Daj cynk
Reklama

Aktualności

IMPREZY: Halloween 2009

Aktualności, 19.10.2009, h. 23:25, dodał: Regdorn
16

W ostatnią noc października odbędzie się halloweenowa impreza adresowana do Maniaków. To już druga edycja airsoftowego Halloween we Wrocławiu.



 

 

 

 

 

Drugi doroczny bal przebierańców z okazji zabawy halloweenowej odbędzie się 31.10 w klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56 we Wrocławiu. Organizatorzy - firma Epulus - przewidują liczne atrakcje m.in. pokazy taneczne flamenco oraz kabaretowe, występ kabaretu OTOoni oraz wiele innych. Przez cały czas trwania imprezy będzie trwał konkurs na najlepszy kostium. Ten zaś, aby uniknąć monotematyczności, w tę jedną noc, nie powinien nawiązywać do tematyki militarnej. Organizatorzy liczą na kreatywność gości.

 

Przewidywana jest znakomita zabawa. Cena wstępu wynosi 80 zł od pary lub 40 zł od osoby. Dla gości spoza Wrocławia istnieje możliwość zorganizowania odpłatnych dodatkowo, niedrogich noclegów (55 zł od osoby). W tym roku impreza zyskała patronat naszego portalu. Serdecznie wszystkich Maniaków zapraszamy do wzięcia udziału w Halloween 2009.

 

Plakat promujący imprezę: 

 

 


 

 

wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=76767">Wątek na forum WMASG poświęcony imprezie

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szturmowiec 19.10.2009, h. 23:55 szturmowiec
Zapowiada się ciekawie
Zekiet 20.10.2009, h. 09:59 Zekiet
Serdecznie zapraszamy.

Zapisy trwają....
Filq 20.10.2009, h. 11:15 Filq
Oho! Trzeba przegladnac raz jeszcze terminarzyk i wygrzebac troche wolnego czasu.
Ricardo 20.10.2009, h. 12:26 Ricardo
Natural Dread Killaz Czyli zabawę będziecie mieli świetną
Zekiet 20.10.2009, h. 14:13 Zekiet
A czemu będziecie mieli? Też przyjedź i baw się z nami

Jak coś załatwię Ci autograf i fotke... :D
Don Drzewuu 20.10.2009, h. 16:36 Don Drzewuu
"Natural Dread Killaz icon_biggrin.gif Czyli zabawę będziecie mieli świetną icon_razz.gif"

No pozytywnie na maksa
Prezes_____ 20.10.2009, h. 16:40 Prezes_____
Fajnie, integracja +10
Ricardo 20.10.2009, h. 16:55 Ricardo
Niestety od 18 Ale kasy i tak bym nie miał
Zekiet 20.10.2009, h. 20:31 Zekiet
Jest to robione przez Airsoftowców dla Airsoftowców... Już drugi raz. Chwila relaksu i odskocznia od codzienności w trochę innym stylu.
Możliwość nawiązania kontaktów i znajomości połączona z zabawą humorem...
A ponad wszystko - możliwość relaksu i wykazania się poczuciem humoru i dystansu do siebie.


scynek 20.10.2009, h. 20:38 scynek
Airsoft to nie tylko sianie kompozytu. To jest przede wszystkim społeczność. I nie muszą chyba się spotykać tylko 'pod ogniem'? No mi się wydaje że nie.
Karol73 20.10.2009, h. 20:52 Karol73
Chętnie bym pojechał, ale mam już plany na 31..
Zekiet może mi też załatwisz fotke i autograf??
luglo 21.10.2009, h. 12:59 luglo
Regdorn póki co utrzymuje w tajemnicy za kogo się przebiera. Będzie niespodzianka czy już teraz dowiemy się o tym?
GTI 22.10.2009, h. 13:48 GTI
Ma wspólnego z airosftem że przyjdą gracze
Duńczyk 23.10.2009, h. 06:26 Duńczyk
Tylko 12 dni przed imprezą informacja o balu,to troche mało czasu,nie można było wcześniej podać tej informacji?Chyba bal planowano dużo wcześniej.
Zekiet 23.10.2009, h. 09:39 Zekiet
Niestety o czasie podania tej informacji na "tablicy ogłoszeń" zadecydowały chochliki i problemy techniczne. Cały czas jest czas i przyjmujemy zapisy. W sprawie dokładniejszych informacji zapraszam na forum dolnośląskie.


Pozdrawiam