Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ASG Shop c.d.

Polska, 24.11.2009, h. 22:14, dodał: Promant
11

ASG Shop poszerza ofertę nowych produktów. Jest wśród nich szperacz 35W HID Spotlight II oraz optyka G&P.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop wciąż poszerza swoją ofertę. Wśród nowych produktów jest kilka ciekawych pozycji. W starszych newsach opisywaliśmy już szczegółowo szperacz 35W HID Spotlight II. W komplecie znajduje się akumulator Li- ion 11,1V 4400mAh. Moc żarnika tego szperacza G&P wynosi 3500 lumenów. Cena: 1199PLN.

 

 

W ofercie znalazła się także optyka G&P. Kolimator T1 Scope z podświetleniem czerwonym / zielonym, w wersji kolorystycznej czarnej oraz srebrnej. Cena: 199PLN.

 

 

 

EOLAD 551 Holo Sight. Dwa kolory świecenia. Cena: 477PLN.

 

 

Sklep oferuje także różne modele latarek taktycznych produkcji G&P. Wśród nich jest latarka taktyczna CREE LED RAS o maksymalnej mocy 200 lumenów. Cena: 454PLN.

 

 

Dostępna jest również atrapa lasera ATPIAL (AN/PEQ15) produkcji Dytac. W porównaniu z produktami konkurentów, pojemnik na akumulator prezentuje się ciekawie pod względem wizualnym. Cena: 105PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl/sklep

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dragunow 24.11.2009, h. 22:23 Dragunow
551 jest faworytem, za taką cenę to ino brać!
Mack the Knife 24.11.2009, h. 23:51 Mack the Knife
ten T1 śliczny i tani jak barszcz. Aż korci wrzucić go nad lunetę gietki, mimo że mój stary 552 jest bardziej koszerny w rekonstrukcji. Cielawe tylko jak by się takie cudo sprawdzało - czy aby nie za małe. Nie chcemy drugiego HKV :/. A co do EOLAD, to fajna sprawa, gdybym jeszcze nie miał koli, kupiłbym właśnie taki.
Jangi 25.11.2009, h. 00:20 Jangi
Ten mikroaimpoint jest bez podwyższenia w komplecie?
Filq 25.11.2009, h. 00:36 Filq
Ciekawa oferta. Gdyby wpadlo mi troche gotowki, na pewno bym skorzystal. Puszka + E551
LordYoghurt 25.11.2009, h. 00:40 LordYoghurt
EOLAD to faktycznie ciekawy, ale chyba głównie jako generator punktów lansu. Poza tym odbiega mi dość znacznie kształtem od tego co wyprodukował EOTech. Niemniej podoba mi się
Marcinek83 25.11.2009, h. 15:25 Marcinek83
Surefire a nie G&P Warto dołożyć trochę gotówki i kupić coś gdzie nie płaci się za lansiarskie G&P. To jest moja opinia.
marzan 25.11.2009, h. 15:39 marzan
Ta, odłożyć trochę gotówki…
Średnia cena SURFIRE HellFighter bo na tym jest wzorowany szperacz G&P to ok. 4 do 5 tysięcy dolarów.

Tak wiec G&P raczej nie należy do rzeczy lansiarskich w tym przypadku a godnych polecenia i przede wszystkim jest tanią alternatywą.
sisi 25.11.2009, h. 18:04 sisi
EOLAD wygląda niestety jak coś podobnego do EOLADa... Ani to dual EOLAD-2... (podobne ale za małe) ani singiel point laser EOLAD-1...
Pewnie tak ominęli prawa Eotecha...
Szerszen94 25.11.2009, h. 18:36 Szerszen94
holosight śliczny XD
Ale cena mnie zdemotywowała...
noah 25.11.2009, h. 23:36 noah
Przycisk "fire" w kopi EOLADa jest funkcyjny? Włącza laser na stałe?
Ma ktoś foty jak on wygląda w środku?
LordYoghurt 26.11.2009, h. 19:44 LordYoghurt
Tak, FIRE włącza/wyłącza laser na stałe, a przycisk na przewodzie tylko na czas wciskania. Środka raczej nikt nie obfotografował i pewnie nikt go nie kupi po to by rozebrać. EOTechy, np 551/552 są na rynku ze dwa lata, robi je wielu producentów, a na takie zdjęcia się jeszcze nie natknąłem... Pewnie pierwsza okazja to jak się komuś zepsuje