Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki broni krótkiej

Świat, 19.10.2009, h. 22:44, dodał: Promant
19

Socom Gear: replika ASG Nowak NeXt w wersji two tones. AirSoft Global: rewolwer Marushin S&W M629 Classic .44 Magnum oraz AG Custom SIG P226.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Socom Gear wprowadziła do oferty kolejną wersję repliki gas blow back pistoletu 1911 Nowak NeXt. Tym razem pistolet oferowany jest w wersji two tones.

 

 

 

Dwukolorowy 1911 Nowak NeXt, typu high kick recoil, full metal, posiada w komplecie torbę/pokrowiec do przenoszenia.

 

 

 

Ilość pokrowców z logiem Novak's jest ograniczona. Późniejsze serie produkcyjne repliki będą oferowane z pokrowcami firmowymi Socom Gear.

 

 

 

AirSoft Global oferuje rewolwer gazowy Marushin S&W M629 Classic .44 Magnum. Replika, wykonana z ABSu, oferowana jest w wersji czarnej i srebrnej.

 

 

Rewolwer ładowany jest łuskami. Zasilanie: HFC 134a. Waga: 750g. Długość: 275mm. Replika nie posiada regulacji hop up. Cena: 118USD.

 

 

AirSoft Global oferuje także pistolet AG Custom SIG P226. Jest to replika na bazie produktu firmy Tokyo Marui. Metalowy zamek i szkielet. Kolor: dark earth. Prędkość początkowa: 250-280fps na Top Gas.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

gear.com/">www.socomgear.com

www.airsoftglobal.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
aciepk 19.10.2009, h. 22:48 aciepk
Kolejna 1911...
Nie wie ktoś co się dzieje z Browningiem HP, którego miał wypuścić WA?
wooke 19.10.2009, h. 22:55 wooke
Tak... kolejna 1911, ale za to jaka ładna ;D. A SIG w tym kolorze jest co najmniej niemiły dla oka.
Walter E. Kurtz 19.10.2009, h. 23:00 Walter E. Kurtz
"Kolejne coś, srakieś tamtoś..." Ludzie dajcie se na wstrzymanie, to są newsy a nie informacje na temat tego co wam do szafy wsadzają. Mnie bardziej interesuje cena, a właściwie jej brak
Helmuciatko 19.10.2009, h. 23:08 Helmuciatko
Cena jak zawsze. Duża Jednak jeśli ktoś lubi być oryginalny to cena nie jest przeszkodą

SIG wygląda obleśnie w tym kolorze oO

Plastikowy rewolwer ? Dziwne to jakieś. Jak dla mnie rewolwer to tylko full metal
Promant 19.10.2009, h. 23:12 Promant
Nowak NeXt, w wersji czarnej, kosztuje u nas w sklepach około 540PLN.
MatriX482 19.10.2009, h. 23:31 MatriX482
Piękna M1911, aż łza w oku się kręci ;*
KWIA_TEK 19.10.2009, h. 23:37 KWIA_TEK
Moja żona, która nie zna się na replikach broni ale zna się na kolorach, powiedziała: "Jeżeli ten SIG jest w kolorze Dark Earth, to ja jestem Królowa Elżbieta"
Timonek 19.10.2009, h. 23:47 Timonek
Nowak za 540.?! .. hmm trzeba to przemyślec Choc raz broń będzie pasowała do mnie --> Nowak, jak w dowodzie
Promant 19.10.2009, h. 23:55 Promant
Ten sig może sobie być piaskowy, albo zdjęcie może być naświetlone, a sklep podał flat dark earth, więc taka jest informacja w newsie.
cassius 20.10.2009, h. 00:34 cassius
Socom upodobał sobie 1911... mogliby zrobić hardballera z gwintem na tłumik
GrimPilgrim 20.10.2009, h. 00:48 GrimPilgrim
Jezu jakie piękne łuski mają te S&W! Sam rewolwer też cudo (oryginalne oznaczenia!) Mojego Dan Wessona chętnie bym zamienił na jedno z tych cudeniek mimo że są z ABSu. Zresztą nawet z bliska na zdjęciach wygląda jak metal. A za wygląd samych tych łusek to powinni dostać airsoftowego nobla w kategorii odwzorowania broni palnej (i amunicji).
Zmorak 20.10.2009, h. 09:01 Zmorak
Jeszcze tylko lufa w rozmiarze i 8 3/8" i można się poczuć prawie jak Harry Callahan mimo że to troszkę nie ten model
Walter E. Kurtz 20.10.2009, h. 15:37 Walter E. Kurtz
@Promant: Dzięki to chciałem wiedzieć.
vip3r 20.10.2009, h. 17:27 vip3r
te rewolwery według opisu mają 100-120fps - więc bym się nie napalał... ja jednak wolę starsze modele marushin

@aciepk - Tanaka wypuścił już dość dawno HP - jak tak bardzo chcesz to czasem daje się znaleźć w różnych sklepach (ostatnio chyba specshop miał)
lemonzawodowiec 20.10.2009, h. 18:33 lemonzawodowiec
Zawsze podobały mi się takie ajersoftowe łuski z pociskiem mega hollow-point .
aciepk 20.10.2009, h. 21:12 aciepk
@vip3r- wiem, nawet miałem tą replikę (Mk.III), tylko mi totalnie nie odpowiadała, a ta z WA miała mieć kółko do smyczy i być z metalu, a nie ABSu.
HellCat 21.10.2009, h. 07:08 HellCat
rewolwery z plastiku... nie no, porażka...
vip3r 21.10.2009, h. 11:17 vip3r
@Hellcat - wstrzymałbym się z oceną do czasu oględzin, wykonanie jak sądzę bedzie dobre, Marushin w wersjach HW stosuje domieszki metalu (do tego stopnia że nawet chłodnawe potrafi być w dotyku), i japońskie HW zawsze wolę ponad chińskie full metal.

największy problem Marushinów jakie miałem to słaba jakość okładzin "drewnianych" - ale te dają nadzieję że będą lepiej wyglądać. - cóż i tak nie kupię bo dla mnie replika nawet do wyglądu musi z 200fps generować, moje zdanie to że 100-120 to nawet na zabawkę za mało

tak im dłużej patrzę na to 1911 to stwierdzam że to chyba pierwszy two-tone który mi się dość podoba...
napod 22.10.2009, h. 15:36 napod
Nigdy nie lubiłem SIGa w czerni ale w tym dark earth jest po prostu boski...