Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 17.11.2009, h. 23:06, dodał: Promant
25

G&P: replika ASG AEG Masada custom. MadBull Airsoft: tracer unit do komory HU wkrótce w sprzedaży. RedWolf Airsoft: rewolwer Tokyo Marui Python 357 6" Stainless Silver. Granat MadBull Airsoft Powder Shot II jako booby trap.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie kilku sklepów pojawiła się replika firmy G&P: AEG Masada custom. Replika bazuje na licencjonowanej wersji Masady firmy A&K. Wersja customowa przygotowana przez G&P posiada, w odróżnieniu od stockowej repliki A&K, kompletny gearbox G&P z 8mm łożyskowaniem (GP857A), metalową dyszę (SR-25), silnik M120 High Speed Motor (GP561) oraz precyzyjną lufę wewnętrzną. Prędkość początkowa podawana jest w zakresie 340 - 360fps.

 

 

W niektórych sklepach replika oferowana jest także z urządzeniem wylotowym typu Noveske. Jednak nie jest to legalna, licencjonowana wersja, w związku z czym np. RWA sprzedaje replikę z innym tłumikiem płomienia. Na stronie RWA replika kosztuje 283USD. W ofercie WGC cena wynosi 288USD.

 

 

Firma MadBull Airsoft zapowiedziała, że tracer unit, czyli moduł naświetlający BB, dedykowany do najnowszej komory HU, pojawi się w sprzedaży z końcem listopada.

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft można już nabyć rewolwer produkcji Tokyo Marui: Python 357 6" z serii Stainless Silver. Replika generuje prędkość początkową rzędu 290fps. Do każdej z komór bębenka można załadować 4BB, co daje pojemność magazynu: 24BB. Jednorazowo wystrzeliwana jest jedna kulka. Cena: 127USD.  

 

 

Produkt firmy MadBull Airsoft: granat Powder Shot II może być zastosowany jako booby trap. Dodatkowe możliwości granatu uzyskuje się stosując, jak podano, "zasypkę dla niemowląt i wodę".

 


 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
grzesio93 17.11.2009, h. 23:10 grzesio93
Dodatkowe możliwości granatu uzyskuje się stosując, jak podano, "zasypkę dla niemowląt i wodę".

ciekawy bonus
Promant 17.11.2009, h. 23:13 Promant
Pewnie po prostu zasypka, jako drobniejsza, lepiej się "rozpyla" przy "detonacji" od innych proszków o większej gramaturze cząstek. A z wodą działa równie dobrze. Paintball można zrobić, wlewając atrament .
LogaN 17.11.2009, h. 23:17 LogaN
G&P bazuje na A&K?
Spodziewaliście się?
Promant 17.11.2009, h. 23:30 Promant
Jak wymienia całe bebechy to może sobie bazować.
Jakoś jednak nie "bazowała" na wersji nielegalnej, tylko dopiero teraz.
LogaN 17.11.2009, h. 23:48 LogaN
Tylko na forum często pojawiało się zdanie, że "mając chińską replikę, choćbyś wszystkie jej części wymienił na markowe, to i tak zostaniesz z chinolem po tuningu" . W zaistniałej sytuacji raczej traci ono swoją autentyczność (przynajmniej w przypadku A&K), skoro G&P na tyle ufa wykonaniu korpusu oraz innych części zewnętrznych chińskiej Masady, że zdecydowało się na wsadzanie do nich własnych podzespołów .

