Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE MP5 GBB

Świat, 15.06.2013, h. 22:06, dodał: Promant
21

Firma WE zaprezentowała prototypy replik gas blow back MP5 oraz MP5K.



Niektóre z replik produkcji Wei-Tech rodzą się w długich bólach, jak to ma miejsce z gazowymi modelami z rodziny MP5

Firma WE zaprezentowała wreszcie filmy przedstawiające w pełni gotowe prototypy replik gas blow back MP5 oraz MP5K - co może oznaczać, że prace są na ukończeniu i wymienione repliki trafią w końcu na rynek. Prezentowane modele posiadają 3 nastawy ognia: pojedynczy, seria trzystrzałowa oraz ciągły.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
The-Naturat 15.06.2013, h. 22:33 The-Naturat
fajny dźwięk...
arend 15.06.2013, h. 22:35 arend
Się wysypało tych gazianych kurczków. Szkoda żw WeiTech tak syfiaste materiały stosuje.
Może i syfiaste ale ja wymieniłem w swojej gietce od WE dosłownie 6 elementów (lufa wewnętrzna, gumka hop up, NPAS, młoteczek, spust oraz sear) i jak się dba to wszystko działa jak należy. Mam replike od 3 lat i jestem zadowolony ;)
FlorChuck 15.06.2013, h. 23:05 FlorChuck
Flor toc tu nie oto chodzi, niektorzy po prostu mysla ze gbb to to samo co aeg, i ze wystarczy kupic 20magow i mozna spamic. Jak ktos umie uzywac gbb to mu to nie poleci 'na zawolanie', po czy bez wymiany czesci.
akakak 15.06.2013, h. 23:22 akakak
Flor, pamiętam jak działało :P
-Otto- 15.06.2013, h. 23:52 -Otto-
Otto wtedy karabinek działał tylko smar mi sie dostał na gumke hop up wiec kulek nie podkręcao.
FlorChuck 16.06.2013, h. 08:28 FlorChuck
No to zwracam honor :D
-Otto- 16.06.2013, h. 15:35 -Otto-
Przyjmuje Otto ;p. W weekend byłem dwa razy na strzelance i ani razu nie było problemu z moją gietą ;).
FlorChuck 16.06.2013, h. 17:33 FlorChuck
Nie należy równać pistoletów WE i karabinków WE, bo to zupełnie inne materiały są, wykończenie zresztą też. Stockowe WE HK4168, przy regularnym czyszczeniu i smarowaniu jest w stanie dożyć 40000 kulek. BEZ żadnej modyfikacji. Flaki wyglądają strasznie po takim przebiegu, ale działają.
Pritcher 17.06.2013, h. 17:13 Pritcher
SnaKe7777777 16.06.2013, h. 09:36 SnaKe7777777
Akakak zgadzam się z tobą w pełni. Ja osobiście WE sobie bardzo cenię - mam od lat, przerobiłem 3 repliki ich karabinów i jestem z nich zadowolony. Jak ktoś potrafi zająć się sprzętem to będzie mu służył długo, a zużywa się wszystko w zasadzie także i elementy gb w elektryku. A wiadomo że gaziak nie jest zbytnio sprzętem dla żółtodziobów. Jedyne co moim zdaniem tej firmie słabo wychodzi to klameczki gdyż te wolę innych firm, ale ogółem ile osób tyle gustów :-)
0wn 16.06.2013, h. 13:44 0wn
Wei-Tech- Może tak w jakość nie w ilość?
Nawet aegi od nich to kupa. Miałem przez chwilę we999c -g36c . Nie ma porównania do cymy 003 którą miałem kiedyś. Przypomnę że cyma kosztowała 510zł a we kosztuje 900zł . Jeśli G36 gazowe WE jest zrobione z takich samych elementów zewnętrznych co AEG to współczuję.
Co do filmików: Ten ich super wynalazek już na serii trzystrzałowej kuleje. Wstyd takie coś w ogóle pokazywać.
Komentarz idealnie dopasowany do avatara. Człowiek hejter, indeed. Niezły z Ciebie Ch... ;) Nie mogłem się powstrzymać, jest na avatarze :)
Pritcher 17.06.2013, h. 17:15 Pritcher
Za to twój komentarz nie wnosi zupełnie nic, chyba powinniśmy się zamienić avatarami.
Powiedz mi gdzie w moim komentarzu jest "hejting".
Wyrażam swoją opinię do której mam prawo jak każdy na tym forum.
Posiadałem obydwie repliki więc mogłem je z sobą porównać.
Repliki WE to kupa, nie dlatego, że nie lubię firmy czy piszę tak by pisać. Miałem i AEG i niestety gazówkę tej firmy.
A tobie radzę na drugi raz ugryźć się w język niż pisać komentarze nic nie wnoszące do newsa.
0wn 17.06.2013, h. 18:29 0wn
SnaKe7777777 16.06.2013, h. 18:47 SnaKe7777777
Dokładnie nigdy nie uważałem replik Wei-Tech za najlepsze w kategorii - broń to Panie Boże ale zawsze były to dla mnie najlepsze repliki GBB należące do średniej półki cenowej którą na naszym rynku jest stosunkowo łatwo zmodyfikować. No i ja osobiście nie porównywałbym replik gazowych do elektryków choć jak kto woli, dla mnie to dwa różne gatunki, to troszkę tak jak by porównywać samochód osobowy do typowego wana dostawczego - to inna kategoria. Tym bardziej że puki co jedyne firmy które można na naszym rynku znaleźć w rodzinie MP5'ek w systemie GBB (nie mówimy o elektrykach przecież) to chyba UMAREX/VFC oraz bodaj WELL, jeśli Wei-Tech wyjdzie ze swoimi produktami pośrodku tych dwóch marek z "w miarę" jako takimi replikami GBB i zapleczem części na naszym rynku to osobiście zakupię coś takiego od niech.
tak jedyne mp5 to VFC i well. Pierwsze prawie 2tys. i brak magazynków na polskim rynku i części.
A co do well to cena okolo 300 zł i wiadomo czego można się spodziewać, w szcególności GBB gdzie na części są mocniej eksploatowane. No i brak części chyba gdzie kolwiek nie tylko w polsce.

Oby te nowe mp5 od WE będą w odpowiedniej cenie i był odpowiedni suport na rynku z cześćmi zamiennymi.

Ciekawe co z zapowiedzianym p90 i steyr'em
FlorChuck 16.06.2013, h. 20:57 FlorChuck
Well chyba strzela poza tym z otwartego zamka, nie wiem czy to nie jest kopia z Maruzena (bo jeszcze on robi mp5k gbb :P).
-Otto- 16.06.2013, h. 21:41 -Otto-
Samochód osobowy i van dostawczy: Przedłużony kangoo.

A mp5 fajna, ale na gaz raczej się nie przesiądę. Zbyt ciężki mam palec.
l_isek 18.06.2013, h. 09:56 l_isek
SnaKe7777777 17.06.2013, h. 08:47 SnaKe7777777
Faktycznie zapomniałem o Maruzen'ie ale tak dawno nie słyszałem nawet nazwy tej firmy że wyleciała mi z głowy :-p Z tego co wiem magi Maruzen'a od MP5K są kompatybilne z Well'em więc można się domyślać że Well to jego kopia.