Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Classic Army

Świat, 27.10.2009, h. 11:36, dodał: Promant
29

Firma Classic Army włączyła do oferty kilka, zapowiadanych wcześniej, replik ASG AEG. Podano także zapowiedź kolejnej emki z serii LWRC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka, zapowiadanych wcześniej, replik AEG firmy Classic Army, o których informowaliśmy w starszych newsach - zostało już dodanych w ofercie na stronie firmowej. Dostępne dla dystrybutorów są repliki G36 oraz G36K z serii EBB, posiadające komorę hop up nowej konstrukcji, metalową  dźwignię przeładowania i działający bolt catch.

 

 

 

Dostępna jest również replika AK z serii SLR: SLR105 Tactical.

 

 

Europejscy dystrybutorzy produktów CA nadal jeszcze nie sprowadzili do Polski repliki AEG karabinu snajperskiego SWD, a tymczasem producent rozwija gamę oferowanych wersji elektrycznego  Dragunowa.

 

 

 

 

Po wersji z czarnym chwytem i kolbą, oferowanej bez optyki lub z dwoma rodzajami lunety do wyboru, firma Classic Army wprowadziła model SWD AEG imitujący wersję z drewnem. Niestety tylko imitujący, ponieważ drewnopodobne okładziny przednie oraz kolbę wykonano z włókna szklanego. 

 

 

 

Podano także zapowiedź kolejnej emki z serii LWRC: LWRC PSD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.classicarmy.com

www.airsoft-news.eu 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
borys1983 27.10.2009, h. 12:05 borys1983
Sliczniutki ten SWD , ciekawe jaka cena i czy sie pojawi w polszy ....
piociek 27.10.2009, h. 12:11 piociek
Czy G36 EBB jest kompatybilne ze 'starymi' magazynkami ?
Horblower 27.10.2009, h. 12:20 Horblower
na moje oko troszki za jasne te "drewna" w SWD i do tego nie ściemnieją z upływem czasu jak prawdziwe ale to i tak lepiej niż miałyby być z czarnego plastiku
Promant 27.10.2009, h. 12:38 Promant
Nic nie podano żeby magi do G36 były inne; to jest ebb nie recoil więc raczej są tradycyjne.
pidzejfat 27.10.2009, h. 13:07 pidzejfat
To LWRC będzie niezłe, flaki na stocku przystosowane do M150...
Brenten 27.10.2009, h. 13:07 Brenten
Działający bolt catch - magazynki będą chyba inne.
johny13 27.10.2009, h. 14:18 johny13
No i swd posiada nawet numery seryjne
slipknotyk 27.10.2009, h. 14:45 slipknotyk
w tym slr wszystko niby ok..tylko ta kolba coś niezbyt pasowna.może lepiej by wyglądał ze składaną kolbą na bok..
ParQ 27.10.2009, h. 15:02 ParQ
Popieram, śliczny ten SWD
mg34 27.10.2009, h. 15:10 mg34
SWD cudny..w końcu alternatywa dla RS'a
Stalker 27.10.2009, h. 15:14 Stalker
SWD ładny ale brak drewna trochę porażka. Ciekawe jakie ma osiągi.
samek 27.10.2009, h. 15:17 samek
Odnośnie SWD- szkoda, że kolejny producent zakłada, że poduszka policzkowa ma przeszkadzać a nie pomagać (vide kąt pod jakim się ją przytwierdza do kolby)... Módlmy się, żeby CA w przyszłej ewolucji swojego produktu zaproponowało wersję polimerową wizualnie odpowiadającą oryginałowi (a nie czarną wersję drewnianych kolb i okładzin).
Teo 27.10.2009, h. 15:53 Teo
no to ogarniamy $ na gietę
Kaszub 27.10.2009, h. 16:31 Kaszub
"Drewna" z włokna szklanego okropne! i cały brzydki świeci sie ta knienaturalnie że wygląda jak by ktoś na jakiś plastik wosk nałożyl fuuj!
Kamil 27.10.2009, h. 16:43 Kamil
CA znowu robi chałturę. "Drewna" z włókna szklanego, "poduszka" która z oryginałem niewiele ma wspólnego (dziwne zapięcie, uniemożliwiające ułożenie jej w poprawnej pozycji), jakieś brzydkie napisy na komorze zamkowej...
Mati13k 27.10.2009, h. 16:45 Mati13k
Wyścig zbrojeń CA i TM powraca! Co do tematu: giecie piękne, ale jakoś jestem w nich zakochany więc nie jestem bezstronny.
Szerszen94 27.10.2009, h. 19:39 Szerszen94
gietki super! dragonek też niczego sobie. Kałaszek jeszcze do przełknięcia(chociaż ta kolba to moim zdaniem nieporozumienie jakieś)
A emka wogóle mi się nie podoba(wizulanie)
Promant 27.10.2009, h. 21:42 Promant
@Brenten

