Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.08.2013, h. 21:21, dodał: Promant
19

Filmy prezentujące: shotgun gazowy TM M870 Tactical, KWC Uzi CO2, WE XDM IPSC, Blue Force Gear Plateminus oraz Top Tech Challenge.



Shotgun gazowy, produkcji Tokyo Marui: M870 Tactical.

 

 

 

 

Prezentacja repliki produkcji KWC: Uzi CO2.

 

 

 

 

Blue Force Gear: Plateminus.

 

 

 

 

Airsoft GI Top Tech Challenge.

 

 

 

 

 RedWolf Airsoft: pistolet WE XDM IPSC.

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HaryWalker 09.08.2013, h. 21:50 HaryWalker
Shotguna przytuliłbym najchętniej, UZI też złe nie jest.
AS333pl 09.08.2013, h. 22:45 AS333pl
Mam nadzieje na jakąś porządną chińską kopie tej strzelby tm, w przystępnej cenie.
To jest nas więcej. Oczywiście dla mnie wersja metal.
berylpl 10.08.2013, h. 17:18 berylpl
yhy, już ja widziałem te gazowe chińskie shotguny. Z reguły nie przeżywały roku.
RED (Lone Wolf) 11.08.2013, h. 12:58 RED (Lone Wolf)
Masz złe podejście. Oto dobre: mam nadzieję na jakąś porządną polską kopię tej strzelby, w przystępnej cenie.
14100715 11.08.2013, h. 16:56 14100715
koho 09.08.2013, h. 22:52 koho
Pyk. Pyk. Pyk.
Nie zrozumcie mnie źle. Ja wiem, że to tylko replika strzelby, że to tylko airsoft i pewne efekty ciężko jest uzyskać w zabawce miotającej plastikowymi kuleczkami, ale w tym przypadku to "pyk" jakoś kompletnie nie przekonuje...
Pyk...
Myślę Koho, że zmienisz zdanie po chwili zabawy gazową repliką TM. ;)
Lambert 10.08.2013, h. 10:43 Lambert
ArielGulba 09.08.2013, h. 22:59 ArielGulba
Prawie to samo, bo wersja na filmie jest full metal a gunfrajer sprzedaje plasticzne. Ale bebech pewnie taki sam.
Oleander 10.08.2013, h. 01:50 Oleander
Dzieki Oleander
ArielGulba 12.08.2013, h. 21:00 ArielGulba
ArielGulba 09.08.2013, h. 23:02 ArielGulba
co do shotguna to kolega ma racje :) chiński spring lepiej wali
Hornet 09.08.2013, h. 23:10 Hornet
Spring z możliwością strzelania 6 kulkami byłby ciekawy :)
ArielGulba 10.08.2013, h. 00:34 ArielGulba
3 kulki sa spoko tylko mowie ze schotgun sping daje lepszy efekt. co do uzi to ten sam czy nowszy model ??
http://gunfire.pl/product-pol-1152195237-Replika-pistoletu-maszynowego-KCB07HN.html
crogool 10.08.2013, h. 11:54 crogool
Wiedząc jak nieprzydatny jest "shotgun" na polu AS walki, ciągle daję się nabrać na kolejne mutacje. Click-clack daje zbyt dużo by przejść obok spokojnie. Patent z 6 kulkami sprawia zaś, że znowu nadciągają nieprzespane noce :)
Shotgun nieprzydatny na polu walki ASG? Coś słabo nimi walczysz ;)
HaryWalker 11.08.2013, h. 21:35 HaryWalker
Michu 10.08.2013, h. 12:50 Michu
Fajne te elastyczne ladownice na magi z blue force.
Melite1337 10.08.2013, h. 17:08 Melite1337
Airsoft w USA schodzi na psy.
Ci głupi jankesi w ogóle się nie znają na broni!!!
To jest MINI UZI A NIE UZI!
A MAC10 to nie UZI!!!
Kolego gratuluje - jest to najglupszy komentarz tego tygodnia...
Michu 12.08.2013, h. 09:14 Michu