Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 01.12.2009, h. 23:49, dodał: Promant
19

RedWolf Airsoft: kolba Magpul UBR do replik ASG GBB oraz replika AEG ARES TAR21 railed. UNCompany: MP40 SRC AEG. Charlie 11: moździerz airsoftowy M19. Opforce: gazowy AKMS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępna jest (po raz pierwszy na rynku) kolba produkcji Magpul PTS, typu UBR, w wersji dedykowanej do replik GBB. Cena: 150USD.

 

 

W ofercie znalazła się również replika AEG firmy ARES: TAR21, w wersji z szynami RIS, w kolorze dark earth. Replikę opisywaliśmy szczegółowo w starszych newsach. Prędkość początkowa: 360fps. Cena: 385USD.

 

 

W ofercie UNCompany jest już dostępna, opisywana przez nas wcześniej, replika niemieckiego pistoletu maszynowego MP40, produkcji SRC. Replika typu Bolt Recoil Action. Materiał: full metal i plastik. Gearbox z 8mm łożyskowaniem. Magazynek: 280BB. Długość: 615mm-828mm. Prędkość początkowa: 300-320fps. Jednoczęściowa, metalowa komora HU. Cena: 239USD.

 

 

Firma Charlie 11 oferuje moździerz airsoftowy M19, następcę oferowanej wcześniej repliki M29. Replika M19 odwzorowuje 60mm moździerz używany bojowo w okresie od II Wojny Światowej po Vietnam. Zasilanie: CO2/powietrze (199psi). Cena: 585USD.

 

 

Firma Opforce (airsoft gas blow backs) poinformowała, że wprowadziła do oferty kolejną replikę z zasilaniem zewnętrznym: gazowy AKMS. Wszystkie części wewnętrzne wykonane są ze stali. Zasilanie (High Pressure Air / Nitrogen gas) umożliwia, jak twierdzi producent, bezproblemową pracę repliki nawet w warunkach mroźnej zimy.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com

www.11charlie.com

www.airsoftgasblowbacks.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamil 02.12.2009, h. 00:09 Kamil
Ale cenę tego AKMS to nieźle wywalili... ciekaw jestem w czym jest lepszy niż o połowę tańsze produktu GHK.
Jangi 02.12.2009, h. 00:33 Jangi
O! Tańszy Tavor
SHOGUN_YAMATO 02.12.2009, h. 06:53 SHOGUN_YAMATO
MP40 z hicapem
rumak 02.12.2009, h. 07:12 rumak
Na przykład tym, że strzela w zimie:P
Codename666 02.12.2009, h. 07:55 Codename666
Ale mnie się podoba ten TAR21. Wszystko przez Modern Warfare 2 Jak zauważyłem, w grze i w replice są inne mechaniczne przyrządy celownicze.
KicpA 02.12.2009, h. 08:13 KicpA
Rumak to że strzela w zimie jest spowodowane tym że producent zaleca używać HP, w replikach tego typu strzelanie w zimie załatwia właśnie HP.
Promant 02.12.2009, h. 08:17 Promant
Opforce sprzedaje GBB w pełni upgradeowane, czyli wszystkie części wzmocnione.
Pritcher 02.12.2009, h. 10:55 Pritcher
Znaczy, zasilanie HP pozwala na strzelanie zimą, czy to kwestia innych zaworów?
Dalej 02.12.2009, h. 11:31 Dalej
Wow, Tavor o połowę tańszy!
Hokus pokus czary mary drogi bubel jest już stary.
emceusz 02.12.2009, h. 11:48 emceusz
@Pritcher
Ja tam ekspertem nie jestem, ale z tego co pamiętam to sprężone powietrze nie jest tak wrażliwe na zmiany temperatury jak inne używane gazy typu CO2, czy propan. Kiedy grałem jeszcze w paintball, to z HP nie było żadnych problemów w zimę.
Sushi.50 02.12.2009, h. 11:53 Sushi.50
Tak, HP, czyli sprężony powietrze nie reaguje na obniżoną temperature. Propan, czyli green gas silniej reaguje na zmiany temperatury.

Ten tavor jakoś mnie nie rusza, za to moździerz pierwsza klasa
k0much 02.12.2009, h. 14:18 k0much
Ten moździerz w niczym-ale to w niczym nie przypomina oryginalnego pierwowzoru

Jego nazwa powinna brzmieć: CHIN HUN COŚ TAM 19 bo to w niczym nie przypomina i nie będzie przypominać M19 -a szkoda.

HA ! Tu znalazłem coś ciekawszego

$3
Jackall37 02.12.2009, h. 15:26 Jackall37
Łandny AKMik, prawie tak ładny jak mój, ale i tak wolę mieć gaz w magazynku

Od GHK na pewno jest lepszy, niestety części, które wkładało GHK były na zasadzie "zrób se sam" i bez wymiany 90% z nich (pręt z prowadnicy i część wkładu magazynka zostawiłem ) nie ma czym strzelać.
Marcinek83 02.12.2009, h. 18:38 Marcinek83
Oj AKMS na sprężone powietrze Strzeli przy każdej pogodzie, pewnie kop BB ma dość mocny jak na takim gazie Mam tylko nadzieję że można moc regulować.
ravic 02.12.2009, h. 20:02 ravic
Wg producenta moc regulowana od 200-400 fps.
jj94 03.12.2009, h. 01:17 jj94
Podoba mi się ten AKMS ale osobiście średnio lubie GBB. Podoba mi się głownie ze względu na kolbę składaną pod spód.
ARC 03.12.2009, h. 01:37 ARC
Ciągle mam deja vu , czekam tylko, kiedy się skończy ta moda na gazówki, przecież to wszystko już było .
$3
Charlie 03.12.2009, h. 18:57 Charlie
Fajnie, firma Charlie
Moździerz też niczego sobie, ciekawa sprawa.
Pritcher 04.12.2009, h. 13:33 Pritcher
Czy w takim razie nie dałoby się stosować HP z ciśnieniem obniżonym odpowiednio do magazynków na green gas? Mam na myśli butla HP, reduktor i do magazynka. Choć zapewne taki magazynek na długo nie starczy bo CO2 i GG są skroplone. O ile w ogóle wystrzeli.