Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe informacje

Świat, 04.11.2009, h. 22:50, dodał: Promant
36

ARES: replika karabinu snajperskiego WA2000. Madbull Airsoft: Ultimate HopUp. Replika ASG: Judge Dredd's LAWGIVER MK2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podano informację, że, zapowiadana już od dawna przez firmę ARES, replika karabinu snajperskiego WA2000 ma trafić na rynek w ciągu miesiąca. Nie ma dostępnych szczegółowych informacji, potwierdzono jedynie, że napęd repliki będzie gazowy.

 

 

Firma Madbull Airsoft przedstawiła Ultimate HopUp czyli swoją komorę HU, nowej konstrukcji, dedykowaną do replik serii M4/M16.

 

 

Producent reklamuje komorę jako precyzyjną, o łatwej regulacji. Współpracuje ona z tracerem produkcji MadBull. Konstrukcja komory zapobiega wypadaniu kulek przy zmianie magazynka.

 

 

Kolejna filmowa broń SF doczekała się swojej, działającej, repliki ASG.

 

 

 

Znana z filmu i komiksu broń Sędziego Dredda: LAWGIVER MK2.

 

 

 

 

 

Wiadomo jedynie, że replikę zbudowano na bazie Beretty. Posiada nastawę ognia pojedynczego i ciągłego, a także działające podświetlenie diodowe.

 

 

 

 

Film prezentujący replikę:

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sisi 04.11.2009, h. 22:58 sisi
O no proszę LAWGIVER! Hehe...
Swego czasu (przed ASG) myślałem nad zakupem nie-ASG repliki, ale tam można było otworzyć gniazdo granatnika i działały komendy głosowe po wybraniu funkcji... fakt nie strzelał BB... :/

Im the LAW!
Yuber 04.11.2009, h. 23:05 Yuber
Jak przeczytałem WA2000 to banan... a tu ARES :/ szkoda.
MyN3 04.11.2009, h. 23:06 MyN3
WA 2000 :*:* piękna zawsze mi się podobała
Kamil 04.11.2009, h. 23:26 Kamil
LAWGIVER, nie no, nazwa przednia Ale pasuje do klimatu Sędziego Dredda... A WA200 no super, chociaż aż boję się ceny.
Johann 04.11.2009, h. 23:36 Johann
Widać straszne łączenie na zamku w tym Uberpistolu.
snup dogg 05.11.2009, h. 07:40 snup dogg
KOSMOS?
Prezes_____ 05.11.2009, h. 07:47 Prezes_____
Czy ta komora ma ,,skrzydełka" pionowo? Bo jeżeli tak to chyba nie będzie sięruszała w komorze
Dalej 05.11.2009, h. 08:52 Dalej
Jako administrator i organizator, doszedłem do wniosku iż ta replika jest niezbędna do wykonywania moich obowiązków podczas gry.
Kupię ją na fakturę VAT i wstawię do spisu inwentarza, obok łopaty i grabi.
sobczaq 05.11.2009, h. 08:53 sobczaq
Hm, dwie pokraki.
Czy konstrukcja komory, która zapobiega wypadaniu kulek przy zmianie maga, to po prostu o ring, założony w kanale podającym kulki z maga do komory? W sumie, to dość proste, a ciekawe, że nikt tego do tej pory nie stosował. Być może wpływa to na szybkość podawania kulek...?
HateMe 05.11.2009, h. 10:03 HateMe
No to czekam na informacje o cenie WA.
Skejter 05.11.2009, h. 10:05 Skejter
Ten pistolet to wg mnie porażka,o wiele lepiej podoba mi się AEP Desert Eagle cymy niż ta świecąca giwera.
Widmo34 05.11.2009, h. 10:32 Widmo34
WA 2000 piękna ale skoro to ma być z napędem gazowym to cena bedzie odstraszac..
Julas 05.11.2009, h. 11:45 Julas
Wielka szkoda ze do klamki nie dodają ABC warriora:D
MAXIM 05.11.2009, h. 11:53 MAXIM
WA2000 widziałem kiedyś na żywo. Prawdziwa jednostka wygląda naprawde świetnie. zobaczymy jak zaprezentuje sie odpowiednik ASG.
kosmi 05.11.2009, h. 12:02 kosmi
Nareszcie WA2000 w zasięgu.. Ares bo Ares.. może cena nie będzie aż tak wysoka..
A tak komara współpracuje z normalnymi magazynkami do M4/M16? Bo wygląda na nieco wyższą..
Maza94 05.11.2009, h. 12:17 Maza94
LAWGIVER, hm kiedyś jak byłem mały widziałem takie w sklepie zabawkowym
WA 2000, ciekawe kto z taką armatą będzie biegał nie dość że pewnie z 5000 będzie kosztowało to będzie miało 450 fps
King 05.11.2009, h. 12:33 King
"ciekawe kto z taką armatą będzie biegał"

LARPowcy
sjzmisiek 05.11.2009, h. 14:01 sjzmisiek
a fuj tak berette oszpecić jeszcze te diodki no i te łączenia na częściach a wa2000 już ciekawsza opcja ale jak to ares cena z kosmosu ...
Jackall37 05.11.2009, h. 14:32 Jackall37
Jak dla mnie, to komora nie wymiata - po pierwsze jakość odlewu koszmarna, lepiej zrobiliby ją z porządnego tworzywa, jak Guarder.

