Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 03.12.2009, h. 22:45, dodał: Promant
25

Nowe repliki ASG AEG firmy G&G. Konwersja Prime LMT do replik M4 GBB WA. Airsoft Surgeon: replika pistoletu Infinity Open Class oraz Marui 6" Limcat Custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Guay Guay zamieściła już, na swojej stronie internetowej, zaproszenie do odwiedzenia jej ekspozycji podczas przyszłorocznych targów IWA w Norymberdze, które odbędą się w dniach: 12 - 15 marca 2010. Przy okazji zaprezentowano poster przedstawiający nowe repliki AEG firmy G&G, które zaprezentowane będą na IWA. Jest wśród nich między innymi AEG G-F2000. O pracach nad tą repliką informowaliśmy już wcześniej, w bezpośredniej relacji z odwiedzin naszego korespondenta w fabryce G&G.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft znalazło się kilka ciekawych produktów z "górnej półki". Pierwszy z nich to konwersja Prime LMT do replik M4 GBB WA, oferowana w przedsprzedaży. Perfekcyjnie wykonany zestaw konwersyjny całkowicie przemienia stockową replikę Western Arms. Części wykonano z aluminium wysokiej jakości w technologii CNC. Lufa zewnętrzna jest stalowa. Cena konwersji: 862USD.

 

 

Kolejne ciekawe nowości to produkty Airsoft Surgeon: replika pistoletu Infinity Open Class oraz Marui 6" Limcat Custom. Replika gas blow back Infinity Open Class posiada w komplecie oryginalny celownik C-More. Custom produkcji Airsoft Surgeon ma zmocnione części wewnętrzne.  Waga: 1166g. Długość: 265mm. Prędkość początkowa: 325fps. Cena: 1819USD.

 

 

Replika gas blow back  Airsoft Surgeon Tokyo Marui 6" Limcat Custom bazuje na modelu hi capa TM. Charakteryzuje się bardzo dobrym zasięgiem i ponadprzeciętnym skupieniem. Pistolet posiada zamek Limcat Custom, wyprodukowany w edycji limitowanej, oraz kompensator. Customowa, wydłużona wersja szkieletu.  Waga: 1040g. Długość: 250mm. Prędkość początkowa: 325fps. Cena: 950USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.guay2.com

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 03.12.2009, h. 22:53 Gogin
W końcu F2000 z sensownej firmy, producenci nas rozpieszczają .
kondziox 03.12.2009, h. 22:55 kondziox
Ładne pistolety .
MatriX482 03.12.2009, h. 22:58 MatriX482
Zaraz się... ... popłaczę... markowe FN2000 . Piękne!

Te "fistolety" to dla snobów, albo bardzo kasiastych są- ale są gusta i guściki
Patryklen12 03.12.2009, h. 23:01 Patryklen12
Sorgeon o jezu.... Zaraz oszaleje..Jakie cacko Ale cena niezbyt cacko
grzegorz89 03.12.2009, h. 23:13 grzegorz89
Czy ja tam widzę PBS-1 na jednym z tych GR16?
Kamil 03.12.2009, h. 23:23 Kamil
Też się zdziwiłem.
Yuber 03.12.2009, h. 23:27 Yuber
Yeah! FN F2000 Ile to ja musiałem czekać... no niech mi tylko w łapki wpadnie.
Moses 03.12.2009, h. 23:33 Moses
Coraz brzydsze te GRki :/
Jangi 03.12.2009, h. 23:50 Jangi
Uuuu wreszcie, G&G robiło go chyba ze trzy lata (tak, tak wiem, taki proces musi trwać, to nie są chińscy "kopiści"), ciekawe ile sobie krzykną za niego...
Augustus 04.12.2009, h. 00:11 Augustus
ej no.... A ja właśnie robiłem drastyczny tuning wizualny kupionego okazjonalnie jls F2000. No to fajans, długo się unikatem nie naciesze :/
szalony jack pirat 04.12.2009, h. 10:07 szalony jack pirat
W końcu FN2000 ..
cre1one 04.12.2009, h. 11:11 cre1one
FN F2000 i to w bardzo ładnym wydaniu :] Ciekawe ile bedzie kosztował.

ps.
link www.b2b.guay2.com nie dziala u mnie ;/
KoR193 04.12.2009, h. 12:49 KoR193
A ciekawe kiedy zrobią dedykowany granatnik i celownik to tego FN 2000. Przydałby sie komputer balistyczny hehe.
Psycho_Mantis 04.12.2009, h. 13:41 Psycho_Mantis
Limcat przepiękny!!
Promant 04.12.2009, h. 14:54 Promant
@cre1one

Faktycznie link nie zawsze odpala. Wstawiony link alternatywny, póki co działa bez zarzutu.
Fir3k 04.12.2009, h. 15:26 Fir3k
Ponoć mieli wprowadzić FN2000 do produkcji jeszcze w 2008, razem z Famasem i AUGiem A3... Mam nadzieję że to znaczy, że już wkrótce będę mógł wydać 1,5k na markowego, realistycznie wyglądającego AUGa A3, którym zastąpię tego od JG...
Hudler 04.12.2009, h. 16:08 Hudler
G&G FN2000. Wreszcie ukończony. Ciekawe co z GB (wersja.).
Ventari 04.12.2009, h. 17:40 Ventari
Oby w tym F2000 jakiś standardowy GB był.
jj94 04.12.2009, h. 19:29 jj94
Bardzo ładne giwerki z GG szczególnie L85 AFV i G-F2000.
Airsoft Surgeon Tokyo Marui 6" Limcat Custom także ciekawy tylko dlaczego GBB
Szerszen94 04.12.2009, h. 23:02 Szerszen94
no przyznaję, karabinki GG sprawiają miłe wrażenie. Oprócz tych przkombinowanych emek. OHYDA!
t0m3k 05.12.2009, h. 00:13 t0m3k
za G-F200 się biorą a o Berylu nic nie słychać
Hudler 05.12.2009, h. 09:42 Hudler
T0m3k, to nie jest news o berylu.
Beryla można się raczej spodziewać po G&H. Do tego we wcześniejszych artykułach było sprawozdanie z wizyty w fabryce G&G. Korespondent pokazał ludziom z fabryki beryla i glauberyta, które wzbudziły zainteresowanie. I jeśli w ogóle się wezmą za beryla, to nie wyjdzie on wcześniej niż za 3-4 lata.

Przepraszam za OT o berylu, ale chciałem wyjaśnić, by nie było w tym newsie komentarzy "zrobiliby beryla".
cre1one 05.12.2009, h. 23:10 cre1one
@Promant

nie żebym się czepiał . Dzięki wielkie za mała kosmetykę :] ide sobie poszperać na ich stronce :]

Ahhh F2000 ciekawe kiedy zrobią z koli ?
hasfa 06.12.2009, h. 13:01 hasfa
a te GRy to którędy to strzela i gdzie to ma tył a gdzie przód ?
FNik miodzo
Szerszen94 06.12.2009, h. 19:36 Szerszen94
lufa tego całego "viper'a" to czysta herezja! ^.-
Te "emeczke" z tłumikiem jeszcze idzie ścierpieć, ale tego kikuta już nie