Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w polskich sklepach

Polska, 24.10.2009, h. 14:28, dodał: Promant
27

ZBROJOWNIA: oporządzenie Flyye. Capri ASG: AN/PEQ-15 VFC oraz MEU Socom Gear. SpecShop: stojaki do replik. Taiwangun: repliki pistoletów ARMY. Gunfire: repliki pistoletów.



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep ZBROJOWNIA wprowadził do sprzedaży bogatą ofertę oporządzenia Flyye. Znalazły się w niej kamizelki Ciras, Chestrigi oraz kamizelki Fast Attack Plate Carrier. Sklep oferuje także duży wybór ładownic Flyye. 

 

 

 

 

Capri ASG włączył do oferty puszki na akumulator w formie AN/PEQ-15, produkcji VFC. Dostępna wersja czarna oraz Flat Dark Earth. Cena: 130PLN.

 

 

 

Sklep dodał również na stronie replikę full metal pistoletu 1911 MEU firmy Socom Gear. Wersja w kolorze piaskowym. Cena: 519,20PLN.

 

 

W ofercie SpecShop pojawiły się stojaki do replik broni krótkiej, produkcji King Arms. Cena: 59PLN. Dostępne są stojaki do pistoletów Beretta oraz Colt 1911.

 

 

 

 

Dostępny jest także stojak do AEGów, pasujący do replik M4, M16 oraz L85, w cenie 69PLN.

 

 

Taiwangun włączył do oferty repliki pistoletów gas blow back, produkcji ARMY. Repliki full metal R27 MEU dostępne są w wersji czarnej [266,33PLN] oraz srebrnej [305,92PLN].

 

 

 

 

Repliki z metalowym zamkiem R45 Detonics dostępne są w wersji czarnej [217,02PLN] oraz srebrnej [276,19PLN].

 

 

 

W ofercie Gunfire dostępne są repliki pistoletów produkcji: WE - Beretta Military [369PLN] oraz KJW - Luger, artyleryjski, w wersji srebrnej [439PLN].

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.zbrojownia.com.pl

www.asg.com.pl

www.specshop.pl

www.taiwangun.com

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 24.10.2009, h. 14:48 sjzmisiek
beretta z black lagoon
Wuch 24.10.2009, h. 15:14 Wuch
A mnie coś ten R27 MEU korci
scynek 24.10.2009, h. 15:26 scynek
Stojaki dobre jak ktoś sobie robi ołtarzyk
Tony Halik 24.10.2009, h. 15:27 Tony Halik
A eLka chyba na tym stojaku nie ustoi...
Konrad_BW 24.10.2009, h. 15:32 Konrad_BW
KJW producentem Lugera ? a WE od Beretty ?
sjzmisiek 24.10.2009, h. 15:46 sjzmisiek
@Konrad
te i inne wersje beretty od WE są już chyba ponad pół roku na rynku (coprawda u nas w PL spotkałem się dopiero ok miesiąca temu na allegro z tymi klamkami ... klony TM zapewne)
Quarc 24.10.2009, h. 15:55 Quarc
Colt 1911 MEU w TANie od Socom Gear "sprzedany na pniu"
gosci 24.10.2009, h. 18:13 gosci
Za taką kase to sam bym wzioł, choć nie mam już tylko drożej mnie wyszedł
tkn07 24.10.2009, h. 19:40 tkn07
te repliki z taiwangun.com już od tygodnia są w sprzedaży... Począkowa cena MEU drebnego to 299,50pln.
hasfa 24.10.2009, h. 20:08 hasfa
Tony przybij stojak do biurka to i minigun na tym ustoi
Tuksiak 24.10.2009, h. 21:53 Tuksiak
Luger rewelacja Śliczny po prostu jest . Znam takiego jednego co teraz sobie pewnie pluje w brodę, że nie poczekał <hahahaha_szatański_śmiech>
Ookami 24.10.2009, h. 22:01 Ookami
Ale ta Berettka jest piękna Gdybym tylko był tylko był przy kasie to bym nabył ze dwa egzemplarze Black Lagoon 4 ever!
wija99 25.10.2009, h. 00:08 wija99
Dobry pomysł z tym stojakiem. Mam gdzieś model Ferrari i mag do emki za 50zł, więc się pokombinuje.
obcy 25.10.2009, h. 01:59 obcy
@Tuksiak, to przypadkiem o mnie chodzi że niby nie czekałem? Jesli tak to powiem że ani wersja artyleryjska, ani tym bardziej srebrna mi nie leży, choć faktycznie prezentuje się ładnie to jednak nie to samo co tradycyjna S (a dzięki temu zen ie czekałem kupiłem za niecałe 300 zł)

Mam nadzieję że skoro Gunfire wprowadza Lugery drugiej firmy to może w końcu sprowadzi też magazynki do WE
Dread 25.10.2009, h. 07:29 Dread
Coś wiadomo na temat materiałów z których wykonana jest beretta?
choisen 25.10.2009, h. 07:55 choisen
Ja chcę P8 KJW!!!
Szerszen94 25.10.2009, h. 10:49 Szerszen94
luger ładny, ale jak mój gust to troszkę za długą lufę ma
Promant 25.10.2009, h. 10:52 Promant
A co ma gust do modelu broni? Taki był.
Rosomak 25.10.2009, h. 14:04 Rosomak
Ma ktoś może tego colta 1911 ARMY??? Zamierzam kupić i chciałbym wiedzieć czy warto ;P
Bocian 25.10.2009, h. 15:20 Bocian
odnośnie MEU z ARMY jest odpowiedni temat w gazowych.

od siebie powiem ze warto
nie mialem porównania do SG albo TM ale jak dla mnie wykonanie jest ok... osiągi również
Rosomak 25.10.2009, h. 17:58 Rosomak
Dzięki kolego, szerokości...xD
Szerszen94 25.10.2009, h. 21:09 Szerszen94
gust ma tylko tyle, że niezbyt mi pasi taka lufa XD
poza tym wszystko inne piękne. Chętnie bym takowego lugera nabył ^^
Promant 25.10.2009, h. 23:46 Promant
Powinieneś widzieć jak on strzela z taką lufą, gdzie lufa wewnętrzna kończy się przy muszce.
Nie ma porównania z wersją standardową, która przy artyleryjskim pluje kulkami zamiast strzelać.
obcy 26.10.2009, h. 00:37 obcy
a tak jeszcze odnośnie lugerów, czy ktoś próbował dołączać do nich (WE) kolby co je Tanaka produkuje (albo orginały jak ktoś ma) i czy jest jakieś info na ten temat odnośnie tego KJW?
Szerszen94 26.10.2009, h. 18:20 Szerszen94
skoro tak mówisz Promant XD
Jak lepiej nosi, to zmienia postać rzeczy
luklum 27.10.2009, h. 08:49 luklum
A stojaków do kałachów nadal ni ma...
Dread 27.10.2009, h. 09:53 Dread
Bo kałacha się nie ogląda, tylko się używa

Nadal żadnych informacji o materiałach z których zrobiona jest ta Beretta. Dziś może spróbuję zapytać u źródła.