Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 29.10.2009, h. 22:57, dodał: Promant
17

Silesia Factory: nowa forma zewnętrznego wykończenia tłumików dźwięku. Gunfire: najnowsze repliki ASG AEG GFC. SpecShop: tłumik dźwięku G&P M16SF.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Silesia Factory oferuje obecnie swoim klientom nową formę zewnętrznego wykończenia tłumików dźwięku.

 

 

Znane już produkty, bardzo dobre tłumiki z utwardzanego aluminium, mogą być teraz zamawiane z zewnętrznym wykończeniem maskującym. Taka wersja tłumika posiada nazwę SNIP. W chwili obecnej, w takim wykoczeniu, dostępne są tumiki z serii ECO, ale również silencery z innych serii będą oferowane w wersji SNIP. 

 

 

Bazę maskowania stanowi płótno. Warstwy farby nanoszone są aerografem.

 

 

Sklep Gunfire włączył do oferty kolejne repliki AEG pod marką GFC. Dostępny jest karabin maszynowy M60 [GF60].

 

 

Cena: 1595PLN. W komplecie znajdują się dwa pokrowce na magazynek, wykonane z cordury

 

 

 

W ofercie znalazły się także repliki full metal HK416 [GF416] w cenie 919PLN. GF416SF, czyli wersja krótka.

 

 

 

GF416, czyli wersja z długą lufą zewnętrzną.  

 

 

 

Na stronie SpecShop można nabyć tłumik dźwięku QD produkcji G&P: M16SF. Jest to replika tłumika firmy Fisher Enterprise. Dostępne są wersje z oboma rodzajami gwintu 14mm. Cena: 215PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.silesia-factory.pl

www.gunfire.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 29.10.2009, h. 23:10 slipknotyk
te m60 wygląda sympatycznie, a i hk też niczego sobie.
MyN3 30.10.2009, h. 00:00 MyN3
fajne
"futerał" na tłumik mnie nie zachwycił ale to dobry pomysł..
zordrak 30.10.2009, h. 01:32 zordrak
domyślam się, że te HK to JG z metal body dostępne od dawna na wgc, pomijając oczywiście precke, 9,6v i mosfet. Myślicie, że pomijając te modyfikacje są nadal lepsze od HK AGM ? Co do tłumików, fajni że coś takiego jest dostępne na rynku jednak jak dla mnie to już szczyt lenistwa ^^, ja swoje maskowanie zrobiłem z para militarnej skarpety brata
callidionis 30.10.2009, h. 01:56 callidionis
Według zdjęć na stronie www sklepu GF to HK416 nie ma blaszki udającej zamek, jeno goły gearbox świeci spod body. Nie podoba mi się ten pomysł.
Dogtag 30.10.2009, h. 07:34 Dogtag
@ callidionis
to się nazywa oldschool:P
grzechotnik 30.10.2009, h. 10:04 grzechotnik
Zaraz dostanę orgazmu... HK full metal JG...
MartiN_BB 30.10.2009, h. 10:26 MartiN_BB
I tak nowe HK416 Dboys jest zdecydowanie ładniejsze

A co do M60 z GF.... nic tak nie psuje efektu jak te wystające metki z pokrowców na magazynki... ehhhh.
Poniatkys 30.10.2009, h. 10:42 Poniatkys
To chyba proste, że na dzieńdobry metki idą pod nóż
grzechotnik 30.10.2009, h. 10:59 grzechotnik
Nie mam do Boyca zaufania... Poza tym szare body niezbyt mi przypada do gustu. Poza tym bebechy...
grzechotnik 30.10.2009, h. 14:18 grzechotnik
Chochol... Na jakiej zasadzie się to futerko trzyma tego tłumika?
sniper_tarzan 30.10.2009, h. 16:50 sniper_tarzan
Pewnie przyklejone. Łatwo zrobić coś takiego samemu ale nie każdy ma czas/chęci. Mimo to ładnie zrobione
grzechotnik 30.10.2009, h. 17:26 grzechotnik
Pamiętam jak też takie coś robiłem od pasu nośnego takiego co dodają do chinoli z białą i brązową farbą w pędzelku . Bardzo fajnie to wyszło.

Zróbcie tylko mniejsze łączenia futerka i będzie git

Pozdrawiam.
chochol 30.10.2009, h. 18:06 chochol
Material jest przyklejony do tlumika. Wiemy, ze sporo z Was zrobilo by to samemu, ale wiemy tez, ze nie wszyscy chca sie brudzic, dlatego mysmy sie za Was troche pobrudzili.
Czajson(wiking126p) 31.10.2009, h. 15:42 Czajson(wiking126p)
Jeżeli zdejmiemy materiał to pod spodem znajdziemy normalny tłumik Eco ?
chochol 31.10.2009, h. 20:46 chochol
ano cena nie jest przeciez o wiele wyzsza a i jest to rekodzielo