Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Silesia Factory

Polska, 15.10.2009, h. 23:37, dodał: Promant
16

Firma Silesia Factory włączyła do swojej oferty kolejny tłumik do replik ASG, a także poszerzyła ofertę oporządzenia.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Silesia Factory pojawiły się nowe produkty. Tłumik dźwięku "HaKa", dedykowany do replik P90 oraz replik broni H&K.

 

 

Posiada 6 komór tłumiących. Średnica: 30mm. Długość: 155mm. Materiał: utwardzane aluminium. Kolor: czarny mat. Waga: 80g. Gwint: 14mm, na życzenie klienta - lewo lub prawoskrętny. Cena: 79PLN.  

 

 

 

Latarka taktyczna z laserem, w formie puszki AN/PEQ15 mocowanej na szynę RIS 20mm frontgripu. W zestawie naklejki. Waga: 200g. Obudowa wykonana z tworzywa ABS. Światło zapewnia 1 dioda [5W, 160lm]. Zasilanie: akumulatory NiMH montowane na stałe [gniazdko do ładowania, ładowarka od AEGa].

 

 

Latarka posiada przełącznik funkcji: LASER - OFF - LOW - MEDIUM - HIGH. Zestaw włączany za pomocą kabelka zdalnego. Cena: 329PLN.

 

 

Firma Silesia Factory poszerzyła również ofertę oporządzenia w systemie MOLLE. Apteczka w cenie 65PLN. 

 

 

Ładownica przeznaczona na magazynek pistoletowy. Cena: 25PLN.

 

 

Ładownica na magazynek od G36. Cena: 39PLN.

 

 

Ładownica przeznaczona na 2 połączone magazynki do G36. Cena: 45PLN.

 

 

Ładownica z przegródką, która mieści 2 magazynki do karabinu M14. Cena: 40PLN.

 

 

Ładownica przeznaczona na 1 magazynek do MP5. Posiada możliwość odpięcia klapy. Cena: 29PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.silesia-factory.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
noah 15.10.2009, h. 23:55 noah
Jakiej firmy "obudowa"? ( AN/PEQ15 )

AN/PEQ2 też w planach? Laser IR?

A tak w ogóle, świetny pomysł!
madjong 16.10.2009, h. 01:03 madjong
zapewne chińska noah, skoro widać łączenia plastiku etc
Horblower 16.10.2009, h. 07:28 Horblower
w końcu ładownice do m14 inne niż miwo
Patrick Bateman 16.10.2009, h. 09:35 Patrick Bateman
Silesia to dobra Firma. Oby rozwijała się bardziej dynamicznie przez wprowadzanie nowego asortymentu.
Dudek Javny 16.10.2009, h. 09:44 Dudek Javny
Miałem brać puche vfc, jednak wolę wspierać naszych!
Vintersky 16.10.2009, h. 09:54 Vintersky
@Hornblower: nudzi się Tobie, prawda? Ciągle o tym "jak to nich nie robi ładownic do M14 poza MIWO"... poza możliwością zamówienia ich w PL u Orkana, Currahee i kilku innych rodzimych speców, dedykowanych produktów Pantac'a i Flyye, oraz chińskich podróbek kopii Nie wspominam już o oryginałach: od Eagle'a, przez SDS'y i AITES'y skończywszy na specjalizowanych "sztywnych". Jak się chce, to się znajdzie.
Co drugi Twój komentarz to samo... Świat chcesz zmieniać na siłę, czy jak?

Bardzo interesująca puszka pod względem rozwiązania zasilania. Miło jest poczytać że polska myśl techniczna płodzi nowe produkty!
kamuli9 16.10.2009, h. 10:02 kamuli9
Tłumik elegancki
grzechotnik 16.10.2009, h. 10:28 grzechotnik
Tłumik elegancki Tani i coś innego Grzeje miejsce w MP5 PDW
Jangi 16.10.2009, h. 14:09 Jangi
Ładny design tego tłumika Jakby mieli wersję x40 mm to bym wziął, ale tak, to za "cienki" dla mnie
chochol 16.10.2009, h. 14:17 chochol
na zyczenie 40 tez mozemy zrobic:)
Sticker 16.10.2009, h. 15:07 Sticker
Hm pięknie wygląda ten laser. Znowu nie taki drogi. Szkoda tylko że nie ma wersji czarnej.
pegrin 16.10.2009, h. 15:35 pegrin
Te ładownice do m14 są niemal żywcem skopiowane od Miwo Ciekawe, jaka będzie jakość.
chochol 16.10.2009, h. 15:45 chochol
jest i wersja czarna
grzechotnik 17.10.2009, h. 21:58 grzechotnik
Za ile będzie 40? Można też taki, ale 200? Śnię?
chochol 19.10.2009, h. 09:33 chochol
wszystkie informacje dot "przerobek" tlumika na pm, mailem lub telefonicznie
TUZIOL 21.10.2009, h. 23:13 TUZIOL
A kiedy ktoś w końcu zrobi replikę LLM01? :/