Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 03.11.2009, h. 22:03, dodał: Promant
29

WGC: przedsprzedaż replik ASG AEG AMD65 LCT. SRC: Beretta SR92 GBB. RedWolf Airsoft: RWL Magpul x JP Rifles M4. King Arms: SR16 E3.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep WGC rozpoczął przedsprzedaż replik full metal AEG AMD65 firmy LCT, w wersji KCI AMD65 oraz PMC AMD65. Cena replik: 436USD.

 

 

 

W opcji preorder oferowany jest także AKMS SOPMOD, tego samego producenta. Cena: 467USD.

 

 

Firma Star Rainbow Co. podała, że jej nowo zapowiadana replika gas blow back, Beretta SR92, o której zapowiedzi już informowaliśmy - stanowi prolog całej serii nowości przewidzianych na rok 2010. Pistolet ma aluminiowy zamek i szkielet, anodyzowaną powierzchnię, stalowy kurek, magazynek o dużej pojemności i regulowany HU.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft jest już dostępny custom: RWL Magpul x JP Rifles M4. Replika, która była zapowiadana już wcześniej w opcji preorder, obecnie została dodana na stronie. Seria limitowana: 100 sztuk. Cena: 476USD.

 

 

Na stronie firmy King Arms dodano do oferty, zapowiadaną wcześniej, replikę SR16 E3.

 

 

 

 

Replika posiada obustronny selektor, obustronny zwalniacz zamka oraz obustronny zwalniacz magazynka, a także 5 portów do montażu ucha zawieszenia typu QD.

 

 

 

 

 

Front typu URX. Licencjonowane oznaczenia. Prędkość początkowa w zakresie: 320 - 340fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.starrainbow.com.tw

www.redwolfairsoft.com 

www.gp-web.com

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ortega 03.11.2009, h. 22:10 Ortega
Nie noo ... SR16 bardzo ładnie wykonany
Kolejna dobra replika KA
Mati13k 03.11.2009, h. 22:15 Mati13k
AKMS SOPMOD - ludzie, litości. Co do SR16 to pięknie się prezentuje.
blade 03.11.2009, h. 22:26 blade
dobra z wyglądu. Teren/życie/pole walki weryfikuje wszystko.
remko 03.11.2009, h. 22:27 remko
Co litości, jest piękny i o wiele bardziej poręczny.
Szerszen94 03.11.2009, h. 22:35 Szerszen94
jak risy na AK- to tylko na 74
HateMe 03.11.2009, h. 22:40 HateMe
O prosze, ludzie zaczynaja sie nawracac zamiast pisac tylko "bleee, co oni zrobili z moim ukochanym AK".
wooke 03.11.2009, h. 22:49 wooke
AKMS wygląda tak... taktycznie xD, bardzo fajny. I jeszcze gdzie moge dorwać taki chwyt pistoletowy ;D
Adi.K 03.11.2009, h. 22:51 Adi.K
Kurcze, gdyby do tego AMD65 wsadzić okładziny od ostrego to by było coś.
Co do AKMS. Trochę zły wariant ta szyna... ale to za długo by pisać.
wija99 03.11.2009, h. 22:51 wija99
Kocham te kolby typu "nie widziałem tego drzewa".
Sr piękne. Chciałbym mieć ten bajer z muszką.
rangerskh 03.11.2009, h. 22:59 rangerskh
Gdański SPAP używa "taktycznej" wersji AK bodajże jako jedyny w Polsce i bardzo sobie chwali to rozwiązanie, więc myślę, że jest jak najbardziej przydatne.
Johann 04.11.2009, h. 00:21 Johann
To rozwiązanie z muszką jest już znane, chociażby bodaj z M110.
Filip92 04.11.2009, h. 07:07 Filip92
A mnie te kałachy jak najbardziej podobają się Co do sr... No cóż nic dodać nic ująć, zdjęcia mówią same za siebie.
helgrind 04.11.2009, h. 07:23 helgrind
Szkoda że AMD z risami. Z blaszaną osłoną i chwytem przednim lepiej wygląda.
kazik_ 04.11.2009, h. 08:59 kazik_
Helgrind - ale "tradycyjnego" AMD65 już wydali, więc jak chcesz to możesz go sobie kupić
Bohun74 04.11.2009, h. 09:35 Bohun74
Kałaszki bardzo interesujące, choć orisowania zdecydowanie nie w moim typie
wojtazkk 04.11.2009, h. 09:49 wojtazkk
ciekawe ile to ten AKMS waży z orisowaniem... Czy to będzie ergonomiczne?
Hornet 04.11.2009, h. 13:23 Hornet
KA pomieszało nazwy ?!?, to na zdjęciach to SR-15 IWS E3 a nie SR-16
radzio2k 04.11.2009, h. 14:52 radzio2k
Bolt cath w replikach KA polega po prostu na tym że blaszka od łusek zostaje zwalniana na swoje miejsce po wczesniejszym zablokowaniu jej z tylu za pomocą charging handle?
snup dogg 04.11.2009, h. 15:31 snup dogg
To AK wygląda jak z lego technic
senkuPH 04.11.2009, h. 15:55 senkuPH
AK od LCT standardowo, co raz to brzydzsze...
zaniedługo beda montowac panele ris na kolbie:P
METEOR 04.11.2009, h. 16:01 METEOR
Piękne emcie
Timonek 04.11.2009, h. 16:11 Timonek
Te długie fronty z AK wyglądają jak z HK416 xD

SRka.. <marzyciel> Ciekawe kiedy i w jakiej cenie pojawi się u nas..
swirekster lol 04.11.2009, h. 16:49 swirekster lol
hmm... czy to pod tą toną risów to może... kałach ? :[
volf13 04.11.2009, h. 17:32 volf13
AKMS SOPMOD FAIL, FACEPLANT