Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa strona ASG Shop

Polska, 09.11.2009, h. 09:51, dodał: Promant
22

Ruszyła nowa odsłona strony ASG Shop, z wyszczególnieniem działów: airsoft, dla służb mundurowych oraz IPSC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Internetowa strona ASG Shop ma obecnie nową strukturę i nieco zmienioną szatę graficzną.

 

 

Struktura strony obejmuje teraz trzy działy: Sklep Airsoft, Akcesoria strzeleckie do IPSC oraz Sprzęt treningowy dla służb mundurowych.

 

 

W dziale Akcesoria strzeleckie do IPSC oferowane są akcesoria i kabury produkcji CR Speed. ASG Shop został oficjalnym dealerem firmy CR Speed. Sklep poinformował nas, że akcesoria i kabury pasują również do pistoletów airsoft.

 

 

 

 

W dziale Sprzęt treningowy dla służb mundurowych można zobaczyć, oferowane do treningów, karabinki SYSTEMA w wersji mil/LE.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
housenka 09.11.2009, h. 10:17 housenka
Bardzo fajnie wygląda ta nowa szata graficzna.
PiotrKa 09.11.2009, h. 10:19 PiotrKa
Ciekawe jak się nasze "służby mundurowe" zapatrują na ofertę dla nich...myślę że to bardziej strzał pod nas by uwiarygodnić realizm i "powagę" ASG. Mimo szczerych chęci nie jest to propozycja mogąca zagrozić np. systemom FX/Simmunition. Poza akcjami gdy to nasze środowisko wychodzi z inicjatywą i użycza swych replik - jakoś nie za bardzo widzę szerokie zakupy WP/Policji i w innych służbach - np. systemy czy replik GBB/AEG z górnej półki...
Promant 09.11.2009, h. 12:01 Promant
Tak. Niewątpliwie ASG Shop nie ma nic lepszego do roboty niż "$1".
Zdecydowanie sprecjalnie dla tego celu inwestuje w towar i zmienia układ strony.
Hobby to jedno, a zastosowanie replik treningowych przez służby na całym świecie ma coraz większy zakres.
Jak się do tego ma zapotrzebowanie naszych służb - to inna kwestia.
Nie jest tematem newsa co zrobią albo nie zrobią nasze służby. Proszę nie rozwijać OT.

O systemach symulacyjno - treningowych była już dyskusja na forum i tam można się wypowiadać.
goren 09.11.2009, h. 14:02 goren
Obecny wygląd ASGShopu jest strasznie kiepski. "Użytkowością" również nie grzeszy. Według mnie to jeden z najlepszych sklepów w Polsce a strona wizualna zupełnie tego nie potwierdza...
0utsider 09.11.2009, h. 14:28 0utsider
Panowie z ASGShopu, drobna kosmetyka sklepu online nic nie zmienia ale przynajmniej ktos zauważył problem i chce cos zmienić. Zachecam do dalszych zmian, powodzenia.
kozaq 09.11.2009, h. 15:02 kozaq
Mógłby mi ktoś wyjaśnić czym poza niebieskim gripem różni się ptw od ptw w wersji mil/le?
puncerny 09.11.2009, h. 16:08 puncerny
jezeli chodzi o szkolenia WP to watpie aby zakupili np 30szt replik, ammo jest tansza i mamy jej cale tony:) wychodzilismy z taka propozycja aby zabrac na szkolenie nasze prywatne repliki (dla 1sekcji) jednak grzecznie nas sprowadzono na ziemie, i nadal walimy z beryli.
DevonSix 09.11.2009, h. 17:25 DevonSix
goren: dokładnie. Jakieś smieszne kolory, ogólnie raczej porażka. A szkoda, bo asortyment najlepszy.
kabel123 09.11.2009, h. 17:47 kabel123
Na tej stronie jest wszystko o karabinkach PTW
$3
scynek 09.11.2009, h. 18:32 scynek
A mnie tam się nowa grafika na stronie bardziej podoba Mogłoby być co prawda lepiej ale nie jest najgorzej.
YaCa_FM 09.11.2009, h. 19:17 YaCa_FM
szkoda tylko ze nadal nie zrobili opcji placenia paypalem czy karta platnicza... niby nic a jak wiele by pomoglo (np mi)...

szata graficzna plus pare nowych prduktow nie zmienia wiele w funkcjonalnosci.. nadal musze kupowac na specshop czy tez gunfire...

no!!! ale moze kiedys....

