Daj cynk
Reklama

Aktualności

Najnowsza replika WE

Świat, 20.10.2009, h. 23:45, dodał: Promant
23

Firma Wei Tech wprowadza na rynek replikę gas blow back pistoletu KAC/NightHawk Custom: WE GBB KnightHawk.



 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas imprezy wystawienniczej Shot Show 2009 firmy: Knight's Armament Co. oraz NightHawk Custom USA zaprezentowały wspólny produkt - oryginalnie wyglądający i charakteryzujący się bardzo dobrymi osiągami pistolet KnightHawk. Broń wyprodukowano w serii limitowanej, liczącej  zaledwie 100 sztuk. Pistolet od momentu prezentacji wzbudził ogromne zainteresowanie. Poniżej widoczna wersja ostra.

 

 

 

Firma Wei Tech poinformowała, że wprowadza na rynek replikę gas blow back pistoletu KAC/ NightHawk Custom: WE GBB KnightHawk. Również w edycji limitowanej, tak jak oryginał. Design pistoletu [zarówno oryginału jak i, bardzo dobrze odwzorowującej go, repliki] nawiązuje do serii broni KAC, np. KAC PDW.

 

 

Replika ma pojawić się w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jest to pistolet full metal, o powierzchni anodyzowanej. W replice zastosowano najnowszy system gas blow back WE, 3 generacji: MEGAFLOW. W replice zamontowano precyzyjną lufę wewnętrzną oraz szczerbinę typu Novak's. Oryginalne oznaczenia. Sugerowana cena detaliczna w przedziale: 60 - 70EUR. Firma Wei Tech ocenia, że replika pistoletu KnightHawk będzie stanowić, dla miłośników airsoftu, jeden z najcenniejszych obiektów kolekcjonerskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr 

www.m4carbine.net

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 21.10.2009, h. 00:10 Guest (ID:6452)
najcenniejszy? kolejny klon 1911 w kolejnej, jeszcze dziwniejszej wersji? Ani to ładne ani jakoś nowatorskie.
shamoth 21.10.2009, h. 00:13 shamoth
Może to to i znajdzie zainteresowanie... w śród golfiarzy ;]
Promant 21.10.2009, h. 00:21 Promant
Wszystkiego są kolejne klony: M4, AK, 1911, Glocka itp itd - wszystkiego co się przyjęło i jest masowo używane.

O gustach się nie dyskutuje, może się podobać albo nie.
To czy replika będzie cenna to się dopiero okaże. Fakt, że może być repliką kolekcjonerską nie wynika z jej wyglądu tylko z jakości i unikalności pierwowzoru. Na całym świecie jest 100 sztuk oryginału. Jeżeli replika wychodzi w równie limitowanej serii to na pewno będzie rarytasem dla tych, którzy będą ją chcieli.

I wątpię, żeby WE miało tu na względzie jakże wybrednych airsoftowców z Polski o ile w ogóle o Polsce słyszeli. To jest produkt na rynek amerykański i azjatycki, gdzie furorę zrobił ostry odpowiednik.

BTW
jakoś dziwnym trafem KAC PDW zainteresował nie tylko golfiarzy; jego replika też.
radzio2k 21.10.2009, h. 00:57 radzio2k
Niezła cena jak na tak 'wyczesana' replike- nietypowa, anodyzowana, oznaczenia, prec lufa hyhyhym so nice
Krabii 21.10.2009, h. 05:36 Krabii
A mi osobiście się bardzo podoba, wygląda oryginalnie i moim zdaniem ma w sobie to "coś". Miodna. Byle WE tworzyło więcej takich replik i oby w większej serii:)
HellCat 21.10.2009, h. 07:10 HellCat
rany jakie paskudztwo...
Dalej 21.10.2009, h. 08:03 Dalej
Dorwali się po pijaku do frezarki....