zależy jak zrobili ten "działający bolt catch".
feder91 27.10.2009, h. 22:45 feder91
1. Mam dość nawału SWD na polskim rynku
2. Firma CA zeszła już na psy i nadal schodzi?
3. To SWD jest brzydkie... Mogli już się postarać i zrobić te okładziny z kolbą w ciemniejszych barwach...
Ale gdzie CA do starania się...
Uber_Soldat 27.10.2009, h. 23:38 Uber_Soldat
@feder91 -
1- dość nawału SWD? Mamy raptem dostępnego RSa (AEG), ATOZa i A&K (springi) więc jaki nawał? To że A&K sprzedaje się jak świeże bułeczki to nie oznacza nawału. W newsie wyraźnie pisze, że nie dostępne jeszcze w Polsce.
2- zeszła na psy? To że chinole dogonili CA w wykonaniu replik to nie znaczy, że CA schodzi na psy, ciągle jest na swoim miejscu.
3- i tak będą mieli na to całą rzeszę klientów, choćby okładziny były koloru niebieskiego. Drewna dziś to nie problem, dla chcącego nic trudnego.

Myślę, że jeśli bebechy nie będą odbiegały jakościowo od innych replik CA i cena będzie typowa dla CA to naprawdę będzie to dobra alternatywa dla RS'a.

Nawał to jest emek. Każda firma robi X modeli i wariantów, SWD można policzyć na palcach jednej ręki.

Pozdrawiam.
pidzejfat 27.10.2009, h. 23:51 pidzejfat
Tak, polak zawsze musi narzekać, nawet jeśli coś jest in plus...
Poza tym CA w nowych seriach ma znacznie lepsze części radzę oglądnąć filmiki ze Spartan Imports, flaki w nowych emkach (z tej wyższej serii) są naprawdę świetne.
Promant 28.10.2009, h. 01:01 Promant
Nie tylko flaki, choć te są bardzo dobre, zwłaszcza w serii LWRC.

Na IWA miałem przyjemność oglądać praktycznie wszystkie AEGi CA przewidziane na 2009. I to oglądać drobiazgowo.
To co było w 2007 i jeszcze w 2008 to już przeszłość. CA odbiło się z niezłym wykopem i zaczyna nadganiać czołówkę. Jakość wykonania replik to już inny standard niż w starszych seriach.

No ale mędrcy wiedzy internetowej zawsze wiedzą lepiej, że shit.
Brenten 28.10.2009, h. 11:01 Brenten
@Promant

Możliwe że jednak standardowe- oglądałem zdjęcia i ni jak nie mogłem się dopatrzeć różnic. Pożyjemy zobaczymy.
Bohun74 28.10.2009, h. 14:59 Bohun74
Jako szczęśliwy nabywca i użytkownik SWD od A&K jestem bardzo ciekaw wersji SWD od CA, mam od ponad dwu lat SLRa i jeśli będzie przynajmniej tak samo wykonany to przy cenach CA powinien być świetną propozycją. Pozostaje tylko poczekać, aż któryś z polskich sklepów go sprowadzi. Pokładam nadzieję, że koledzy z ASGShopu, niebawem dodadzą go do swojej oferty, przy okazji pozdrawiam całą ekipę.
Uber_Soldat 28.10.2009, h. 17:15 Uber_Soldat
Heh, apropos nawału SWD - dobrze, że wchodzą nowe produkcje bo ATOZ na specshopie już kosztuje 1225zł, dopiero kosztował 1799zł. Wejdzie CA dajmy na to będzie kosztowało 1700-2000zł, wtedy ATOZ straci sens i będzie musiał jeszcze potanieć.
MatriX482 28.10.2009, h. 18:46 MatriX482
Co do gień CA- materiał ma być lepszy niz w poprzednich? Dorównuje TM czy je przewyższa?
Promant 28.10.2009, h. 23:32 Promant
@Bohun74

Nie wiadomo jakie bebechy będzie miał SWD CA, ale miałem okazję oglądać prototypy repliki na IWA .
Możesz być spokojny o jakość wykonania zewnętrznego
Selera miałem w rękach nie raz i myślę, że ten SWD to przynajmniej ta sama klasa wykonania, a nawet, moim zdaniem - krok do przodu.
Bohun74 29.10.2009, h. 10:27 Bohun74
@Promant

W sumie właśnie chodziło mi o bebehy, mam porównanie między Selerkiem (spodobało mi się to określenie ) i AKSU od P&J - zdecydowanie większa kultura pracy produktu CA i także duże możliwości upgrade'u - u mnie jest tzw. level 1 czyli wymiana sprężyny co daje już ok. 405 "magicznych" fpsów i moim zdaniem dla szturmówki wystarcza z nadmiarem. Z tym, że z tego co wiem w SWD nie da się zamontować standardowego gearbox'a, więc jestem ciekaw jak będzie prezentować się produkt finalny. A jeśli jest ogólnie wyższej jakości to będzie z pewnością wart uwagi. Pozdrawiam
Promant 29.10.2009, h. 10:51 Promant
Biorąc pod uwagę jakie bebechy oferują w nowych seriach emek, raczej nie ma obawy o bebechy SWD.
Oczywiście wątpliwe żeby nagle zrobili snajpę na 600fps w końcu CA produkuje przede wszystkim na rynek azjatycki, a tam jest ograniczenie energii.

Ale nie sądzę żeby podatność na tuning była mniejsza niż innych AK CA.