Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ASG Shop

Polska, 30.11.2009, h. 23:37, dodał: Promant
15

ASG Shop: kolejne elementy wyposażenia produkcji Flyye Industries, high endowe repliki customowe oraz funkcjonalna puszka lasera AN/PEQ15 VFC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta ASG Shop powiększa się o kolejne produkty. Dodano na stronie nowe elementy wyposażenia produkcji Flyye Industries. Ładownice różnego typu dostępne są w dużym wyborze oraz w różnych wersjach kolorystycznych i kamuflażowych. 

 

 

 

 

 

Sklep oferuje high endowe repliki customowe. Replika PTW Max, która odwzorowuje przepisową broń używaną przez USMC: FN M16A4. W karabinku zamontowano najwyższej jakości body PRIME z oznaczeniami M16A4 FN Manufacturing, LLC, które zostało w całości wykonane na maszynach numerycznych CNC. Cylinder czerwony: 540fps. Tryb ognia: pojedynczy oraz burst. Cena: 6800PLN.

 

 

 

 

Replika WOC M4 Vltor posiada części wewnętrzne wymienione na stalowe. Lufa zewnętrzna stalowa. Dodatkowo zamontowano: wysokiej jakości aluminiowe body VLTOR (King Arms), CASV-M Handguard Set wraz z oznaczeniami Vltor (King Arms), kolbę Enhanced Carbine Modstock (King Arms), stalowy tłumik płomienia Vltor Style (G&P) oraz stalowy blok gazowy Vltor Style (Dytac). Komola HU metalowa. Zespół dyszy wzmocniony. Cena: 4290PLN.

 


Z replik bardziej przystępnych cenowo dla przeciętnego klienta, na uwagę zasługuje M4A1 z oznaczeniami Colt's Firearms, produkcji G&P. Jest to najnowsza wersja z nową kolbą, przystosowaną do akumulatora LiPo umieszczonego w prowadnicy. Cena: 1150PLN.

 

 

Ostatnią nowością jest funkcjonująca puszka lasera AN/PEQ15 produkcji Vega Force Company. Nie jest to zatem atrapa w formie pojemnika na akumulator. Produt VFC posiada czerwony laser, mający regulację w pionie i poziomie. Dodatkowo zamontowano diodę LED o mocy 90 lumenów lub 130 lumenów zależnie od zastosowanej baterii. Funkcjonalny przełącznik pozwala na wybranie opcji: OFF / Laser / LED / LED + Laser. W komplecie także przycisk żelowy. Dostępna wersja czarna lub piaskowa. Cena: 359PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Johann 30.11.2009, h. 23:49 Johann
Eh piękna ta A4.
Maza94 01.12.2009, h. 00:03 Maza94
Ja tam nie widzę piękna w karabinach ASG, wszystkie tak samo metalowe albo absowe i wszystkie podobne,
Pozatym ta M16 nawet ciekawa, szczególnie że strzela 3 strzałową serią, 540fps i jest wykonana z dobrych materiałów tylko cena trochę odpychająca
Mtz* 01.12.2009, h. 02:55 Mtz*
Promant... Nobla dostaniesz 3 newsy w ciągu 2 minut... i to po takiej przerwie w dostawie informacji na WMAsg'u

a eM, rzeczywiście coś w sobie ma ;]
snup dogg 01.12.2009, h. 07:37 snup dogg
Gdybym był bogaty Ehhhh
wissarion 01.12.2009, h. 08:53 wissarion
ehh... kolejna emka, jak tysiąc innych. Widać że cały świat wykarmiony jest amerykańskim kinem. Osobiście to z emek najbardziej podoba mi się... HK416
krogul 01.12.2009, h. 11:37 krogul
Znowu ktoś wypuścił nowy model samochodu. Niby silnik inny, karoseria ładniejsza, ale przecież z założenia to taki sam samochód jak mój 126p. Po co oni te nowsze modele wypuszczają, jak mój maluch fajnie jeździ. Bez sensu.
I3ongo 01.12.2009, h. 13:26 I3ongo
Nie no, skoro Ty już jesteś zadowolony, to faktycznie, producenci ASG powinni przestać w ogóle pracować, ew kulki mogą robić, reszta pójdzie na marne.

Cena A4 niezła, niedawno samochód zupełnie dobry za tyle kupiłem ;D Ciekaw jestem tylko, czy po kupnie takiego czegoś faktycznie jest już spokój do "us*** śmierci" i nie trzeba nic wydawać na naprawy itp.
Small_Hunter 01.12.2009, h. 13:46 Small_Hunter
"Ciekaw jestem tylko, czy po kupnie takiego czegoś faktycznie jest już spokój do "us*** śmierci" i nie trzeba nic wydawać na naprawy itp."

Do usranej śmierci pewnie nie, ale na długi czas na pewno Od kąd jak kupiłem swoją, praktycznie zapomniałem co to serwis. Wystarczy o nią dbać na bierząco, jak o wszystko. Przez 1,5 roku wymieniłem szczotki za ~30zł. Reakcja spustu, skupienie, niezawodność, szybka wymiana cylindrów... cudo Ewentualnie mamy teraz nową generację CTW. Są coraz lepsze, coraz bardziej dopracowane a przy tym o wiele tańsze
Maza94 01.12.2009, h. 13:52 Maza94
Patryklen12
primo:
MAZA nie Masa
drugie primo:
Produkują ale w różnych konfiguracjach, różne firmy i to nie te same emki robi G&P, CA, TM, SYSTEMA, AGM, P&J itd...
Frontal 01.12.2009, h. 15:32 Frontal
12 latek nie jest w stanie pojąć sensu istnienia PTW czy WOCa. : /
Kaszub 01.12.2009, h. 16:24 Kaszub
Ta A4 ma ciekawy kolor kolby. ciekawe czy iedyś zrobią coś na wzór PTW tylko
, że AK.
Jackall37 01.12.2009, h. 19:53 Jackall37
Z AK jest taki problem, że żeby wyglądał dobrze, to musi być z drewnami od ostrego, a co do reszty, to Inokatsu/LCT robi już prawie idealne AK - nawet komora zamkowa jest w nich frazowana ze stali.


Ale cenowo niestety Systema trochę przesadza - jeśli chcą konkurować z systemem GBB, to powinni chociaż spróbować zbliżyć się do niego cenowo - za 7 kafli można mieć 2 WOC-e, albo jednego z najdroższym tuningiem i 10 magami.
Szerszen94 01.12.2009, h. 20:52 Szerszen94
jak zobaczyłem ile to m16 kosztuje to mnie zatkało. No ale wiadomo. Za jakość trzeba płacić. Swoją drogą to jestem ciekaw, jak się z takiego czegoś strzela
jj94 01.12.2009, h. 21:20 jj94
Ta M'ka za 4 tys. według mnie bardziej przypomina tłuczek do mięsa niż karabin ale to tylko moje zdanie.
Dor 01.12.2009, h. 22:03 Dor
Repliki droższe od pierwowzorów ;]