Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 26.07.2013, h. 22:31, dodał: Promant
19

Prezentacje: Shoei MG42, magazynek PTS Palm, WE TT-33, RA-Tech oraz Blue Force Gear.



Prezentacja repliki firmy Shoei: MG42.

 

 

 

 

Magazynek do AK: PTS Palm.

 

 

 

 

Replika produkcji firmy WE, pistoletu TT-33.

 

 

 

 

Nowa prezentacja firmy RA-Tech.

 

 

 

 

Prezentacja firmy MadBull: Blue Force Gear.

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wroobelchannel 26.07.2013, h. 23:01 wroobelchannel
Już czekam na komenty typu "Zbieram na mg!!!1!" a i tak 99,8 tego typu ludzi pisze to przez łzy zaglądając w portfel :D
Wcale mnie nie interesuje ten MG42, nic a nic... - ( zagląda z płaczem w portfel... )
W zasadzie fajna sprawa ale KM z GBB ? Jestem naprawdę ciekaw jak to jest w praktyce ( koszta ).
Drzewo 26.07.2013, h. 23:13 Drzewo
Zostaje płakać kiedy replika będzie kosztować dwie moje wypłaty.Niektóre marzenia się nie spełniają -.-
ddw2 26.07.2013, h. 23:18 ddw2
Rekonstruktorzy na pewno zatrą rączki, ale to nie replika dla zwykłego śmiertelnika, zostają mp40 agm'u i thompsony king armsa :D
wroobelchannel 26.07.2013, h. 23:25 wroobelchannel
W zasadzie po co mi samochód, przecież można podróżować mpk... o środowisko się zadba, książkę podczas jazdy poczyta...

Co do tego zasilana zewnętrznego; mam mancrafta i już zdążyłem się przyzwyczaić. Ciekaw jestem na ile starczy taka butla w tym przypadku.
Drzewo 27.07.2013, h. 00:09 Drzewo
Z oryginalnym rof'em? Króciutko, też miałem mancrafta xD
wroobelchannel 27.07.2013, h. 00:22 wroobelchannel
Szkoda siana na reko, taniej dorwać deko Mg42, a w tym shoei jeden porządny "dekung" i urwane np nogi są już :D
Ukaosek 27.07.2013, h. 13:27 Ukaosek
Chodziło mi o te efekciarskie pokazy dla osób trzecich, bardziej ludzi cieszy terkoczący kaem niż cicha bryła.
wroobelchannel 27.07.2013, h. 22:38 wroobelchannel
The-Naturat 26.07.2013, h. 23:15 The-Naturat
gruby jakiś ten mag się wydaje...
FajnyNick 26.07.2013, h. 23:32 FajnyNick
Kurcze fajnie wygląda ten MG42, ale jeśli dobrze wyczaiłem z filmiku to gaz potrzebny do napędzania repliki idzie z butli a nie z maga ?

p.s
Dobrze, że w prezentacji mg42 są napisy... Bez nich nic bym nie zrozumiał :/
Melite1337 27.07.2013, h. 00:23 Melite1337
Wypowiedzi tego debila z RW są strasznie denerwujące....
FlorChuck 27.07.2013, h. 10:55 FlorChuck
no to po tym mg43 GBB będzie era KM GBB :D mnie się to podoba :D pod warunkiem że ktoś wogóle kupi w polsce
mg42 ;)
Fanatyk19 29.07.2013, h. 20:46 Fanatyk19
tak mg42, mała pomyłka ;p
FlorChuck 29.07.2013, h. 21:45 FlorChuck
Wukasz 27.07.2013, h. 11:39 Wukasz
Tytuł filmiku Madbulla jest ciekawy. "copperation". :)
innowacyjność poprzez miedziowanie, proste :)
Poniatkys 27.07.2013, h. 18:28 Poniatkys
MłodyAirsoftowiec 27.07.2013, h. 14:26 MłodyAirsoftowiec
Fajny ten magazynek hajs się szykuje:).
vlvt 28.07.2013, h. 15:30 vlvt
Nie wiedziałem, że do ASG trzeba ochronniki słuchu nakładać... masakra!
Może chcieli pokazać, że jest prawie tak samo głośny jak palna wersja xD.
Monster1270 28.07.2013, h. 16:31 Monster1270