Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.07.2013, h. 21:05, dodał: Promant
10

Filmy autorstwa: Airsoft GI TV, Airsplat, RA-Tech oraz AirsoftMegastore.



Airsoft GI TV: Lancer Tactical - licencjonowany KAC.

 

 

 

 

Airsplat: King Arms - Thompson M1928 Chicago Special.

 

 

 

 

RA-Tech: prezentacja repliki ICS M1 GARAND AEG. Czyszczenie lufy wewnętrznej.

 

 

 

 

 

AirsoftMegastore: Magpul PTS - PDR-C.

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 13.07.2013, h. 09:30 SHOGUN_YAMATO
He he he - czyli PDR cierpi na to samo co UAR w kwestii akceptowania magazynków.Ale brak bezpiecznika mnie rozwalił :P Ciekawe tylko jak tam z miejscem na baterię jest :)
Wychodzi że nadal lepiej kupić sobie P90 :)
Landsil 13.07.2013, h. 13:40 Landsil
I tak i nie.

W P90 nie zamontujesz np granatnika, który w CQB fajnie się sprawdza jako przerośnięta strzelba lub w lesie jak granaty ciągną CO2.

http://airsoftphotos.net/album/reportage/385173#wmasg-box/385173/434953

Poza tym P90 ma długie i dość nieporęczne magazynki a hi-capy do tej repliki działają tak sobie (przynajmniej w opinii tych użytkowników, z którymi rozmawiałem). A ja bardzo lubię hi-capy do każdego szturmowca mam 5 :P
SHOGUN_YAMATO 13.07.2013, h. 15:29 SHOGUN_YAMATO
Tak cierpi na akceptowanie magazynków.
Bateria wchodzi max 100x35x17 mm (ja mam Pakiet LiPol Redox 1800mAh 20C 2S 7.4V).
Jak ty chcesz w PDR zamontować granatnik? Z latarka jest już problem.
sqter0 13.07.2013, h. 18:04 sqter0
To było odnośnie P90 vs UAR :) A teraz widzę, że PDR nawet bocznych szyn nie ma :P
SHOGUN_YAMATO 13.07.2013, h. 18:22 SHOGUN_YAMATO
lemonvip 13.07.2013, h. 20:38 lemonvip
w sumie to nie eim dlaczego twierdzisz że w p90 nie idzie granatnika zamontować?
Przykład tutaj
No gołym nie idzie. Poza tym i tak będzie to mało wygodne w użycie - ustawienie dla praworęcznych do strzelania ale dla leworęcznych do przeładowania. Do tego mamy dodatkowe 30 cm długości i w takim układzie będę to już długość przeciętnej szturmówki.
SHOGUN_YAMATO 13.07.2013, h. 21:20 SHOGUN_YAMATO
po wpisaniu w google "p90 with grenade" mało ze śmiechu z krzesła nie spadłem.
sqter0 13.07.2013, h. 22:18 sqter0
Może nie aż tak bardzo to śmieszne ale trochę bez sensu w większości wypadków. Z tymi wszystkim dodatkami robią z broni z założenia małej i poręcznej dla załóg pojazdów pełnoprawny karabin szturmowy.

Inna sprawa, że wersja cywilna jest własnie taka długa z uwagi na regulacje prawne w niektórych krajach.

Swoją drogą - jak się ten PDR-C sprawuje? Jak to konstrukcyjnie wygląda?
SHOGUN_YAMATO 14.07.2013, h. 11:01 SHOGUN_YAMATO
@ SHOGUN_YAMATOMa swoje plusy i minusy. Konstrukcyjnie to to samo co p90. Bebechy w środku to to samo co ARES L85. Wielkim minusem jest niestandardowy: gearbox; głowica tłoka; dysza i prowadnica dyszy. Kupiłem dlatego bo był lekko uszkodzony wewnętrznie i w bardzo dobrej cenie. Niestety polska cena troszkę zaporowa jest.
PS wariacje na temat p90: http://daa.pl/4th0
sqter0 14.07.2013, h. 17:21 sqter0