Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kałasznikow na czarno

Świat, 08.11.2009, h. 12:17, dodał: Promant
20

Sklep UNCompany włączył do swojej oferty wszystkie wersje replik ASG AEG AK47, z nowej serii firmy King Arms, dostępne w czarnej wersji kolorystycznej.



 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno pisaliśmy w newsach na temat zapowiedzi firmy King Arms anonsującej całą serię nowych replik AK47. Większość zapowiadanych replik miała mieć mniej lub bardziej "taktyczny" wygląd i czarny kolor wszystkich elementów. Do tej pory z serii czarnej, najnowszych kałachów KA, dostępne były dwa modele. Obecnie na rynku pojawiły się także pozostałe.

Sklep UNCompany włączył do swojej oferty "taktyczne" wersje AK47 z nowej, czarnej, serii firmy King Arms. Wszystkie oferowane repliki to AEGi full metal, generujące prędkość początkową 330fps. Elementy z tworzywa wykonano z nylonu. Repliki wyposażone są w magazynki typu hi cap, o pojemności 600BB: metalowe lub z tworzywa [typ waffle]. Gearbox'y z 7mm łożyskowaniem.

 

 

Replika KA AK47 Tapco Style posiada stałą kolbę i magazynek waffle. Chwyt przedni naśladuje kształtem łoże karabinu Galil. Cena: 260USD.

 

 

Replika KA AK47 Tapco Style z kolbą składaną na bok i magazynkiem waffle. Chwyt przedni naśladuje kształtem łoże karabinu Galil. Cena: 242USD.

 

 

Replika KA AK47 TDI Style z kolbą stałą i magazynkiem metalowym. Chwyt przedni typu TDI Arms, z szynami RIS. Cena: 260USD. 

 

 

Replika KA AK47S TDI Style z kolbą składaną typu AKMS i magazynkiem metalowym. Chwyt przedni typu TDI Arms, z szynami RIS. Cena: 242USD. 

 

 

Replika KA AK47S TDI Style, w wersji skróconej, z kolbą składaną typu AKMS i magazynkiem metalowym. Chwyt przedni typu TDI Arms, z szynami RIS. Cena: 260USD.

 

 

Replika KA AK47S, w wersji skróconej, z kolbą składaną typu AKMS i magazynkiem metalowym. Cena: 260USD.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.uncompany.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MyN3 08.11.2009, h. 12:28 MyN3
Miło że inwestują w AK
Jednak nic ładnego nie zrobili....
Bodzio90 08.11.2009, h. 12:47 Bodzio90
Ostatni skrócony Turbo Diesel ładnie się prezentuje. W sam raz do ciasnych pomieszczeń.
AlamoHT 08.11.2009, h. 13:24 AlamoHT
Ohydne te akacze.
Terenowy 08.11.2009, h. 13:27 Terenowy
Stare akacze to wiocha sama w sobie heheh
Splot 08.11.2009, h. 13:42 Splot
AK47 wciaz niesmiertelny...
zaki123 08.11.2009, h. 13:57 zaki123
całe czarne? ohyda...
ale ja i tak lubię AK.

a w przeliczeniu 260$ do jest ponad 750zł po ostatnich kursach walut i szkoda ze za taką cenę oferują tylko 330fps:(
Promant 08.11.2009, h. 14:01 Promant
330 w King Arms daje lepsze efekty niż 400 w chinolach.
kardasan 08.11.2009, h. 14:13 kardasan
@zaki123:
260$ to dużo według Ciebie?? Dużo to jest 400$ 260$ za King Arms to jak za darmo...
MatriX482 08.11.2009, h. 14:32 MatriX482

Kałasze- piękne. Czarne? I co z tego? Lepsze czarne, sztuczne okładziny, niż sztuczne "drewniane" okładziny... A cena jak najbardziej w porządku. Kolejna seria KA po niskiej cenie.
Marek 08.11.2009, h. 14:36 Marek
Ja poczekam na AKM i AK-74
Frontal 08.11.2009, h. 15:19 Frontal
Doobre AKacze. Fajnie że KA idzie do przodu.
swirekster lol 08.11.2009, h. 15:25 swirekster lol
na wojnie brałbym taktycznego kałacha, z risami, fajerwerkami, cud-optyką, ale na wojnie nie jestem, więc wybieram stereotypowego kałacha z pięknym drewnem i nagim body, nieskalanym myślą taktyczną
DubiQ 08.11.2009, h. 16:17 DubiQ
Tak samo jak kolega swirekster wolę tradycyjne "drewniane" kałachy Ale te mogą okazać się całkiem dobrym sprzętem na strzelanki
Jackall37 08.11.2009, h. 16:25 Jackall37
A prawda jest taka, że jeśli kupisz AK z "drewnem", to i tak za kilka miesięcy wywalisz stare okładziny i kupisz piękne drewienka z ostrego, a potem będziesz do nich wzdychał (jak na przykład ja )

Żadna różnica czy czarne, czy z drewnem, na allegro okładziny chodzą po 50 zł, a kolba tyle samo.

Grunt że przybędzie Kałachów
kazik_ 08.11.2009, h. 18:52 kazik_
Znowu temat chinolów w newsach? WTF?
Adikos2050 08.11.2009, h. 19:22 Adikos2050
Osobiście wolę kałasze z drewnem, ale niektóre z tych też są nawet niezłe
Noteko 08.11.2009, h. 20:37 Noteko
W opisie jest błąd. Przy pierwszym od góry kałachu powinno być nie AK47 Tapco Style tylko AK74 Tapco Style Folding Stock.
Promant 08.11.2009, h. 20:51 Promant
Jeden i drugi, zarówno z kolbą stałą jak składaną na bok - mają niewiele wspólnego z 74. Oba są wymieszaniem elementów, a gdyby się uprzeć to nawet prędzej można nazwać wersję z kolbą stałą jako 74.

Nie wiem czemu UN podaje go jako 74, ale KA reklamowało całą serię jako 47.
Dlatego w opisie jest 47.
sniper_tarzan 10.11.2009, h. 10:02 sniper_tarzan
Chyba projektanci się ścigali kto zrobi brzydszego AK z części, które ma pod ręką...
Graber 12.11.2009, h. 08:55 Graber
Czemu jeden ma kolbę od 74, a napisane że to 47? :]