Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 20.11.2009, h. 18:31, dodał: Promant
24

LCT Airsoft: replika KTR Krinkov AEG. RedWolf Airsoft: replika KWA H&K MP7A1 GBB. RSOV: sprężynowy SKS-D A.C.M. WE: GBB KAC PDW video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy produkt LCT Airsoft: replika KTR Krinkov AEG, będzie miała swoją premierę rynkową 1 grudnia bieżącego roku. W pełni licencjonowana replika karabinka Krebs Custom Guns posiada ciekawe oznaczenia producenta customowych wersji znanych broni oraz charakterystyczne wyposażenie, takie jak front RIS z panelem skośnym i montowanym na nim chwytem pionowym, magwell, powiększony zwalniacz magazynka oraz powiększoną dźwignię selektora.  

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft jest dostępna replika KWA H&K MP7A1 GBB. Replika licencjonowana jest na mocy umowy z firmą Umarex, posiadającą prawa do oznaczeń H&K. Prękość: 390fps. Cena: 269USD.

 

 

Ciekawostka dla osób interesujących się replikami broni sowieckiej - w ofercie RSOV pojawił się sprężynowy SKS-D A.C.M.. Karabin działa na zasadzie BB ładowanych w łuski, które, według opisu, są wyrzucane przy przeładowaniu.

 

 

 

Chińska replika niestety wykonana jest w większości z tworzywa, a plastikowe łoże skręcono dużą ilością śrubek szpecących jej ogólny wygląd. Czyni to z tej repliki raczej zabawkę niż poważny produkt do ASG, niemniej jest to pierwsze tanie odwzorowanie karabinu SKS w wersji airsoftowej. Z tworzywa wykonane jest łoże, korpus i lufa zewnętrzna z bagnetem. Prękość początkowa około 190fps. Cena: 19USD.

 

 

 

Firma WE dopracowuje najnowszy produkt: replikę GBB KAC PDW. Opublikowano kolejne filmy video prezentujące karabinek.



 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kazik_ 20.11.2009, h. 18:38 kazik_
Zanim ludzie zaczną bluzgać na tego "Krinikova" (brr), to chciałbym zwrócić uwagę na poprawną kolbę dla AKS-74U (czyli z zaokrągleniami)
Czego chyba nie ma żadna inna replika.
Kelly 20.11.2009, h. 18:42 Kelly
Zanim ludzie zjadą sks za wszystko warto zauważyć, że można robić odwzorowanie naszej kochanej kompanii reprezentacyjnej WP ;]
k0much 20.11.2009, h. 18:57 k0much
Nie no trzymajcie mnie SKS!!!
Ale czemu z ABS-u ohyda
Wygląda jak zabawka z odpustu...nie to jest zabawka z odpustu
czesiu_84 20.11.2009, h. 19:03 czesiu_84
O!! SKS, mój gun z woja;)
Zelber 20.11.2009, h. 19:12 Zelber
390 fps w mp7... chyba komuś na głowę padło.
@kazik_ o co konkretnie chodzi z tą kolbą i zaokrągleniami?
kozaq 20.11.2009, h. 19:45 kozaq
Niby z abs'u ale... 19usd
Kaszub 20.11.2009, h. 19:52 Kaszub
ale syf z tego SKS jak k0much zauwarzył to zabawka z odpustu w dodatku ma podbną prędkość i cenę
GunneR2oo6 20.11.2009, h. 20:11 GunneR2oo6
Najlepszy to jest napis na pudle od tego SKS-a "best quality"
Karol_K 20.11.2009, h. 22:11 Karol_K
Eh ... żeby ten SKS był trochę lepszy ....
Dread 20.11.2009, h. 23:38 Dread
Krinkow ciekawy, szkoda, że to magwell, bo już napaliłem się na adapter magazynków do emki.

Pomysł z łuskami tego typu, jak w sksie pojawiał się już w zabawkowym airsofcie, był kiedyś kałaszek na allegro w tym systemie. W sksie razi mnie nie tyle jego plasticzaność (bo w końcu jest to zabawka), lecz bardziej wymienny magazynek i ogólna pokraczność. Gdyby był zabawkowy, ale "poprawny", to przynajmniej mógłby stanowić bazę pod zwymiarowanie customa.
rucznoi 21.11.2009, h. 00:25 rucznoi
Ten SKS jest na rynku niestety dawno . Na YT sąfilmiki tego systemu, ale jest to plastik z odpustu... Szkoda bo brakuje porządnej repliki tego karabinu
Jackall37 21.11.2009, h. 01:20 Jackall37
Podoba mi się to PDW nawet - jak początkowo wydawał mi się dziwaczny, to replika WE wygląda i zachowuje się świetnie - rzeczywiście wygląda, jakby strzelał z SMG


Co do SKS - rada jest niestety jedna: "zróbta se sami", no chyba że nam Wietnamczycy pierwsi zrobią
Kelly 21.11.2009, h. 08:20 Kelly
Albo G&H
Szerszen94 21.11.2009, h. 11:07 Szerszen94
no cóż, SKS wygląda, jak wygląda. Ale znając Chińczyków to pewnie na tym nie poprzestaną. O ile ludzie będą tym zainteresowani...
Dalej 21.11.2009, h. 14:01 Dalej
Super, 390fps w maleńkim pistoleciku. Do budynku już z nim nie wejdziesz.
W łeb by się stuknęli ci chińczycy.
Hudler 21.11.2009, h. 15:08 Hudler
No to ładujesz HFC134a i już można używać go w CQB. Nikt nie doczytał, że to jest GBB?
Jackall37 21.11.2009, h. 15:12 Jackall37
Może i doczytał, ale stare nawyki z użytkowania AEGów pozostały
mysiorov 21.11.2009, h. 15:34 mysiorov
Ludzie małej wiary,
co do MP7:

cytat z redwolfa;

„Capable of firing on average of:
300 fps on HFC134a Gas
350 fps on Top Gas”

Do zobaczenia po 2-giej stronie lufy
Goose 21.11.2009, h. 16:09 Goose
"niemniej jest to pierwsze tanie odwzorowanie karabinu SKS w wersji airsoftowej"

Poprawka, druga wcześniej wyglądała jeszcze tandetniej i ze standardowym 30 "osobowym" magazynkiem do AK (Chińska kopia SKSa )
Promant 21.11.2009, h. 17:10 Promant
To o czym piszesz to już w ogóle koło SKSa nie leżało.

BTW
MP7A1:
390fps na green gazie, wiadomo, że na słabszych gazach nie wyciągnie się tyle. To jest właśnie zaleta gaziaków, że można sobie dobierać potencjał napędu.
volf13 22.11.2009, h. 11:46 volf13
Best quality bo nikt inny nie robi lepiej