Nie, nie chcę wszczynać tutaj wojen chińsko-markowych, gdyż nie to jest tematem tego newsa. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na tą drobnostkę .
Timonek 17.11.2009, h. 23:50 Timonek
Taak, Masada na dobre jeszcze nie zagościła w sklepach a już są wersje 'customowe' Oby jak najszybciej do Polski doszły
Promant 17.11.2009, h. 23:56 Promant
Myślę, że Magpul już wcześniej sprawdził jakość części tej repliki - gdyby były bardzo kiepskie na pewno nie dałby licencji.
A w chińskich replikach części zewnętrzne były zwykle lepsze niż bebechy.
Filq 18.11.2009, h. 00:51 Filq
Na pierwszych RedW zdjeciach nie ma nalepek licencyjnych :>
Stalker 18.11.2009, h. 01:04 Stalker
Robi się ciekawie, skoro G&P zdecydowało się korzystać z body A&K. Chińczycy idą cały czas naprzód. Ciekawe czy kiedyś wyprzedzą topowe firmy. Teraz już mają całkiem niezły poziom, a cały czas ulepszają swoje produkty.
Kelly 18.11.2009, h. 07:05 Kelly
@Filq
Chyba masz słaby wzrok ; ]
zaki123 18.11.2009, h. 07:32 zaki123
ale co to za granat, co wybucha przy wyciagnieciu zawleczki?
Prezes_____ 18.11.2009, h. 08:39 Prezes_____
Dziwnie to brzmi, że g&p bazuje na a&k, ale wrzucili tam wszystko ze swojej emki, ciekaw jestem czy dopieścili szczegóły, czy ewentualnie poprawili jakość materiałów itp.
Dread 18.11.2009, h. 08:59 Dread
24 kulki w rewolwerze? Świetnie, niedługo zrobią hajkapa
kazik_ 18.11.2009, h. 10:38 kazik_
Wydaje mi się, że G&P zdecydowało się na przerabianie A&K m. in. dlatego, że nie ma żadnych szans na wykonanie "swojej" wersji tej broni.
wissarion 18.11.2009, h. 11:06 wissarion
Trzeba przyznać, że Masada z tłumikiem od Noveske wygląda wyjątkowo kusząco. Wydaje mi się tylko, że pokazane na fotach wersje mają krótszą lufę od tych pokazanych we wcześniejszych newsach - czyżby to oznaczało, że będą wymienne lufy do masady? Cieszy też fakt, że G&P wypuściło wersję ze wzmocnionymi bebechami - ciekawe tylko jaka będzie cena u nas...
kabel123 18.11.2009, h. 11:18 kabel123
To może części jeszcze do niej zaczną robić
Pritcher 18.11.2009, h. 11:32 Pritcher
Ha, tego to się nie spodziewałem. Zadaje kłam twierdzeniu że tuningowany chińczyk to dalej chińczyk. Tyle że mało kto wykonuje taki tuning. Dziwi mnie jednak że nie wymienili komory Hop-Up, czy jest niestandardowa?
Promant 18.11.2009, h. 11:48 Promant
Jest niestandardowa.
Kaszub 18.11.2009, h. 15:46 Kaszub
O co chodzi z naświetlaniem kulki?
Zaki123 on go detonuje zauważ ze łudka tez odpada ;D normalnie pewniej est opoznieniu po puszczeniu ludki z 3-5 sek

@Edycia: mój błąd ale zapomniałem jak to sie nazywało to są łyżki niech i tak bedzie.
Swicheroo 18.11.2009, h. 17:01 Swicheroo
Naświetla się świecące kulki
kabel123 18.11.2009, h. 17:07 kabel123
W granacie jest łyżka a nie łódka czy czy jak kolega niżej napisał łudka
adamskiGSP 18.11.2009, h. 18:15 adamskiGSP
Czy ja mam zwidy, czy dziwnym trafem to G&P kopiuje produkt chińskiego producenta?
pumbishon 18.11.2009, h. 18:28 pumbishon
Masz zwidy
Devito 18.11.2009, h. 20:17 Devito
Tokyo Marui: Python 357 6" z serii Stainless Silver - a konstrukcja z tworzywa. Niesmaczny żart ze strony TM.
wissarion 19.11.2009, h. 08:34 wissarion
Widać rynek się zmienia skoro "marki" biorą się za chińszcyznę. Inna sprawa, że rzeczony chińczyk to jedyna replika Masady na rynku, także wyboru nie ma. Trochę jakby AMG wzięło się za tuning KIA. Co za cios dla wyznawców etykiet!