EDIT:

ODWOLUJE!!!!!

mozna jednak paypalem zaplacic

zwracam honor
siridar 09.11.2009, h. 20:05 siridar
Teraz to już jest kompletny misz-masz, aż oczy bolą.
mjr_nicpon 10.11.2009, h. 00:28 mjr_nicpon
Moim zdaniem dotychczasowa "kosmetyka" strony wystarczała. Zbyt częste zmiany i niezrozumiałe dodatatki mogą bardziej zaszkodzić. Sory drzemie we mie konserwatysta. Pozdro
przemek10 10.11.2009, h. 10:10 przemek10
"Teraz to już jest kompletny misz-masz, aż oczy bolą. "

Całkowicie się zgadzam , za dużo jest tam różnych kolorów . Biały , zielony , brązowy , jakiś kolejny którego nawet nie umiem nazwać , wygląda to tak jakby kolory zostały wylosowane .
marzan 10.11.2009, h. 11:49 marzan
Panowie i Panie.
Rok temu jak asgshop.pl zrobił aktualizacje to pewna mała grupka osób pisała, że wróży nam rychły upadek z powodu tego, że strona była zrobiona z 2 działów ( Informatyczna i sklep).

Jak widać nie doszło do tego i cały czas nasza oferta się rozwija.

Ciężko dogodzić jest wszystkim i raczej jest to niemożliwe.

Co do kolorów to faktycznie pewne barwy pozostały po starej stronie i nie pasują do nowej. Dzisiaj będą dane ostatnie poprawki na nową stronę i zostanie zmieniony kolor paska menu, ponieważ z pewnych przyczyn technicznych nie mogło to zostać wykonane wcześniej.
goren 10.11.2009, h. 13:02 goren
Zróbcie to ślicznie Przy okazji zróbcie tak aby zawartość koszyka zostawała do czasu wyczyszczenia go przez usera lub złożenia zamówienia. Teraz sama znika po niedługim czasie.
MoniT 10.11.2009, h. 15:25 MoniT
Wczoraj strone sie jeszcze dało oglądać dziś to ja już momentami nie wiem czy mi się strony pomyliły czy co jest grane...
Tantive 10.11.2009, h. 16:24 Tantive
Ja to bym prosił o dodanie opcji "Towar dostępny". Strasznie mnie denerwuje w sklepach internetowych jak się muszę przedzierać przez cały asortyment, z czego połowy nie ma w tej chwili. Traci się wtedy dużo czasu. A jeżeli bym chciał sprawdzić czy w ogóle czymś taki dany sklep handluje, klikam "pokaż wszystko" i już.
Ale jak chce coś kupić i muszę wszystko przeglądać - nagle znajduje, a tego nie ma na stanie - strasznie mnie to wkurza. I częściej wchodzę do sklepów, które mają taką opcje, niż do sklepów które jej nie mają.
siridar 10.11.2009, h. 16:46 siridar
Racja, niestety większość sklepów chwali się swoim ogromnym asortymentem, a później okazuje się, że 75% towaru jest tylko wirtualnie, bo wiecznie nie ma go na stanie.
wsza15 11.11.2009, h. 16:34 wsza15
- SpecShop - kiedy bym nie szukal tam GLocka to jest nie dostepny. A ten nowy sklep bardzo fajny profesjonalny:D
Sledzikmaster 11.11.2009, h. 17:28 Sledzikmaster
Ale dalej nie można wpisać w szukajkę słowa G3 ...
mars_ 18.11.2009, h. 16:01 mars_
Jak na nową stronę to niestety nie możecie pochwalić się nowoczesnością. Grafika w stylu lat 90. Wizualnie kompletna porażka niestety!