Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 26.10.2009, h. 11:54, dodał: Promant
15

Zespół wzmocnionej dyszy do repliki ASG GBB KSC MP7. Limitowana edycja replik Bomber M16A2 w ofercie Airsoft Global. AirSoft GI:  customowa replika snajperska.



 

 

 

 

 

 

 

Na forum portalu Arnies Airsoft podano informację, że w najbliższych dniach do sklepów internetowych w HK ma trafić produkt dedykowany do gazowej repliki KSC MP7. Jest to zespół wzmocnionej i poszerzonej dyszy, umożliwiający zastosowanie red gazu oraz green gazu. Na zdjęciach przedstawiono wersję oryginalną [czarna] i wzmocnioną [biała]. Według informacji - replikę z nowym zespołem dyszy przetestowano z pozytywnym efektem na kilkudziesięciu magazynkach napełnionych red gaz 1600 oraz na kilku magazynkach napełnionych red gaz 2200.

 

 

 

Poniższy film przedstawia test repliki KSC MP7, z nową dyszą, przy zastosowaniu napędu green gazem.

 


 
 

W ofercie Airsoft Global dostępne są, oferowane w limitowanej edycji, repliki gas blow back Bomber M16A2. Repliki, z oznaczeniami firmy Colt, oferowane są w konfiguracji z granatnikiem M203. Zastosowano części gazowego systemu WA. Wersja M16A2/M203 Shorty kosztuje 860USD.

 

 

Wersja klasyczna M16A2/M203 dostępna jest w identycznej cenie: 860USD.

 

 

AirSoft GI proponuje replikę snajperską, full metal, wykonaną na bazie KWA KM4 SR-10. Gearbox skompletowano na częściach Guarder, Systema oraz Modify. Silnik Systema Magnum. Prędkość początkowa: 530-550fps. Cena: 799USD. [Dwójnóg i optyka nie znajduje się w komplecie.]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.popularairsoft.com

www.airsoftgi.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Steiner 26.10.2009, h. 11:59 Steiner
Luneta na ostatnim zdjęciu nie jest przypadkiem zamontowana tyłem do przodu? Czy też jakiś nowy wynalazek jest założony na tylni okular?
assassinRPG 26.10.2009, h. 12:06 assassinRPG
Nie nie jest
To prawdopodobnie jest luneta o malym powiekszenie(1.25-4.5x)
Bardzo wygodne dzieki duzemu okularowi i mniejszej wadze
Podobne lunety produkuje VIXEN

MP7 hmmm... imponujace

p.s wybaczcie brak polskich znakow(wina OS)
piotrszmidt 26.10.2009, h. 12:07 piotrszmidt
raczej nie - z tyli masz pierscien regulacji przyblizenia (Chyba...)
Kocur666 26.10.2009, h. 12:13 Kocur666
To jest luneta do namierzania dynamicznego pewnie.
Sam mam jedna deer huntera 2.5 x20.
Przednia soczewka 20 mm - tylna 36.
Male przyblizenie pozwala uchwycic duzy kąt - a jednoczesnie jest dostateczne zeby na nieduze odleglosci strzelac celnie (do 100 m).
Drugi plus to duzy zakres odleglosci okularu od oka przy ktorym obraz jest wyrazny.
Wiekszosc tanich lunet ma ten zakres nieduzy wiec oddalenie oka powoduje zawezenie obrazu i czarne kola dookola.
Oczywiscie swiatlo jest mniejsze - ale w warunkach strzelania w dzien w asg jest to niezauwazalne.
Steiner 26.10.2009, h. 12:33 Steiner
Ok. Dzięki za wyjaśnienie.
ajgor_aa 26.10.2009, h. 12:40 ajgor_aa
Kurcze.. czemu te bombery M16 nie mogły szybciej wyjść
ZeeMike 26.10.2009, h. 13:03 ZeeMike
Mi to przypomina lunetę Millet DMS-1. Bardzo fajny celownik, marzy mi się oryginał...
qurcz 26.10.2009, h. 13:16 qurcz
KWA - nie ma to jak wziąć broń z badziewnym body (to logo) i dobrymi bebechami, wymienić wszystkie bebechy, a body pozostawić, po czym nazwać swoje dzieło "a technical master piece"
PiotrKa 26.10.2009, h. 15:56 PiotrKa
Wprawdzie jestem fanem i użytkownikiem systemu gazowego WE - lecz muszę przyznać że gazowe "Bombery" (oparte jak wiadomo na systemie WA) są na prawdę "zawodowe". Tu już nic nie można dodać lub ująć. Piękne repliki...
noah 26.10.2009, h. 16:14 noah
GBB to jest to, po prostu.
Devito 26.10.2009, h. 20:12 Devito
Hurrra! Naprawie swoje MP7! ^^
Jackall37 26.10.2009, h. 20:36 Jackall37
Taką emkę to rozumiem - Bomber po prostu bombowy - jedyne emki, które mi się naprawdę podobają
Promant 26.10.2009, h. 20:58 Promant
@qurcz

Nie tylko KWA zamieszcza swoje logo na replikach.
Miałeś w rękach nowe emki KWA z tego roku? Zaręczam Ci, że w ich wyglądzie i wykonaniu nie ma nic "badziewnego".

BTW
replika nie jest bronią.
jediwolf 26.10.2009, h. 23:27 jediwolf
Kiedy będzie można kurcze kupić KWA SR10 w Polsce no! Z zagranicy nie chce mi się sprowadzać ;]
_BuLa_ 27.10.2009, h. 03:53 _BuLa_
Zgadzam się w pełni z Promant'em, ostatnimi czasy KWA robi repliki naprawdę bardzo dobrze wykonane, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.