Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES M40A3

Świat, 15.06.2013, h. 21:23, dodał: Promant
14

Firma ARES oferuje replikę karabinu snajperskiego M40A3, w piaskowej wersji kolorystycznej.



Ciekawostka: na rynku japońskim oferowana jest replika produkcji firmy ARES - amerykańskiego karabinu snajperskiego M40A3.

 

 

aa.jpg

 

 

 

Karabin dostępny jest w piaskowej wersji kolorystycznej.

 

 

ar033tan-1.jpg

 

 

Jest to replika full metal - sprężynowa, magazynek umiejscowiono w prawidłowym miejscu. Pojemność magazynka: 60 BB. Łoże wykonano z nylonu. Karabin kosztuje w walucie japońskiej odpowiednik 366 USD, a magazynki 42 USD.

 

 

 

Ocena wszystkich (5.25, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FajnyNick 15.06.2013, h. 21:46 FajnyNick
Nie znoszę tej broni tylko i wyłącznie przez Bf3 :c Swoją drogą mam nadzieje, że w środku będzie system vsr tm bo chyba się skuszę.
Ale w bf była chyba m40a5 ;D
Dymitr 15.06.2013, h. 21:51 Dymitr
PlanB 15.06.2013, h. 22:38 PlanB
Akurat tylko w piaskowym, szkoda. Mam taki sentyment do zielonego.
przemalować to nie problem chyba :) ? Sam się kiedyś bałem jak to wyjdzie ale przemalowałem sam dwie repliki i wyglądają jak dla mnie świetnie a specjalnym "artystą" nie jestem :)Sam również nie znoszę piaskowego zwłaszcza że u nas głównie lasy :) ale wiem jedno - już zbieram na niego kasę i na pewno będzie mój a wtedy go przemaluje na zielono :) Zawsze marzyłem o właśnie M40A3 ale Fortress wycofał się z produkcji swojego łoża do VSR (może to i lepiej bo prawie każde pękało w jednym miejscu więc jakość miało wątpliwą a kosztowało tyle co cała replika od Ares'a).

Przy okazji - napisane jest że jest już dostępny w Japonii... można wiedzieć gdzie ?
Bocian 15.06.2013, h. 23:45 Bocian
Sklep masz w źródłach.
Promant 16.06.2013, h. 00:21 Promant
Maza94 16.06.2013, h. 16:30 Maza94
Nareszcie, tak znany i lubiany przez wielu karabin doczekał się swojej repliki (a nie tylko akcesoriów upodabniających ;) ) mam nadzieję, że też zrobią replikę lunety do M40.
Bocian 16.06.2013, h. 19:01 Bocian
poszperałem trochę i wygląda na to że karabin występuje też pod inną nazwą : MCM 700x
w sklepach w Niemczech kosztuje 399 euro
TToiletDucKK 16.06.2013, h. 19:18 TToiletDucKK
My love ... i gotta huv ya
Twombly 16.06.2013, h. 23:16 Twombly
no nie trzeba bedzie przerabiać Sun Projcta i mam nadzieje ze regulacja HU jest na imbusa a nie na jakąś wajchę z boku lufy gdzie zachaczysz o byle co i wszystko sie zmienia ..
Wajchy na zdjęciach nie widać. Widać natomiast otwór w górnej części lufy, co może oznaczać, że faktycznie regulacja jest imbusem od góry.
Promant 17.06.2013, h. 00:13 Promant
cieszy mnie to ! :)
Twombly 17.06.2013, h. 00:15 Twombly
Twombly 18.06.2013, h. 07:48 Twombly
nie wiecie kiedy będzie u nas ?
dixon 18.06.2013, h. 11:15 dixon
Jest piękny :)
Kiedy i gdzie?