Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 02.08.2013, h. 20:46, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa: eHobby Asia, Airsoft Extreme, AirsoftMegastore, Airsoft GI TV, Evike.com oraz PolarStar.



eHobby Asia: promocja bezpiecznego airsoftu.

 

 

 

 

Airsoft Extreme: replika KWA PTS ERG RM4 Scout.

 

 

 

 

AirsoftMegastore: KWA ATP Full Auto.

 

 

 

 

Airsoft GI TV: kolejna prezentacja repliki Magpul PTS RM4 Scout. 

 

 

 

 

Evike.com: Polarstar PAKS-74UN.

 

 

 

 

PolarStar: pierwsza prezentacja prototypu karabinu maszynowego M1919.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 02.08.2013, h. 21:28 Maza94
Suczka Polarstar świetnie wygląda, ale ten mag to taki "ogórek kiszony w torcie"
arend 02.08.2013, h. 21:51 arend
łomatkobosko kałasz na uwięzi



Przepraszam, ale moim zdaniem takie "uwięzie" kłócą się z ideą airsoftu.
Sensowniejsza byłaby kapsuła CO2 w magu.
Święta racja ! Kałaszek się dobrze prezentuje tylko ta "rurka" ...
Generaloberst 02.08.2013, h. 23:16 Generaloberst
To dobra rzecz. Rozumiem że ta suczka używa normalnych magów do AEGów?
Można używać tańszych oraz przerobionych magazynków.
Mi się podoba :D
Szczerze mówiąc kupiłbym chętniej replikę z takim zasilaniem gazowym niż z kapsułą CO2 lub zbiornikiem na GG w magu.
Igur 03.08.2013, h. 00:03 Igur
Tak, polary akceptują magi, HU i lufy wewnętrzne z AEG.
Promant 03.08.2013, h. 21:41 Promant
kazik_ 03.08.2013, h. 00:24 kazik_
Fajnie, żę gaziak, ale gdzie BB? Gdzie blokowanie się zamka po opróżnienia magazynka? Gdzie chwyt pistoletowy o normalnych rozmiarach?

Osobiście poza możliwością regulacji FPS i RPM w locie nie widzię zalet. Co prawda niektórzy napiszą, że to ogromne zalety, ale ja bym wolał to co wymieniłem w pierwszym akapicie.
To jest konwersja do AEG, tutaj oferowana odbiorcy w formie gotowej repliki. A plusem poza regulacją jest działanie zimą i akceptowanie magazynków, hop-up i luf wewnętrznych z AEGów. Celem tu nie było tworzenie GBB.
Promant 03.08.2013, h. 21:44 Promant
Kosa_Rommel_PL 03.08.2013, h. 01:12 Kosa_Rommel_PL
Teraz już zawsze gdy będę chciał strzelać za rogu, będzie mi sie ta mała przypominać i już nie będę wiedział gdzie te ręce mam trzymać ....
14100715 03.08.2013, h. 11:32 14100715
"Blind shoot" jest "unfair", ale np. noktowizory w nocnych grach są fair? Dziwne.
Nie chodzi o to, czy coś jest fair, czy nie, ale o bezpieczeństwo.
Shadow 03.08.2013, h. 12:46 Shadow
Nie widzę związku. Co ma nokto (które Org może przecież zabronić) do dostawania kulką.
Strzelanie "na murzyna" jest nie dość, że nie uczciwe, to jeszcze niebezpieczne.
RED (Lone Wolf) 04.08.2013, h. 10:02 RED (Lone Wolf)
widmo 06.08.2013, h. 11:48 widmo
co do ak to nie było podobnych konwersji na gunfajerze ? kiedys?