Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty G&G w Gunfire

Polska, 09.07.2013, h. 21:25, dodał: Promant
21

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty repliki oraz ładowarki do kulek, produkcji firmy G&G.



Sklep Gunfire.pl włączył do swojego asortymentu replikę GR4 CQB-S MINI, w dwóch wersjach kolorystycznych, a także ładowarki do kulek, produkcji firmy Guay Guay.

GR4 CQB-S MINI jest repliką budżetową, z linii produktów G&G Combat Machine, wykonaną z tworzywa sztucznego i metalu. (Zastosowano tutaj korpus z tworzywa.) Cena: 762.70 PLN. Waga: 2250 g. Długość: 630-730 mm. Prędkość początkowa pocisku: ~410 fps. Pojemność magazynka: 120 BB.

Replika dostępna w dwóch wersjach dwukolorowych: pierwsza - z piaskowym korpusem i czarnymi elementami oraz druga - z czarnym korpusem i piaskowymi elementami.

 

 1016161_566209410084495_515144193_n.jpg21393_566209406751162_1141110447_n.jpg

 

 

W ofercie sklepu dostępne są również transparentne ładowarki do kulek, produkcji G&G, wykonane z tworzywa w formie magazynków M4. Ładowarki oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: przeźroczystej białej i bursztynowej. Pojemność: 420 BB.

 

 

971668_566209443417825_410552000_n.jpg999055_566209440084492_521686559_n.jpg971671_566209436751159_1692134964_n.jpg998170_566209413417828_2101215776_n.jpg 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SirHawk 09.07.2013, h. 21:33 SirHawk
68zł za szybkoładowarkę - HAHAHAHAHAHA

W tej cenie ma się co najmniej 5 120-kulkowych szybkoładowarek...
Nom... Ja za moją Tokyo Marui dałem 98pln.. i mam ją 6 lat. Fenomenem jest to, że się nie zacina, nie blokują sie kulki, jest sucha jak pieprz... nic się nie złamało, nic nie ułamało, nie ubiło przez wiele lat użytkowania. W porównaniu, tych "Twoich" za 15 pln musiałbyś kupić 8 żeby je tyle czasu używać bez zacinki.. Więc kupuj dalej to co tanie. Stare dobre powiedzenie "Co tanie to drogie"
dixon 10.07.2013, h. 11:10 dixon
Na zacinkę najlepszy sposób to sprawdzenie, co się zacięło i zniwelowanie usterki, jaką jest nie do końca odciągnięty bolec wpychający kulki.

Ja swoje szybkoładowarki gubię, raz czy dwa zdarzyło mi się złamać łepek, bo krzywo naciskałem. Co jak co, ale takie duperele nie są warte dużych sum...
SirHawk 10.07.2013, h. 17:46 SirHawk
Dokładnie jest tak jak pisze Dixon. Ja kupiłem dwie ładowarki TM w 2007 roku i... mam je do dziś :)
KWIA_TEK 11.07.2013, h. 21:28 KWIA_TEK
Skayler 09.07.2013, h. 21:34 Skayler
Oh tak, nie ma to jak jedyny w polsce dostawca produktów g&g! Podczas dostaw aż nie wiem co wybierać! Taka różnorodność a tak mało kasy :( Bursztynowa czy biała? o to jest pytanie..
Bierz obie nim ktoś Cię wyprzedzi! :)
senkuPH 09.07.2013, h. 22:50 senkuPH
Winiacz 09.07.2013, h. 21:36 Winiacz
70 złotych za ładowarkę? To już nie lepiej za to 3 magazynki kupić?
Sprinter - jak się ma hicapy to po co Ci ładowarka w ogóle ;P ;) Nie mają bladego pojecia. ;D
dixon 10.07.2013, h. 11:12 dixon
The-Naturat 09.07.2013, h. 22:07 The-Naturat
bez jaj szybkoładowarka droższa od samych magów...
Herod 09.07.2013, h. 22:38 Herod
Identyczna ładowarka BOYA kosztuje max. 30 zł.
I zacina się na amen przy pierwszym użyciu. Sprawdziłem.
krugerheini 15.07.2013, h. 14:32 krugerheini
Jankus 09.07.2013, h. 22:44 Jankus
70zł za najbardziej nie poręczną szybkoładowarkę na świecie. Miałem coś takiego chyba boya i nigdy więcej w życiu.
MICHAL 09.07.2013, h. 23:09 MICHAL
Oj tam, oj tam - szybkoładowarkę od KWA widziałem za 100 zł :)
taka bez wyskakujacego dzyndzla do przyciskania palcem!?!? tego ktory czesto sie lamie? gdzie widziales?
Okota 10.07.2013, h. 14:11 Okota
Kapso 10.07.2013, h. 00:22 Kapso
Miałem taką ładowarkę i nie polecam, nieporęczna i kulki się tną.
Errhile 10.07.2013, h. 08:00 Errhile
No popatrzcie, a ja mam taką (chyba KA) i bardzo sobie chwalę - nie muszę dosypywac kulek co 2 magazynki. Więc - co komu.
Boyi'owskie - przynajmniej parę lat temu - faktycznie były do kitu, zajechałem 2 sztuki w miesiąc.
Err tylko w jakiej cenie te bojcowskie były? :D no właśnie w cenie tej jednej znajdziesz 3 nawet 4.. także nawet na 4 msc może być to i tak spoko.

matko...cena za ładowarkę ...matko..
sebolek 10.07.2013, h. 08:45 sebolek
Dwie i pół bojcowskiej :P. Przy cenach z przed 4 lat, nie wiem, ile teraz za nie chcą.

Ale to bez znaczenia, bo skoro KA trzyma mi dwa lata z hakiem, a bojce padły po miesiącu obie, to rachunek ekonomiczny jednak wychodzi na niekorzyść bojców.

Nie mówię, że duże ładowarki G&G (a to i tak wszystko klony Tokio Marui) to najbardziej fantastyczna rzecz na świecie od czasu wynalezienia seksu ;) ale mam wrażenie, że P.T. Towarzystwo za bardzo rzuciło się na odsądzanie ich od czci i wiary.

A magazynki czymś trzeba ładować...
Errhile 10.07.2013, h. 09:33 Errhile
krugerheini 15.07.2013, h. 14:34 krugerheini
Pal licho ładowanie real-capów, ale jak się chce załadowac kilka midów, to duża ładowarka ma rację bytu.
lech 28.07.2013, h. 23:41 lech
To ja może dodam, że "szybkoładowarka" na 100bb od uwaga, uwaga "CYBERGUNA" tnie się bardziej niż 15tolatka w depresji. Nic się jeszcze o dziwo nie połamało więc pewnie ją ogarnę, żeby jakoś działała, Niestety mając ją w dłoni czujesz takie... "To już nie jest to, to jest tylko zabawa", tragiczność wykonania tej szybko ładowarki od razu sprowadza Cię do dobrze znanej i uniwersalnej, sprawdzającej się dla wszystkich produktów CG, konkluzji - Cybergun ssie.