Druga sprawa to konstrucja, która "zapobiega wypadaniu kulek" - jak widzę, to chodzi o cudowny o-ring i nacięcie - zastanawia mnie jak zachowają się Mid-Capy, które i bez dodatkowych oporów miewają zacięcia, a co dopiero, kiedy każda kulka będzie musiała być "wciśnięta" do komory. Nie zdziwiłyby mnie wcale puste strzały.
sniper_tarzan 05.11.2009, h. 14:33 sniper_tarzan
Na zamku tej beretty powinien być jeszcze wyświetlacz z ruchomymi literkami "SHOOT HERE"
Burt15 05.11.2009, h. 14:52 Burt15
Ten Lawgiver jest świetny. Jednak najbardziej chciałbym żeby zrobili cos takiego: $3 To dopiero spluwa...
sjzmisiek 05.11.2009, h. 14:54 sjzmisiek
Burt nie bluźnij
Burt15 05.11.2009, h. 14:59 Burt15
sjzmisiek*
No staram się nie ograniczać do tych typów broni które istnieją i są używane w realu. Mi sie ta giwera podoba, gdyby więcej filmowych replik weszło na rynek to moim zdaniem świetnie, nie zakłóci to produkcji ,,normalnych" replik a ci którzy chcą mieć coś kosmicznego będą wniebowzięci. Jak dla mnie replika Lawgivera, tak jak M41 Pulse Rifle, Thunder Maula i innych to super pozycja dla fanów tego filmu i scenariuszy opierajacych się na nieokreślonej przyszłosci. ;]
$3 mmmm ślicznotka
grzesio93 05.11.2009, h. 16:34 grzesio93
hmm, a jest jakaś replika SF do asg która pokazuje ile jeszcze naboi ma sie w magazynku? xD tak jak np w doomie
sjzmisiek 05.11.2009, h. 16:51 sjzmisiek
Burt to żarcik był sam mam na oku giwerke na oku której w realu nie znajdziesz ... ale nie zmienia to faktu, że ta mi jakoś nie pasuje ( jak to tofik powiedział " brzyyyyyyyydal ) to takie moje zdanie ale tobie i innym może sie podobać , tego nie wykluczam
Hudler 05.11.2009, h. 17:49 Hudler
WA2000 Mam nadzieję, że jakość będzie wyższa, niż w ich DSR 1.

Grzesio93, trzeba by kombinować z elektroniką (umieścić wyświetlacz, jakiś procesorek, który by odejmował po naciśnięciu przycisku, który byłby naciskany przez tłok w GB. Do tego 2 przycisk za suwadłem - po wystrzelaniu do zera pociągamy za suwadło i licznik się resetuje. Potem ładujesz do magazynka 70 kulek i tyle wgrywasz do procesorka. Efekt - masz załadowane w magu 70 kulek, tyle też wyświetla się na wyświetlaczu, co każdy strzał liczba ta malała by o 1. Po wystrzelaniu wszystkiego zmieniasz maga, pociągasz za suwadło, to naciska przycisk i wyświetlacz się resetuje. Jednak ja się nie znam na elektronice, i być może gadam głupoty.)

Pozdrawiam.
scynek 05.11.2009, h. 17:53 scynek
Pierwsza giwera której link do zdjęcia zapodał Burt, nie wiem dlaczego ale przypomina mi PM Raka
sjzmisiek 05.11.2009, h. 18:36 sjzmisiek
Grzesio jest konwersja do repliki , aktualnie capri sprzedaje tzw customa z ta konwersją $3 replika ma działający licznik , jak to działa niestety nie wiem ale z opisu wynika że fungli
KWIA_TEK 05.11.2009, h. 19:35 KWIA_TEK
Prawodawca! Broń dla prawdziwego Sędziego. Pasuje w sam raz do kogoś o nazwisku DRED? Strach pomyśleć jak wyglądała by giwera Sędzi Anny Marii Wesołowskiej.
shaw 05.11.2009, h. 21:28 shaw
Przed zestawami konwertującymi Thompsona do M41A sprzedawali tą replikę osobno i z tego co wyczytałem wtedy na Redwolfairsoft, wychodziło na to że mag mieści 200 kulek i licznik po prostu dwa razy "przelatuje" od 99 do 00..... Gdyby jeszcze tylko dodali jakiś niewielki głośnik pod body żeby było słychać ten charakterystyczny dźwięk podczas strzelania (marzy sobie)
radzio2k 05.11.2009, h. 22:11 radzio2k
A na miniaturze już się bałem że coś o taserze będzie
sjzmisiek 05.11.2009, h. 23:19 sjzmisiek
shaw a może lowcapy do thompsoona by rozwiązały problem licznika
shaw 05.11.2009, h. 23:23 shaw
@ sjzmisiek

Nie za bardzo.

" $1 "
roberto 07.11.2009, h. 14:32 roberto
ten pistolet już na zdjęciach wygląda jak kupa, więc chyba w realu wygląda jeszcze gorzej lol
Promant 07.11.2009, h. 17:54 Promant
Kolejny wysyp genialnych jurorów od kupy?

Może kiedyś stanie się cud i ktoś skrytykuje pokazując jednocześnie ciekawszą alternatywę własnego autorstwa.
No ale to przecież pryszcz zrobić prawie od podstaw funkcjonującą replikę, we własnym zakresie, i żeby jeszcze wyglądała jak z filmu.
Z czym do gości. Tu jest Polska. Tu każdy wie lepiej i lepiej potrafi.
Striker 14.11.2009, h. 23:02 Striker
Brzydal, śmieszny, tandeta itd. A gdyby człowiek wpadł na strzelanie z takim pistoletem, każdy chciałby dotknąć... Dobra alternatywa dla kogoś, komu znudziły się Glocki i Beretty, nie ma czego krytykować.