Rano na ciężkim kacu kombinowali co zrobić.
Mogli wyrzucić, lub zrobić serię limitowaną dla skner
Moses 21.10.2009, h. 08:31 Moses
We się wyrabia, robiąc coraz brzydsze repliki
shamoth 21.10.2009, h. 08:53 shamoth
@Promant
Tak jak wspomniałeś o gustach się nie dyskutuje, po prostu tak samo jak w przypadku PDW wygląd skojarzył mi się z piłką golfową i ogólnie za KAC'em nie przepadam ;]
Nie przeczę że będzie to łakomy kąsek dla kolekcjonerów, zresztą jak wiele innych limitowanych replik.
Nie wykluczone że replika będzie naprawdę solidnie wykonana, będzie bd. strzelać i ludzie pokuszą się na nią bardziej ze względu na walory użytkowe niż ze względu na wygląd.
Mam tez nadzieje że trafi kilka sztuk do Polski i być może kiedyś ją obejrzę z bliska i wtedy mnie zauroczy ;]
Sledzikmaster 21.10.2009, h. 09:10 Sledzikmaster
Coś ta cena chyba za niska jest Jakby brakowało po jednym zerze
0L0 21.10.2009, h. 09:24 0L0
Ktoś naobżerał się bąbolady

Nadal czekam na M14 od WE
krogul 21.10.2009, h. 10:18 krogul
Jak na tak nietypową klamkę, cena jest bardzo interesująca.
Promant 21.10.2009, h. 10:29 Promant
Taką cenę podali, jeśli z błędem to sami się kopnęli. Podobno ma być porównywalna z ceną MEU WE, a to jest 93USD czyli coś ok.63 EUR.
Karol_K 21.10.2009, h. 10:36 Karol_K
tylko po cholere są te dziury?? co to niby daje? to tylko "estetyka" czy jednak jakas funkcjonalność ?

BTW te dziury wyglądają troche jak jakieś wżery...
vip3r 21.10.2009, h. 11:11 vip3r
wygląd na zdjęciach ciekawy, ale rewolucji żadnej nie widzę... mnie by zainteresowało jeżeli faktycznie w testach okaże się jakoś nieprawdopodobnie celne ... ale jakoś skoro przez tyle lat nic celniejszego od SVI WA nie znalazłem nie sądzę żeby to się tak z nagła miało zmienić...
Moses 21.10.2009, h. 13:24 Moses
Karol_K w PDW tak rozwiazano kwestie odprowadzania ciepla z lufy, a ze pistolet jest wzorowany na estetyce PDW to nie mogli zrobic inaczej. Na zamku Coltcie natomiast naciecia w tym wypadku koleczka maja pomagac przy przeladowaniu pistoletu, Czy te rozwiazanie zdaje egzamin nie wiadomo.
Karol_K 21.10.2009, h. 14:01 Karol_K
do odprowadzania ciepła można było zrobić zwykły radiator jak w thompsonie - tak tylko podrażają koszta ...
Dread 21.10.2009, h. 14:13 Dread
Dziurki na KAC PDW nie tylko chłodziły, ale również odciążały lufę. Radiator jak w Thompsonie zwiększałby masę.
Bardos 21.10.2009, h. 14:26 Bardos
Ten pistolet wygląda jakby go ciężarówka, albo coś podobnego przejechało.
Cortes_ 21.10.2009, h. 15:31 Cortes_
WE jak zwykle poszło na łatwiznę. Wykupiło licencję i złożyło coś na kształt. Szkielet wzięli od wszystkich innych 1911, które mieli na stanie a nie jest zgodny z oryginałem. Przyjrzyjcie się, obok i nad spustem jest zupełnie inny kształt, bezpiecznik kciukowy, zwalniacz zamka, łożysko lufy i prowadnica sprężyny powrotnej wraz z łożyskowaniem, inny kolor lufy (srebrna-oryginał,czarna-we),oczko do smyczy w WE, którego nie ma w oryginale. To różnice, które wyłapać można po pierwszych kilku fotkach, więc po bliższych oględzinach pewnie coś jeszcze można by dodać. Dla mnie oznaczenia na zamku i otworki to niestety za mało jak na kolekcjonerski pistolet....