Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Specshopu

Polska, 13.06.2013, h. 22:36, dodał: Promant
19

Specshop włączył do oferty produkty kilku marek, w tym wyroby firmy Guarder.



Specshop włączył do swojego asortymentu szereg specshop.pl/products_new.php">nowych produktów, marek: Guarder, Shooter, TMC, Big Dragon oraz Emerson.

 

 

 

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FanatykAK 14.06.2013, h. 01:44 FanatykAK
Maska fajna ale gdyby jeszcze oczy chroniła to by było gites
Bez sensu takie coś, jeszcze za tyle...
To już lepiej wydać ~trzy dychy na allegro i mieć bulldoga oryginalnego.
N0mad 15.06.2013, h. 14:09 N0mad
A o cosplay to słyszał? ;)
FanatykAK 17.06.2013, h. 20:48 FanatykAK
The-Naturat 14.06.2013, h. 02:30 The-Naturat
Hmmm i nowe mośki mają... co raz mniejsze i w fajnej cenie...
Maza94 14.06.2013, h. 11:25 Maza94
Trochę przerobić tą maskę i będzie macha J Dog'a z Hollywood Undead
FanatykAK 14.06.2013, h. 12:34 FanatykAK
W sumie można by wstawic szybki od gogli, np. ESS za szybki maski. Pewnie by coś dało.
Szybki to jedno - ich mocowanie jest do poprawy, bo po trafieniu wylatują.
KapitanBomba04 14.06.2013, h. 14:44 KapitanBomba04
Karcen 14.06.2013, h. 13:51 Karcen
FAST Emersona za 449zł lol, 3 miesiące temu kupiłem u Krakmana za jakieś 140 zł, Specshop ma jakieś wielkie marże albo sezon letni się zaczyna i myśli że kogoś złupią z kasy.
Na pewno dwa identyczne co do joty produkty?
SirHawk 14.06.2013, h. 14:26 SirHawk
To jest jakaś wersja "deluxe", w dodatku Taiwangun miał takie w foliage green chyba, a tutaj jest "zielony OD" ;)
OFF 14.06.2013, h. 14:44 OFF
Zwróć uwagę na to, czy jest to wersja Jump Base czy Ballistic.
Then 14.06.2013, h. 16:33 Then
Krakmani mieli wszystkie wersje w tych samych cenach z tego co pamiętam (przynajmniej tak było na początku kiedy sprowadzili je po raz pierwszy).
OFF 14.06.2013, h. 17:20 OFF
To są, misie pluszowe, FASTy o masie i wyglądzie niemalże identyko z oryginałem. Ta skórka od mandarynki, którą sprzedawał Taiwangun to trochę co innego. Tutaj wykonanie na poziomie Volverowym.
Mati13k 15.06.2013, h. 20:04 Mati13k
koho 14.06.2013, h. 22:44 koho
To raczej nie jest żadna z regularnych wersji FASTa. Parę tygodni temu obiła mi się o oczy jakaś nowa edycja, wyraźnie droższa od dotychczasowych, która odróżnia się od poprzednich udającą oryginał, chropowatą powierzchnią.Niestety nie mogę sobie przypomnieć, co to była za strona...

Mały "edit": rzuciłem okiem na stronę specshopu - zgadza się, to te nowe, chropowate.
Aha i jeszcze jedno - niedostępny ;).
seger 15.06.2013, h. 19:49 seger
dragonairsoft czy cos takiego. Skorupa gruba jak w oryginale.
I ciężki. Plus struktura jak w oryg. (nie jest chropowata, oryginalny FAST nie ma chropowatej).
Mati13k 15.06.2013, h. 20:05 Mati13k
No ja tam na zdjęciach oryginału widzę, że jest chropowata. Może się coś zmieniło...