Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 15.11.2009, h. 12:39, dodał: Promant
16

Socom Gear: nowa wersja repliki Barrett M82A1. Socom Tactical: nowe kulki ProBall. CRW Airsoft: Navy Seal ABA Tactical vest preorder.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Socom Gear rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nową wersję repliki karabinu  snajperskiego Barrett M82A1.

 

 

Repliki firmy Socom Gear to jedyne na rynku w pełni licencjonowane airsoftowe Barretty. Nowa wersja M82A1 SG ma sygnaturę Ronniego Barretta, właściciela firmy Barrett, oraz odpowiedni certyfikat licencyjny.

 

 

Monopod zainstalowany w stocku. Montaż/demontaż lufy jak w odpowiedniku ostrym oraz "super powerful recoil spring". Cena detaliczna: 1050USD.

 

 

Socom Tactical wprowadza do oferty nowe kulki: ProBall. High grade BB dostępne w wagomiarach: 0,2g; 0,25g; 0,28g; 0,30g oraz 0,32g, w opakowaniach 2500, 3000 oraz 4000 sztuk. Kulki o średnicy 5.95mm wykonane są z tolerancją 0,01.

 

 

CRW Airsoft rozpoczął przedsprzedaż nowego produktu Tactical Gear Classics: repliki kamizelki Navy Seal ABA Tactical vest.

 

 

100% zgodność z oryginałem, pod względem odwzorowania i rodzaju zastosowanych materiałów.

 

 

W komplecie znajdują się: kamizelka, 2 panele z ładownicami na magazynki 5.56, ładownica na shellsy shotguna, ładownica typu utility, podwójna ładownica na magazynki pistoletowe oraz backpack. TGC wyprodukuje także inne panele z ładownicami na magazynki np. do MP5. Cena: 150USD, w przedsrzedaży 10% upust. Produkt ma być dostepny na stronie sklepu przed 10 grudnia.

 


 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
BlackBull 15.11.2009, h. 12:45 BlackBull
I jeszcze teraz znaleźć te 1050 dolarów... Marzenia
Guest (ID:6452) 15.11.2009, h. 12:52 Guest (ID:6452)
ciekawe co warte te kuleczki
Dziadek71 15.11.2009, h. 13:26 Dziadek71
Super powerful recoil spring? To jak to rozumieć, gazowa replika barett'a? Byłoby słitaśnie.
pidzejfat 15.11.2009, h. 15:33 pidzejfat
Kamizelka wygląda jakby była z ceraty...
Szczególnie widać to na tym "plecaku".
Promant 15.11.2009, h. 15:46 Promant
Tak wyglądała. To jest replika "klasycznego" oporządzenia, nie współczesnego. SEALe używali tego jakoś na samym początku lat 90tych XXw.
Od tego czasu zmieniły się i materiały i technologia produkcji oporządzenia. Weszły nowe systemy modułowe.
Tu nie ma nawet co porównywać, to jest produkt dla pasjonatów i jeśli wyglądał jak cerata to musi wyglądać jak cerata
Moses 15.11.2009, h. 16:46 Moses
Promant dobrze rzecze. Poza Sealsami do połaowy lat 90tych używali jej w 1st SFOD i w GROMie na początku 2giej kampanii Irackiej
$3
pidzejfat 15.11.2009, h. 17:38 pidzejfat
Ok, tylko ta 2ga kamizelka wygląda materiałowo lepiej niż ich wyrób...
Ogólnie ciekawa sprawa dla ludzi rekonstruujących SAS itp.
rangerskh 15.11.2009, h. 17:47 rangerskh
Czemu żaden sklep nie sprowadza tego wyposażenia z CRW?? Jestem pewny, że znalazłoby się wielu chętnych na te produkty.
Foka 15.11.2009, h. 17:56 Foka
Dodatkowy aspekt to to, że SEALsi w dużej mierze działają z wody, a cordura nie bardzo lubi słoną wodę. Zobaczcie jak wygląda MCT SBSu

Gdzieś były fotki kabury Safarilanda po dłuższym użytkowaniu w Formozie - cała przeżarta słoną wodą.
Sledzikmaster 15.11.2009, h. 20:10 Sledzikmaster
Foka możesz dać linka do tych zdjęć ? (z safarką )
lup 15.11.2009, h. 20:22 lup
Dodam jeszcze jedno do Foki... ile waży mokra cordura a ile mokry "ceratowy" jak to nazwaliście nylon i jak się w tym pływa?
Foka 16.11.2009, h. 00:54 Foka
Gdybym wiedział gdzie ja je widziałem to bym wrzucił
capri 16.11.2009, h. 09:20 capri
A ja odniosę się do pytania Rangerskh.

Pewnie dlatego, że dodanie tego typu kamizelki w cenie ponad 500PLN do sklepu spowoduje lawinę komentarzy i sugestii, że polskie sklepy "okradają" biednych airsoftowców. Prawda jest taka, że jest to produkt, jak już wcześniej wspomniano praktycznie tylko dla rekonstruktorów, a Ci i tak będą polować latami na oryginał...

Dla porównania mamy np. w ofercie kopie popularniejszej (wg mnie) kamizelki V1 i cieszą się średnim zainteresowaniem ( $3 ).
rangerskh 16.11.2009, h. 13:48 rangerskh
Zapewne masz rację Capri. Choc z drugiej strony kamizelkę Blackhawka można dostać oryginalną w dość niewygórowanej cenie, a wiele produktów z tej linii CRW w oryginale jest praktycznie niemożliwych do dostania (jak na przykład kombinezon SAS) . Jestem również pewny, że trzeźwo myślący maniacy potrafiliby zrozumieć cenę oraz to, że sklep nie jest organizacją charytatywną. Ale nie bedę się z Tobą kłócił, bo rynek airsoftowy to Twoja branża i z pewnością masz dużo większe rozeznanie o nim niż ja (co zresztą buduje Waszą renomę). Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź.
Foka 16.11.2009, h. 15:31 Foka
> jak na przykład kombinezon SAS

Są do dostania. Może nie "od ręki" ale wystarczy śledzić eBay i zwykle pojawia się kilka ofert miesięcznie.

> Jestem również pewny, że trzeźwo myślący maniacy potrafiliby
> zrozumieć cenę oraz to, że sklep nie jest organizacją charytatywną.

Airsoftowcy dzielą się na dwie kategorie Na tych zrzędzących, że wszędzie drogo i prawie nic nie kupujących; i na tych nie piszących komentarzy czy na forum, tylko kupujących sprzęt
rangerskh 16.11.2009, h. 15:45 rangerskh
Masz rację Foka. Mam tylko nadzieję, że tych drugich jest więcej. A eBay...cóż mam dziwną awersję do tego serwisu toteż pokładam niesłabnącą nadzieję w Polskich sklepach. Ale dziękuję Ci za "cynk".