Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Polska, 25.11.2009, h. 22:36, dodał: Promant
20

Mad Onion: replika L86 A2 ICS już w sprzedaży. ZBROJOWNIA: M1911 M.E.U. WE. SpecShop: kolimator T1 BFT oraz kopia noktowizora PVS-14.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Mad Onion jest już dostępna, oczekiwana dotąd, replika L86 A2 produkcji ICS, o której pisaliśmy w starszych newsach. Cena: 1799PLN.

 

 

ZBROJOWNIA, jako kolejny sklep na naszym rynku, włączyła do oferty replikę full metal M1911 M.E.U. produkcji Wei Tech. Cena: 439PLN.

 

 

SpecShop oferuje kolimator T1, tym razem mowa o produkcie BFT.

 

 

Konstrukcja: w całości z metalu. System QD na szynę RIS. W dolnej części laserowy wskaźnik celu. Włącznik celownika laserowego z mikrostykiem, na elastycznym sprężynowym przewodzie. Dwa kolory punktu celowniczego kolimatora (czerwony i zielony). Pięć stopni intensywności świecenia punktu celowniczego. Zasilane kolimatora: bateria CR1620. Zasilanie celownika laserowego: 3xbateria AG13. Regulacja położenia punktu celowniczego kolimatora w pionie i poziome. Gumowe osłony z logo Aimpoint w zestawie. Cena: 275PLN.

 

 

 

W ofercie znalazła się także kopia noktowizora PVS-14. Jest to w rzeczywistości monokular powiększający x2. Wbudowany celownik laserowy.

 

 

Zasilanie celownika laserowego 2xAA. Regulacja położenia kropki lasera w pionie i w poziomie. Montaż na hełm w zestawie. Pasuje do wysięgnika Rhino. Montaż na szynę RIS w zestawie. Replikę można stosować jako moduł powiększający do celowników kolimatorowych. W komplecie pokrowiec na Molle, Pals, Ciras. Waga: 285g. Cena: 699PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.madonion.eu

www.zbrojownia.com.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Frontal 25.11.2009, h. 22:51 Frontal
PVS fajna sprawa.
radzio2k 25.11.2009, h. 23:27 radzio2k
szkoda że droga sprawa
ajgor_aa 25.11.2009, h. 23:57 ajgor_aa
PVS!!!11 I tak wolę mój org Ale super że w końcu ktoś będzie mógł sobie coś na ten monotaż zawiesić.
blucher1 26.11.2009, h. 11:42 blucher1
replika pVS-14 jako celownik na ris karbina jest extra ale łazić z lunetą powiekszjaca x2 po terenie to chyba nie najlepszy pomysl.
radzio2k 26.11.2009, h. 14:03 radzio2k
fakt 2x powiększenie trochę mało
Jackall37 26.11.2009, h. 14:18 Jackall37
A po co więcej niź 2x ?
Przy 1,5x już inaczej widać, w ASG akurat bardzo potrzeba powiększeń 4-8-16, kiedy strzela się w cel 0,5 na 2 metry z max 90 m.

ICS piękny, nawet cena całkim niezła jak na taką armatę w ich wykonaniu.
muffasaSF 26.11.2009, h. 15:39 muffasaSF
Badziej za 700. Lepsza lornetka jest.
woytaz2 26.11.2009, h. 17:40 woytaz2
Co wart jest ten M.E.U Wei Tech-a? Miał ktoś przyjemność ( lub nie) poznać z bliska?
biper911 26.11.2009, h. 17:48 biper911
Odnoście 1911 MEU od WE. Od dawna dziwi mnie jedna rzecz: jak to jest, że firmy o ustalonej już renomie na rynku ASG nie "potrafią" wykonać pełnych oznaczeń jak należy. Dotyczy to MEU-a z powyższego niusa, jak i tych od WA, SG czy TM.

Żeby było jeszcze weselej, to należyte "bicia" potrafi odwzorować średnio poważana za trwałość firma ARMY, której R27 ma najbliższe oryginałowi (praktycznie idealne) oznaczenia.

