Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 30.07.2013, h. 01:23, dodał: Promant
10

Filmy autorstwa: RedWolf Airsoft, Oddys Airsoft, Airsoft GI oraz Airsoft Evike.com.



RedWolf Airsoft: repliki pistoletu P226.

 

 

 

 

Oddys Airsoft: replika AGM M16VN.

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja customów systemu Polar Star.

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: strzelba Franchi. 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cptjack 30.07.2013, h. 08:29 cptjack
Na filmie gość twierdzi, że ten AGM M16VN ma gearbox v3. Really?
Rammstein PL 30.07.2013, h. 10:09 Rammstein PL
To raczej nie jest M16 używane w Wietnamie czyli tzw. "VN" ma zdejmowany uchwyt transportowy, tłumik płomienia z nowszych wersji i reflektor obok wyrzutnika łusek jeżeli się nie mylę ;)
Chyba deflektor.
wiciok 30.07.2013, h. 13:43 wiciok
MłodyAirsoftowiec 30.07.2013, h. 10:34 MłodyAirsoftowiec
Na początku filmu z M16VN gościu ma panterkę.
Mendi 30.07.2013, h. 11:06 Mendi
Bardzo fajne porównanie P226, pasowało by zrobić coś takiego dla replik 1911 oraz Beretta - rozwiązało by to wiele pytań o kompatybilność.
Te porównanie p226 trochę jest niekompletne. A gdzie KWA M226 PTP która jest najlepsza.
HermanL 30.07.2013, h. 19:03 HermanL
@HermanL
Śmiesz twierdzić, że KWA robi lepsze klamki od TM? Pomijam fakt, ze wg. mnie KWA robi kupowate klamki.
Haptacz 30.07.2013, h. 20:35 Haptacz
HermanL 31.07.2013, h. 06:22 HermanL
Tego nie powiedziałem. Ale chyba nie miałeś w ręku tej repliki KWA skoro twierdzisz że sa kupowate.
I porównując te repliki w taki sposób jak zrobiono w filmie kwa wygryałoby jeżeli chodzi o wymiary, wagę, moc fps, dopasowanie do kabury. Nie wiem tylko jak z magazynkami i ich wymiennością.
Nie bez powodu m226 ptp Kwa kosztuje prawie dwa razy więcej od kjw czy we o kwc nie wspominając bo to chyba jakiś jest shit.
HermanL 31.07.2013, h. 11:09 HermanL
P226 od TM'a + metalowa konwersja do mk25 od guardera, wali KWA na twarz. Waga od oryginału różni się tylko kilkoma gramami, a jak to TM, strzela celniej i dalej niż 60% replik głównych graczy na sobotnich strzelankach. Tak mam takiego, wiec wiem. Wielkim dla mnie minusem KWA jest brak oznaczeni, dlatego wybrałem droższą opcje, i myślę że 100 razy lepsza czyli tm.
Monster1270 06.08.2013, h. 05:05 Monster1270