Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 28.10.2009, h. 00:06, dodał: Promant
23

Systema: Gearbox Energy. Video promocyjne MDS: maski Jasona. Garść szczegółów na temat nowych ASG AEG MP5 SRC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portal Popular Airsoft zamieścił ciekawy materiał na temat nowego gearbox'a firmy Systema: Gearbox Energy. [systema-energy">http://www.popularairsoft.com/now-get-more-energy-the-systema-energy].

 

 

Elementy systemu GB Energy wykonano w technologii umożliwiającej uzyskanie bardzo dobrej wytrzymałości części, przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi całego gearbox'a.

 

 

 

Firma Systema wprowadza także nową serię silników Energy dedykowanych do współpracy z gearbox'em Energy.

 

 

Massive Defense Shop zamieścił video promocyjne prezentujące maski Jasona, o których pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów.

 


 
 

Podano do wiadomości kolejną garść szczegółów na temat nowych, stalowych, MP5 firmy SRC.

 

 

Repliki z serii SR5 GenII wyprodukowano z materiałów wykorzystanych w produkcji ostrego odpowiednika. Również, jak podaje firma Star Rainbow Co., zastosowane technologie i procesy produkcji są identyczne z tymi, które stosuje się dla pierwowzoru. Rozkładanie jak w pierwowzorze, zastosowano pin Q.D. [real gun compatible]. Magazynki typu hi cap, o pojemności 260BB.

 

 

Nowe AEGi SRC posiadają korpus wykonany z tłoczonej blachy stalowej, o grubości 1,2mm. Wszystkie elementy spawane w oryginale są również spawane w replice. Kolby są kompatybilne  / wymienne ze stosowanymi w wersji ostrej. Muszka [podstawa muszki] mają być również wykonane ze stali. Oznaczenia i numery seryjne tłoczone. Części z tworzywa wykonano z nylonu i włókna szklanego. Ucho zawieszenia nitowane jak w wersji ostrej. Poza tym podano informację, że mechanizm rączki przeładowania wykonano także ze stali. Niestety nie podano jeszcze żadnych informacji na temat części wewnętrznych replik SR5 GenII.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.popularairsoft.com

www.massive.hk

www.starrainbow.com.tw

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
eNgine 28.10.2009, h. 00:27 eNgine
Samochodem jeździli po mp5 ? Bez sensu, niech czołgiem przejadą.
slipknotyk 28.10.2009, h. 00:27 slipknotyk
zapowiada się naprawdę fajny sprzęcik:)ciekawe jaka będzie jego cena w polsce za te wszystkie nowinki .
Promant 28.10.2009, h. 00:35 Promant
O ile trafi do Polski. Coś chyba nasi dystrybutorzy nie przepadają za SRC.

BTW
@eNgine
przejedź samochodem po swojej replice, czołgiem nie musisz. To był test promocyjny, który wykazał wytrzymałość stalowego korpusu na zgniecenia, uszkodzenia lub zniekształcenia.
Sens mniej więcej taki sam jak jeżdżenie hummerem po ostrych kałachach Arsenala żeby wykazać jakie są wytrzymałe.
slipknotyk 28.10.2009, h. 00:49 slipknotyk
hmm jeśli nawet miało by go nie być z wielką szkodą dla wielu miłośników tej repliki to można mieć nadzieje ze inni producenci pójdą w tym samym kierunku co src mam na myśli sposób wytwarzania replik.
Promant 28.10.2009, h. 00:53 Promant
Byłoby ciekawie. W tej chwili, zewnętrznie, jest to chyba najlepiej odwzorowana MP5 na rynku.
slipknotyk 28.10.2009, h. 00:57 slipknotyk
to fakt sądząc po prezentowanych zdjęciach naprawdę można powiedzieć że jest to ,,replika,,miło by było mieć takowy egzemplarz w swoim arsenale.ciekaw jestem czy w środku będą jakieś ,,rewolucje,,.
antygrawitant 28.10.2009, h. 08:33 antygrawitant
w kwestii tego czołgu to ja bym polemizował. Czołg ma gonsiennice, a ich zadaniem jest jak najwieksze rozłozenie masy, czego nie robia koła. W efekcie nacisk powierzchniowy jest mniejszy w czołgu niz w samochodzie.
berylpl 28.10.2009, h. 09:09 berylpl
co ma czołg?
Ownage 28.10.2009, h. 09:11 Ownage
Z tymi gb v2 to juz jest przesada... zamiast go po prosttu najzwyczajnej w swiecie przeprojektowac jak to zrobil w jakims tam stopniu ICS, reszta producentow produkje coraz to nowe gownolitowe kompozycje tego samego konstrukcyjnie "nie idealnego" szkieletu...
Pritcher 28.10.2009, h. 09:19 Pritcher
"co ma czołg?"
Gonsiemnice. Nie widziałeś nigdy?

