg nowych produktów. Jest wśród nich replika gas blow back, znanego już pistoletu, 1911 Novak NeXt produkcji firmy Socom Gear, wykonana na bazie szkieletu WE - tym razem w wersji kolorystycznej dwu tonowej.  

 

 

Replika typu full metal, posiada magazynek o pojemności: 15BB. Długość: 212mm. Energia: 1J. Prędkość początkowa w zakresie: 300-330fps. Waga: 960g. Cena: 539PLN.

 

 

 

Sklep włączył także do oferty granatnik do karabinka SCAR: EGLM, produkcji VFC. Replika dostępna w kolorze czarnym i dark earth. Cena: 499PLN.

 

 

 

Na stronie można również znaleźć konwersję, o której w newsach pisaliśmy już kilkukrotnie: front PWS Diablo, produkcji firmy MadBull.

 

 

 

Jest to, wykonana z aluminium w technologii CNC, licencjonowana konwersja RIS do replik z rodziny M4. Długość: 241mm. Waga: 615g. Cena: 439PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.casg.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Majin_Spider 04.12.2009, h. 16:52 Majin_Spider
granatnik by sie przydał
MatriX482 04.12.2009, h. 17:03 MatriX482
A wiadomo, kiedy w ofercie CTW będzie M16A2/A3?
marcin p 04.12.2009, h. 17:35 marcin p
niezłe
Timonek 04.12.2009, h. 17:54 Timonek
Novak NeXt jest zaj.. przepiekny !
ZeeMike 04.12.2009, h. 18:45 ZeeMike
Do oferty Specu weszły też nowe komory HU Madbulla - Ultimate. Czekamy na opinie czy mogą konkurować z komorami KA.
grzechotnik 04.12.2009, h. 18:59 grzechotnik
Zgadzam się z Timonkiem
jj94 04.12.2009, h. 19:33 jj94
Granatnik ładny i ten front dość interesujący, a co do granatnika to już chyba gdzieś taki widziałem.
DevonSix 04.12.2009, h. 20:24 DevonSix
PWS Diablo z przodu wygląda jak wiertarka XD
radzio2k 04.12.2009, h. 21:11 radzio2k
ojj czekamy na opinię o komorze, czekamy!...
Guest (ID:6452) 04.12.2009, h. 23:06 Guest (ID:6452)
Eee strasznie mnie już irytuję kolejne przeróbki 1911 :/ różniące się kolorami detali czy minimalnie kształtem zamka. Wyjątkiem jest hi-capa acz tez temat już zdrowo przerobiony i aż w nadmiarze. Chyba producenci replik lepiej by wyszli gdyby nawet w oparciu o ten sam system gazowy czy nawet część bebechów zaczęli robić mniej popularne klamki: SIGa 2340, FN 5-7, Browninga HP czy moje marzenie: Rugera w wersji z BB.


Ten colt zupełnie niestety mnie nie zaskoczył. Jak lubię nawet bardzo colta 1911 (a klamki w wersji dual tone wręcz kocham) to ten colt nijak mi nie podchodzi. Napisali że w oparciu o szkielet WE czyli można chyba zakładać że jest kompatybilny z WE a nie z TM co chyba jest wadą. Ciekawe czy zawory magazynka od TM pasują tzn chodzi mi o możliwość montowania zaworów hi-flow które w klamkach z metalowym zamkiem są całkiem dobrym rozwiązaniem i zdecydowanie podnoszą niezawodność repliki.
Promant 04.12.2009, h. 23:26 Promant
Akceptacja wyglądu to zawsze kwestia upodobań indywidualnych.
Nie wszystko jednak musi być kompatybilne z TM. Akurat klamki Socom Gear są bardzo dobre, w oparciu o szkielet WE zbudowali coś znacznie lepiej strzelającego i działającego niż seryjne WE. Z tym to WE w zasadzie nie ma porównania.

Klamki TM to inna bajka, a SG inna. Nawet nie ma potrzeby żeby tutaj takie zawory wstawiać, praca zamka jest płynna i szybka. Ale co kto chce, kombinować zawsze można.
Guest (ID:6452) 04.12.2009, h. 23:37 Guest (ID:6452)
Nie każdemu wystarcza stockowa replika. Kiedy przyjdzie chęć na tunning w przypadku TM sprawa jest prosta: wybierasz części z pierdyliarda modeli, firm. Części do TM jest ogrom, od tanich chińskich do na prawdę drogich i najwyższej jakości hi-endowych wręcz. Klamkę TM można totalnie przerobić, stunningować, customować i tak dalej. WE tego nie zapewnia niestety. Bo rozumiem że SG robi ten model w oparciu o rozwiązania WE. Szybka i płynna. No tak ale kiedy gnat lekko się zapiaszczy może być gorzej. Ciekawa sprawa że mi zawór hi-flow nie podniósł nawet gazożerności!
Promant 04.12.2009, h. 23:58 Promant
To jest właśnie cecha TM, że trzeba tuningować. Trochę klamek TM przerobiłem, więc w pełni się zgadzam.
WE, tak jak napisałem, nie jest szczytem marzeń. Ale SG to nie WE. Wykorzystali szkielet.
Jednego zadowoli innego nie, trudno. Odkąd mam 1911 SG, nie szukam już lepszej jedenastki, bo mi wystarcza, zapiaszczona też bywała, ale nie przesadzajmy, w piasku gnata nie tarzasz.
Praca zamka jest dużo lepsza niż w WE, której to firmy jedenastki też mam.
Użytkuję jeden colt SG. Strzelałem z 3. Wszystkie działały na tym samym poziomie.
Do tej pory jest to najlepsza i najcelniejsza klamka ze wszystkich jakie miałem, a było ich sporo. I nie twierdzę, że nie ma lepszych czy, że jest to coś mega super. Po prostu dobrze zrobiona replika, której nie muszę tuningować.

A o gazożerności nic nie pisałem, więc nie widzę związku.
grzechotnik 05.12.2009, h. 14:44 grzechotnik
Dex... przeczytaj sobie np. w specshopie opis jakiegoś zaworu i będziesz wiedział od razu... Nudzisz i nudzisz...

"Wykonany z aluminium, najwyższej jakości
górny zawór magazynka do replik firmy Marui.
Zawór zwiększa moc a zarazem obniża zużycie
gazu."

Pozdrawiam...
Charlie 07.12.2009, h. 15:54 Charlie
Ja mam tylko jedną wątpliwość...
Czemu replika CTW 3-ciej generacji jest tańsza od tej pierwszej, podstawowej?
Jak ktoś zna odpowiedź na to pytanie, proszę o PW.
Vintersky 07.12.2009, h. 16:13 Vintersky
Ponieważ jest w promocji świątecznej do 20tego bm?