Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 08.08.2013, h. 22:59, dodał: Promant
14

Video prezentacje produkcji: 020mag, Black Ops Airsoft, RA-Tech, crazyNCman, Airsoft Evike.com, PolarStar Airsoft, APS, oraz AirSplat.



020mag: zapowiedź BO Manufacture "Molon labe".

 

 

 

 

Black Ops Airsoft: test osłon do optyki.

 

 

 

 

RA-Tech: replika KWC model 75.  

 

 

 

 

crazyNCman: prezentacja repliki Elite Force HK SL9 AEG.

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: prezentacja repliki ASG Ashbury ASW338LM.  

 

 

 

 

PolarStar Airsoft: drugi test strzelecki prototypu repliki karabinu maszynowego M1919.

 

 

 

 

APS: ACP 601. 

 

 

 

 

AirSplat: replika AEG - G&G FN2000. 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SirHawk 08.08.2013, h. 23:36 SirHawk
To SL-9 jest ździebko dziwne i z całą pewnością nie odwzorowuje jak należy wersji palnej.
Kup sobie wersje palna i bedziesz mial dokladne 'odwzorowanie' ;)
To je ersoft pany.
akakak 09.08.2013, h. 00:02 akakak
Cóż, SL-9(właściwie SL9SD, bo konstrukcja zakłada użycie długaśnego tłumika) posiada długą szynę górną, do tego jest ona niższa. W dodatku lufa główna jest długości G36K z tym, że jest na końcu założony długaśny tłumik.

Jakkolwiek przyznam się, że trochę przesadziłem z pierwszą opinią.
SirHawk 09.08.2013, h. 00:10 SirHawk
"W dodatku lufa główna"...?

A to są jakieś lufy boczne, dodatkowe i/lub pośrednie?

Taka prawda, że seria SL to G36 w wersji cywilnej (bo tak była projektowana) i jest kompatybilna z elementami giety. Zatem nie widzę problemu by zamiast standardowej szyny górnej z SL zamontować szynę z G36, lub nawet KSK. Czy zamiast przedniego chwytu SL dać z G36.
HunterKiller 09.08.2013, h. 16:28 HunterKiller
Tak mi się napisało z tą lufą :).

Odnośnie SL9. Wiem, że jest pełna kompatybilność z częściami do G36, tak samo wiem, że jest to cywilne G36. Ja się czepiam, że skoro nazwali to SL-9 to mogli chociaż od razu zamontować długą szynę i lufę od G36K + tłumik.
SirHawk 09.08.2013, h. 22:04 SirHawk
The-Naturat 09.08.2013, h. 09:29 The-Naturat
tą osłonę powinni z czegoś mocniejszego przetestować...
Niby tak ale pomyśl nikt z 500 fps stojąc w takiej odległości nie będzie do Cb strzelać, chyba że jest nieźle rąbnięty.
wawi08 09.08.2013, h. 13:01 wawi08
MaaT 09.08.2013, h. 12:53 MaaT
m1919 piękny dźwięk
Potwierdzam. Dźwięk jest niesamowity, aż można sobie wyobrazić jak idzie się przez las i nagle słychać takie "terkotanie", nie ma chyba osoby która by nie padła na glebę.

Szkoda, że Shoei nie poprawi szybkostrzelności MG42 bliżej oryginałowi, tylko dodaje jakieś dziwne magazynki...
HunterKiller 09.08.2013, h. 16:22 HunterKiller
Kuki12 09.08.2013, h. 14:37 Kuki12
Gdzie można kupić taką osłonkę do optyki ?? Bo szukam na różnych sklepach i nie widzę.
http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5604&name=BFT_-_Oslona_Optyki_-_RIS

I
od razu kup też na allegro pleksi jako materiał na kolejne osłony - rysują się a moje w końcu i tak pękła ale optykę mam całą :)
SHOGUN_YAMATO 09.08.2013, h. 20:11 SHOGUN_YAMATO
Będzie pasowała to ACOGA?? i czy wytrzyma przynajmniej 400 fps??
Kuki12 09.08.2013, h. 20:53 Kuki12
Powiem tak - tam jest pleksi 3mm, nie wiem dlaczego szwagrowi pękła na CQB - czy to kulka czy uderzył w coś. Ale kolimator nie doznał żadnych uszkodzeń. Moim zdaniem powinna wytrzymać. A nawet ja nie to ci najpierw pęknie lub skruszy się szybka a nie optyka w ACOGu.

Co do wymiarów - nie mam ACOGa ale na stronie masz podane, że osłona ma 55x50mm. Dla przykładu taki kolimator (mam 2) http://allegro.pl/kolimator-zaawansowany-otwarty-4-celowniki-12233-i3450755285.html przykrywa w całości.

Zawsze też możesz kupić sobie pleksi i samemu dociąg osłonę pod wymiar. Szybka jest przykręcana dwiema śrubkami do montarzu zatem jest to dość proste.
SHOGUN_YAMATO 10.08.2013, h. 09:11 SHOGUN_YAMATO
Melite1337 10.08.2013, h. 17:09 Melite1337
Oo!
Czy ktoś wie i pomoże mi, gdyż nie wiem jak oni zrobili w tym M1919 spust?!
Miałem robić customowego Vickersa i właśnie w spuście był problem!