@ownage
A Prowin? Zrobili taki GB wymienny z V2 że mucha nie siada. Tyle że chińczycy go nie skopiowali:/
Promant 28.10.2009, h. 09:55 Promant
No niestety; rewolucji nie będzie. Jak ktoś ma genialny pomysł co lepszego można zrobić zamiast V2, to powinien opatentować, a nie tylko narzekać, że "zrobiliby, zrobiliby".

BTW
krótki quiz dla ortograficznych inaczej:
$3
Mamlas 28.10.2009, h. 10:44 Mamlas
Karbonowe zębatki?
krogul 28.10.2009, h. 11:02 krogul
Na tym plakacie promocyjnym jest wersja ze składaną kolbą, a w ofercie takowej nie ma :/
MatriX482 28.10.2009, h. 11:21 MatriX482
Jeśli nie SRC, to podobno ICS też ma być "full seel-owy"...
Filip von Izabelin 28.10.2009, h. 13:30 Filip von Izabelin


"Z tymi gb v2 to juz jest przesada... zamiast go po prosttu najzwyczajnej w swiecie przeprojektowac jak to zrobil w jakims tam stopniu ICS, reszta producentow produkje coraz to nowe gownolitowe kompozycje tego samego konstrukcyjnie "nie idealnego" szkieletu... "

Przeprojektowano. Nazywa się PTW, i jest idealnym rozwiązaniem dla replik z serii M. Pasuje do body, nie wymaga pogrubionych chwytów, korpusu etc jak v2. Tylko trochę drogim, nawet w wersji ekonomicznej cyma training weapon.
MatriX482 28.10.2009, h. 13:52 MatriX482
@"""cyma training weapon. "" ?

Może Celcius Training Weapon, albo chińskie CTW ( było gdzieś w newsach, przez A&K )...
Vintersky 28.10.2009, h. 14:17 Vintersky
Niezły OT

CTW = Celcius Training Weapon. Nie mieszajmy A&K bo Celcius Technology nie ma z nimi raczej nic wspólnego.
Co do chińskich A&K - ciężko stwierdzić jak to się będzie nazywać bo w różnych miejscach w necie różne informacje krążą.

Wracając do tematu:
Co do propozycji SRC - bardzo fajna idea - mam nadzieję że wykonanie będzie niezłe. Biorąc pod uwagę MP5 TopTech'u które wg. mojego rankingu w tej chwili króluje (pomijając TW5 Systemy, niestety za ciężkiej), dobrze będzie zobaczyć ewolucję tego segmentu replik. Cieszy mnie po prostu że producenci starają się udoskonalać swoje produkty.
Shadow 28.10.2009, h. 14:29 Shadow
Nie no w komentarzu Filipa wcaaaaale nie było ironii odnośnie 'Cyma Training Weapon'...
Dobrze, że go poprawiliście, bo chłopak żyłby w błędzie.
swirekster lol 28.10.2009, h. 16:57 swirekster lol
hmm fajne maski, wie ktoś może co to za muza w tle?
Hyr 28.10.2009, h. 19:53 Hyr
To będzie feel-"jest już ciemno".
Guest (ID:6452) 28.10.2009, h. 22:04 Guest (ID:6452)
Super, środek zębatki z pięknego laminatu a zęby wykrojone z podobnego?! Przecie to niema sensu! Laminatów raczej się nie tnie i nie wykrawa bo przecina się włókna i tracą swoje zalety. Nie kumam.
Dread 28.10.2009, h. 22:50 Dread
No i nie wiem czy to wina zdjęcia, ale te koła są krzywe.
MaxXxi47 29.10.2009, h. 00:23 MaxXxi47
Gorzej będzie jeżeli replika nam się porysuje i zacznie rdzewieć
Wtedy rdza do rdzy będzie mówić: MP Piątkę czas zacząć xD