Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne repliki

Świat, 10.11.2009, h. 20:10, dodał: Promant
22

Deep Fire: replika Stielhandgranate 39. Echo1: replika ASG AEG Stag Arms M8A3. RedWolf Airsoft: Airsoft Surgeon Custom Kimber SIS oraz MGC P7 M13. Replika firmy A&K, Masada, trafia do kolejnych sklepów.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Deep Fire, z Hong Kongu, wprowadziła do swojej oferty replikę drugowojennego niemieckiego granatu trzonkowego: Stielhandgranate 39. Produkt oznaczony jako DF-SW025 Nb.Hgr.39 Grenade jest atrapą (Dummy). Zapowiedziano również wersję DF-SW026 Nb.Hgr.39 Grenade, która będzie przeznaczona do zastosowań w airsofcie, jako replika w pełni funkcjonująca.

 

 

 

Firma Echo1 USA wprowadziła do sprzedaży nową wersję repliki AEG: Stag Arms M8A3. Nowa wersja, w porównaniu z poprzednią, posiada 8mm łożyskowanie gearbox'a, kolbę typu crane oraz jednoczęściowy front RIS. 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty dwie interesujące repliki pistoletów, produkcji Airsoft Surgeon. Custom gas blow back Kimber SIS zasilany jest top/green gazem. Waga: 1026g. Prędkość początkowa w zakresie: 310-330fps. Bazę stanowi replika TM MEU poddana kompletnemu upgrade'owi zewnętrznemu i wewnętrznemu. Cena: 423USD.

 

 

Replika gas blow back MGC P7 M13 posiada wymiary i wagę w pełni zgodne z oryginałem. Prędkość początkowa 250fps na HFC134a. Ze względu na delikatną konstrukcję wewnętrzną, ta rzadka replika nie jest dedykowana do gier, stanowi raczej egzemplarz kolekcjonerski. Cena: 365USD.

 

 

Replika firmy A&K, AEG Masada, w wersji licencjonowanej przez Magpul PTS, o której pisaliśmy niedawno w newsach - trafiła do kolejnych sklepów internetowych.

 

 

 

Karabin, w wersji kolorystycznej czarnej oraz piaskowej, jest dostępny w ofercie RSOV [197.99USD] oraz WGC [182USD].

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.deepfire.com.hk

www.echo1usa.com

www.redwolfairsoft.com

www.wgcshop.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Adenazyno 10.11.2009, h. 20:18 Adenazyno
Świetny granacik
pidzejfat 10.11.2009, h. 20:27 pidzejfat
MGC P7 M13, klasyka gatunku pistoletowej serii gaziaków.
Do perfekcji brakuje tylko wskaźnika załadowania.
Jeden z najlepiej wykonanych gaziaków.
Nad projektem pracował oczywiście Tanio Koba...
Dragunow 10.11.2009, h. 20:31 Dragunow
A mnie się podoba Masada. Czekam na oryginał !
OC14Groza 10.11.2009, h. 20:35 OC14Groza
To MGC jeszcze istnieje?! Może wrócą do robienia karabinów z systemem BV!
pidzejfat 10.11.2009, h. 20:38 pidzejfat
To był egzemplarz kolekcjonerski: (sprzedany już zresztą )
$3
Promant 10.11.2009, h. 20:51 Promant
Hehe, już poszedł. Tak to była okazja. Wyprzedaż z kolekcji Airsoft Surgeon. Swoją drogą ktoś mógłby wreszcie porządnie zrobić replikę tego pistoletu.
Harrkonen 10.11.2009, h. 21:19 Harrkonen
whalter P7:D....normalnie teraz patrzeć jak Linda zagra w filmie "polski 007":)
walter_pl 10.11.2009, h. 21:34 walter_pl
Nb. -> Nebel, dymny. ot ciekawostka.
OC14Groza 10.11.2009, h. 21:40 OC14Groza
Na collectorairsoft są jeszcze 4 $3
SHOGUN_YAMATO 10.11.2009, h. 21:58 SHOGUN_YAMATO
Hm... Masada - Gietoscaroemka
bober7 10.11.2009, h. 22:00 bober7
masada już do mnie idzie
0L0 10.11.2009, h. 22:04 0L0
Fajny był by młynek do pieprzu w kształcie takiego granatu
ilian 10.11.2009, h. 22:38 ilian
Te okładziny w Kimberku są po prostu cudowne

Sprawił bym sobie takie do swojej 1911...



Czemu między ceną Masady na WGC a RSOV jest taka różnica? Na wszystkie produkty tak mają?
sisi 10.11.2009, h. 23:48 sisi
To teraz czekać na ACRa...

$3
kozaq 10.11.2009, h. 23:54 kozaq
Kimbery coraz piękniejsze
ajgor_aa 11.11.2009, h. 12:05 ajgor_aa
MASADA *_* śliczna.
Marecz 11.11.2009, h. 16:59 Marecz
MASAD Giecio SCAR = piekno
DevonSix 11.11.2009, h. 21:04 DevonSix
Masada jest przebrzydka
KWIA_TEK 12.11.2009, h. 17:19 KWIA_TEK
HK P7 jest już OUT... Chyba już nigdy nie stanę się posiadaczem najładniejszej "cudownej dziewiątki" na świecie
Devito 15.11.2009, h. 18:49 Devito
Nie tak dawno temu widziałem atrapy tych granatów na polskich aukcjach internetowych. Polecam poszukać jak ktoś zainteresowany bo dużo tego było.
puncerny 17.11.2009, h. 16:32 puncerny
Czarna bron nigdy mi nie przeszkadzala ale tym razem kolorystyka piaskowa (jak dla mnie) ''przycmiewa'' czarna:)
Aszur 05.12.2009, h. 00:01 Aszur
Premiera Stielhandgranate w wersji airsoftowej to dopiero druga połowa 2010 r. Taką wiadomość dostałem od producenta.