Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty

Polska, 30.11.2009, h. 23:36, dodał: Promant
14

Coyote ASG: produkty Alta Industries. Capri ASG: izraelskie kabury IMI Defense.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Coyote ASG wprowadził do oferty produkty firmy Alta Industries. Nałokietniki Proguard Military i Flex oraz nakolanniki Superflex Altalok i Proguard Military. Ochraniacze dostępne są w kilku kolorach i kamuflażach, jak: czarny, oliwkowy, pustynny, coyote brown, ACU, woodland oraz Multicam.

 

 

Produkty z serii Alta Tactical dostępne są również w ofercie Capri ASG

 

 

Sklep Capri ASG poszerzył swoją ofertę o izraelskie kabury produkcji firmy IMI Defense (dawniej FAB Defense). Kabury wykonane są z bardzo wytrzymałego polimeru. Posiadają możliwość regulacji kąta nachylenia broni (360 stopni). Mocowane są za pomocą ergonomicznej płetwy, do pasa o maksymalnej szerokości 45mm. Kolor czarny. Produkt, przeznaczony do broni ostrej, pasuje także do replik airsoftowych. Dostępne są modele pasujące do replik różnych pistoletów. SigSAUER 220/226/229, cena: 120PLN.

 

 

Glock (17/19/23/26/27/32/34), w cenie: 140PLN. Wersja z ładownicą. Glock (17/19/23/26/27/32/34), w cenie: 120PLN. Wersje z blokadą.

 

 

 

 

 

 

Glock (17/19/23/26/27/32/34), w cenie: 100PLN. Wersja podstawowa, stała czyli bez możliwości zmiany kąta nachylenia broni.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.casg.pl

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rangerskh 01.12.2009, h. 00:01 rangerskh
Te kabury są poprostu rewelacyjne...
dust in the wind 01.12.2009, h. 00:41 dust in the wind
szkoda tylko że G17 sprzedane :/
capri 01.12.2009, h. 08:32 capri
Spokojnie Niebawem (w tym tygodniu) kolejna dostawa. Proponuję robić rezerwacje, jak ktoś ma ochotę zakupić.
seger 01.12.2009, h. 09:02 seger
85zł za nałokietniki podstawowe ? w innych sklepach 70zł nie przekracza cena... :/
javelin 01.12.2009, h. 10:08 javelin
Ostatnio na allegro pojawiły się nowe w śmiesznie niskich cenach.
Frodo 01.12.2009, h. 10:10 Frodo
Czy Capri zamierza też sprowadzić ten bajer pokazany na filmie (nie wiem jak to nazwać dokładnie), dzięki któremu można kaburę zamontować na kamizelce między taśmami?
capri 01.12.2009, h. 10:45 capri
Tak, adaptery do MOLLE powinny się pojawić się za kilka tygodni.
OFF 01.12.2009, h. 22:32 OFF
fajne kabury,szkoda że nie mają do Colta
capri 01.12.2009, h. 22:58 capri
Też będą
slavo 02.12.2009, h. 01:07 slavo
Czy ktoś orientuje się jak powyższe kabury mają się wymiarami do naszych Glocków KSC/KWA? Zauważyłem bowiem, że o ile np. repliki USP Compact świetnie odnajdują się w kaburach RSR czy Fobus, o tyle Glocki, a z pewnością 18C do kabur od broni "ostrej" już się nie mieszczą i kabury trzeba piłować...
Choć patrząc na zdjęcia z newsa można by wnioskować, że osiemnastka do tych akurat "wchodzi"...
cahir79 02.12.2009, h. 01:55 cahir79
wszystko pięknie i fajnie ale.. 90 % policjantów ma p99 (mówie oczywiście o stosunku walther - glock) dobrą kaburę na Waldka znaleźć to cud. jest szansa ze będzie u Was?
capri 02.12.2009, h. 08:38 capri
@cahir79:

Specjalnie dla policjantów, co sobie życzysz:
prawa?
$3
lewa?
$3
a może roto?
$3

Co prawda to Fobus, ale działa równie skutecznie.

@slavo:
Zwróć uwagę na opisy kabur IMI na naszej stronie, jeżeli działają z replikami, to jest to opisane i jest zdjęcie repliki w kaburze. W przypadku Glocków jest wyraźnie napisane, że kabury pasują do KWA i KSC. Do TM prawdopodobnie pasuje jedynie wersja STD (z regulowanym zaciskiem kabłąka), ale to jeszcze sprawdzimy i ew. uaktualnimy opis.
slavo 02.12.2009, h. 14:46 slavo
@Capri

Dziękuję za informację. Jednak o ile tu (http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=3572) [asg.com.pl] jest to wyraźnie zaznaczone, o tyle tam gdzie patrzyłem, czyli tu (http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=3569) [asg.com.pl] już niekoniecznie. Za to słyszy się o różnicach w wymiarach/kształtach replik glocków.
Mnie zaś zależy, aby kabura współdziałała zarówno z repliką KSC jak i ostrą siedemnastką, w miarę możliwości bez ręcznych przeróbek.
Generalnie czuję się już doinformowany, co do kabur IMI Defense raz jeszcze dziękuję!
capri 02.12.2009, h. 19:30 capri
@Slavo

Służę uprzejmie
W kwestii opisu kabury STD to nie udało nam się wcześniej sprawdzić Glocka 17 TM, a mieliśmy nadzieję, że dzięki regulacji zacisku będzie do niej pasował. Stąd brak opisu do których replik pasuje. Niestety sprawdziliśmy to dziś - konieczne jest lekkie piłowanie w przypadku Marui, nie tyle co w przypadku Fobusa, ale trzeba. Dotyczy to wszystkich kabur.