Podobnie rzecz wygląda przy Glockach - na rynku nie istnieje replika Glocka, która miałaby dobrze odwzorowane wszystkie oznaczenia na zamku i szkielecie.
kokonesko 26.11.2009, h. 18:11 kokonesko
dlaczego w L86 rączka znajduje się z Tyłu??
Then 26.11.2009, h. 19:31 Then
Coby wygodniej było strzelać opierając eLę na bipodzie
Tuksiak 26.11.2009, h. 20:17 Tuksiak
Aaależ najsowna jest ta maszynowa Elżbietka... mmmm... Śliczności, ciekawe czy Mikołaj da radę .
Jangi 26.11.2009, h. 21:05 Jangi
No ja nie mogę, za każdym razem gdy w newsach pojawia się L86 ktoś się pyta o tę rączkę
Promant 26.11.2009, h. 21:30 Promant
@biper911
Nawet firmy o "ustalonej renomie" nie zawsze mają pełne prawa do stosowania określonych oznaczeń.
Vintersky 26.11.2009, h. 23:30 Vintersky
biper911: Glock 17 KSC z metalowym zamkiem. Porównaj z oryginalną wersją palną.
biper911 26.11.2009, h. 23:33 biper911
@Promat
Taka też myśl mi przez głowę przeszła, ale właśnie to mi nie gra. Bo skoro firma ma prawa umieścić to co najistotniejsze, czyli nazwę i logo producenta, to jaki byłby sens w ograniczeniu tego prawa do kilku zdecydowanie mniej znaczących napisów?
O ile w przypadku MEU jestem jeszcze to w stanie zrozumieć (bo prawdziwy MEU to taki "składak" montowany na potrzeby US Army), to w przypadku wspomnianego wcześniej Glocka już całkiem podejścia producentów replik nie rozumiem, a nie chce mi się wierzyć, że to sam Glock GmBH nie zezwala na umieszczenie loga na szkielecie i odpowiednich tam napisów, skoro na zamku jest śliczne G Austria itp. A raczej było, bo to co teraz wypuszcza KSC z niby logiem Glocka to jakaś porażka. Chyba że to wyraz kryzysu i oszczędności na kosztach
Promant 27.11.2009, h. 00:29 Promant
Czasami jest tak, że jakaś firma ma częściowe prawa. Np wykupiła prawa do nazwy, ale nie do pełnych oznaczeń. Lub prawa do nazwy modelu, ale nie do nazwy producenta. Różne dziwactwa już widziałem. Nie wiem jak jest z WE.

Ale np przy HK właścicielem praw do wizerunku replik i oznaczeń jest Umarex. Więc HK nawet nie wchodzi w te kwestie. Tylko Umarex tępi konkurentów.

Może Glock też jednym udzielił praw innym nie.
biper911 27.11.2009, h. 00:30 biper911
@Vintersky
Mówisz o tym z białym napisem Glock, zamiast GLOCK (duże G i reszta wpisana w ramieniu nad poziomą kreską literki G), bez loga na chwycie, bez napisów po prawej stronie szkieletu, bez loga na stopce magazynka?

Starsze modele KSC miały logo na chwycie i odpowiednie oznaczenia na zamku, ale brakowało "koszernych" napisów po prawej stronie szkieletu.

Obecnie najbliższe oryginałowi co można uzyskać, to zamek+lufa G&P z oznaczeniami (z tych ogólnie dostępnych i w przzwoitej cenie ) + szkielet Pro-Arms + stopka Proud.
Vintersky 27.11.2009, h. 01:59 Vintersky
Z tym się zgodzę - brak repliki z odpowiednimi oznaczeniami i rozwiązanie podane przez Ciebie jest najlepszym z możliwych. W nowej wersji szkielet i stopka nie są konieczne - oznaczenia już są. Jeżeli ktoś chce wersję koszerną to musi się zakręcić za zamkiem G&P.

Nie żebym się czepiał:
$3
$3

Aby OT nie było: całkowity bezsens - replika PVS-14 jako "urządzenie do powiększania"... Jedyne zastosowanie dla tego "czegoś" jakie przychodzi mi do głowy to rekonstrukcja.
javelin 27.11.2009, h. 11:57 javelin
Rekonstrukcja i lans. I dodatkowo praktyczny gadżet, jeśli zamontujesz tego "PVSa" przed kolimatorem/holo jako przystawkę powiększającą. Moim zdaniem tyle wystarczy, żeby produkować takie zabawki, chętni się znajdą