Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Polska, 07.11.2009, h. 21:23, dodał: Promant
20

Capri ASG: zamek do Glocka 17 TM Airsoft Surgeon oraz łyżka do granatów Tornado Airsoft. Coyote ASG: FN EGLM oraz repliki celowników EoTech firmy King Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Capri ASG można nabyć zamek dedykowany do repliki gas blow back Glocka 17 (3 gen.), firmy Tokyo Marui, produkcji Airsoft Surgeon

 

 

 

Customowy zamek jest wykonany z aluminium 6061 w technologii CNC. Jest to wierna replika zamka z modyfikowanej wersji Glocka produkowanej przez Shuey Custom. Waga: 89g. Cena: 480PLN.

 

 

 

W sprzedaży znalazła się również łyżka do granatów ASG firmy Airsoft Innovations.

 

 

Można ją kupić w cenie 60PLN, z zestawem naprawczym w komplecie, lub otrzymać gratis przy zakupie granatu Tornado.

 

 

 

Coyote ASG ponownie oferuje granatnik FN EGLM produkcji Vega Force Company.

 

 

 

Granatnik w czarnej wersji kolorystycznej. Pasuje do karabinów SCAR-L oraz SCAR-H. Cena: 525PLN.

 

 

 

W ofercie znalazły się także repliki celowników EoTech, produkcji firmy King Arms. EoTech 551, w kolorze dark earth, kosztuje 490PLN.

 

 

 

 

EoTech 553, w kolorze czarnym, kosztuje 440PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.casg.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kolczykk0 07.11.2009, h. 21:52 kolczykk0
Mnie interesuje tylko, czy ten granatnik pasowałby do emki z risem.
Dudek Javny 07.11.2009, h. 22:16 Dudek Javny
Tak i do uzi też pasuje...przecież jest napisane, że to do scara.
Promant 07.11.2009, h. 22:26 Promant
Pytanie czy pasuje obejma ze spustem, bo sam granatnik można sobie założyć. W sumie obejma do wersji L mogłaby pasować, ale nie wiem czy ktoś to sprawdzał w praktyce.
tytus_5 07.11.2009, h. 23:01 tytus_5
pasuje
$3
Codename666 07.11.2009, h. 23:06 Codename666
Vega Force Company za 525zł? Gdybym miał SCAR'a chętnie bym nabył. Zaczynam myśleć o SCARze
KWIA_TEK 07.11.2009, h. 23:17 KWIA_TEK
Wciąż nie wiadomo czy granatnik pasuje do Scar WE?
Ender08 08.11.2009, h. 00:19 Ender08
Granatniczek posiadam już od dobrych kilku tygodni i jestem cholernie zadowolony
Niestety trzeba uważać podczas zakładania i dobrze docisnąć do risa zanim przesuniemy zamkni, bo można łatwo je wyszczerbić. Nie pasuje też do g36 z risem i nie wiem dlaczego. Po prostu odpada tak, jakby szyna była za wąska (pewnie jest za nią zbyt mało miejsca, bo zaczepy w EGLMie są dosyć głęboko).
Btw. bydle jest świetnie wykonane, trochę waży, no i przy sprowadzeniu z HK wychodzi trochę taniej niż te 525zł .
benizo 08.11.2009, h. 00:23 benizo
KWIA_TEK, podaj jeden powód czemu miał by nie pasować.
KWIA_TEK 08.11.2009, h. 01:09 KWIA_TEK
No właśnie w sklepie nie do końca byli przekonani czy granatnik będzie pasował do wszystkich "klonów" Scara. Kiedyś widziałem RISy, które pasowały do eMek GP a do Classic Army już nie. A przecież to eMka i to eMka...
Grey Fox 08.11.2009, h. 01:50 Grey Fox
Promant, wiesz może czy te EOTechy mają efekt kolimacji?
Kubaforge 08.11.2009, h. 02:34 Kubaforge
Brałbym ten granatnik od zaraz, jednakże nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, czy pasuje do SCARA H od CA. Czy ktoś ma jakieś info ?
assassinRPG 08.11.2009, h. 09:06 assassinRPG
Kubafroge

CO tu ma nie pasowac???
Zakladasz EGLM na RIS z odpowiednim zespołem spustowym i tyle!!
Ehh
Nie mam SCAR-a,Nie mam EGLM-a,nigdy nie miałem tego w rekach,ale gwarantuje ze będzie pasować
relevant 08.11.2009, h. 13:05 relevant
@Grey Fox W tej cenie muszą go mieć, poza tym nie sprzedałby się będac jedynie dziwnymi lunetkami o powiększeniu 1x ;p
Kubaforge 08.11.2009, h. 14:21 Kubaforge
Prosiłbym użytkowników, którzy nie mieli tego w łapach lib nie posiadają dobrego info o nie pisanie bzdur. assassinRPG, nie masz a piszesz, po co ? Już wiele razy zdarzało się, że elementy vfc pasowały tylko do vfc
assassinRPG 08.11.2009, h. 19:40 assassinRPG
Granatnik Montowany jest na szynę ktora jest wykonana w standardzie "WEAVER"
Wiec montaż samego granatnika do repliki musi być możliwy(tu wątpliwości nie widzę)
Jeśli chodzi o zespól spustowy
Nie obejmuje on gniazda magazynka tylko sam magazynek co za tym idzie na pewno musi być wykonany z pewnym luzem(aby swobodnie zmieniać Mag)
Wiec ja przynajmniej nie widzę powodów do " niepasowania"
Wszystko co napisałem oparłem o logikę,nie musi się ona sprawdzić w praktyce, choć powinna



Kubaforge 08.11.2009, h. 20:17 Kubaforge
W zabawkach airsoftowych jest mało logiki, to nie jest prawdziwa broń i wielokrotnie musiałem coś piłować, przycinać itd. Oprzyj swoją wypowiedź na wiedzy. Jeśli jej nie masz natomiast...
Filip von Izabelin 08.11.2009, h. 20:20 Filip von Izabelin
assasinRPG "Wszystko co napisałem oparłem o logikę,nie musi się ona sprawdzić w praktyce, choć powinna "

No niestety w wypadku ASG często się nie sprawdza, bo róźni producenci różnie wykonują szyny RIS/RAS. Ja np. wiele akcesoriów G&P/KA muszę podklejać izolką, bo się chyboczą na szynach G&P/KA. I gdzie tu logika?
KoR193 09.11.2009, h. 19:35 KoR193
Mam pytanie : czy jeżeli kupię ten granatnik to będze pasowac do G36K z frontRISem do G36K ? dodam że to przerobka TM na magi M4 i kolbe M4
Kacper_ol 09.11.2009, h. 22:02 Kacper_ol
Jeśli nie masz wiedzy empirycznej to nie mów że coś będzie pasowało na logikę ... to są tylko repliki każdy producent ma swój standard który jest niby standardem TM ale tak naprawdę każdy orze jak może i jak mu wygodnie.
Szerszen94 10.11.2009, h. 15:17 Szerszen94
wow, cena granatnika mnie nie przestraszyła XD