Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 14.10.2009, h. 21:58, dodał: Promant
20

ProG4: nowy zamek do replik ASG TM 5.1 HiCapa. RedWolf Airsoft: AEG Avalon MK12 MOD1. WGC: montaż optyki do replik broni H&K. Marushin: rewolwer S&W single action.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Producent bezkompromisowej jakości części do pistoletów ASG Hi Capa, firma ProG4, wprowadziła do oferty nowy zamek do replik firmy Tokyo Marui 5.1 HiCapa.

 

 

 

 

Zestaw wykonany w technologii CNC.

 

 

 

 

W komplecie znajduje się zamek oraz kompensator, wykonane z aluminium, a także lufa wykonana ze stali. Cena: 288USD.   

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę AEG, produkcji Avalon/VFC, karabinu MK12 MOD1. Gearbox VFC z 8mm łożyskowaniem. Części stalowe: dźwignia selektora, bolt catch, zatrzask magazynka, rączka przeładowania, przyrządy celownicze oraz dust cover. W komplecie tłumik dźwięku oraz 3 osłony na szyny RIS. Długość: 946mm. Waga: 2990g. Prędkość początkowa: 340fps. Magazynek o pojemności 300BB. Cena: 485USD.

 

 

Wśród nowości na stronie WGC można znaleźć montaż optyki do replik broni H&K MP5 i G3. Producent: Guarder. Materiał: stal. Cena: 76USD.

 

 

Ciekawostka dla miłośników replik broni historycznej. Firma Marushin zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży repliki rewolweru S&W single action. Długość: 250mm. Waga: 370g. Cena: 20790Yen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.prog4.com

www.redwolfairsoft.com

www.wgcshop.com

www.marushin-kk.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Poniatkys 14.10.2009, h. 22:12 Poniatkys
potwornie fajny zestawik zamka
wajser 14.10.2009, h. 22:18 wajser
Jezu... oddam moją dziewczyne za ten zestaw zamka...
Nie bita, poduszki powietrzne, mały przebieg...
Pisać PMy xD
Azur 14.10.2009, h. 22:21 Azur
Ja tam wolę jakieś młodsze z podstawówki.
cassius 14.10.2009, h. 22:22 cassius
Oj tak... naprawdę robi wrażenie. Więcej takich dyngsów!
Sticker 14.10.2009, h. 22:26 Sticker
wajser coś słabo cenisz tą swoją dziewczyne:) eh nie powiem ślicznie to to wygląda... ehh
wija99 14.10.2009, h. 22:32 wija99
Mk12 piękne, ale mimo co wolę Sr-25
Karol_K 14.10.2009, h. 22:33 Karol_K
ten zamek przywodzi na myśl osłone lufy od pepeszy

Mi natomiast bardzo podoba się ten rewolwer - jak z końcówki XIXw...
rucznoi 14.10.2009, h. 22:46 rucznoi
Moja pierwsza myśl gdy zobaczyłem zdjęcia było właśnie, że wygląda jak PPSz. Okropne to jest. Jak to powiedział mój znajomy "chromowana broń jest dla ped... homoseksualistów"
SaperCK 14.10.2009, h. 23:06 SaperCK
Zamek jest ekhm... Cóż ładny inaczej. Że nie wsponę że jego jedynym zastosowaniem jest generacja punktów lansu. Wajser - zostaw sobie dziewczynę. Jest bardziej funkcjonalna od zamka
Promant 14.10.2009, h. 23:35 Promant
Zamek może się podobać albo nie, ale wykonanie jest na najwyższym poziomie.

Natomiast, drodzy geniusze obserwacji , raczcie zauważyć, że to co $1 to nie zamek. Tylko kompensator. A kompensatora można nie zakładać.

Poza tym - to nie jest masówka - tylko produkt na zamówienie, więc można sobie zamówić sam zamek z zespołem lufy i jeszcze wyjdzie taniej.
pidzejfat 14.10.2009, h. 23:45 pidzejfat
Ładne oznaczenia na Mk12...
JOKER747 15.10.2009, h. 02:02 JOKER747
po zalozeniu zamka otrzymamy klamke klasy IPSC oczywiscie tylko "prawie" taka
ZeeMike 15.10.2009, h. 03:09 ZeeMike
Ojacie, nieskończenie kozacki ten zamek. Najpierw jednak przerobię MEU, potem pomyślimy o HC...
Dread 15.10.2009, h. 09:07 Dread
"po zalozeniu zamka otrzymamy klamke klasy IPSC oczywiscie tylko "prawie" taka"

Nie zapomnij o niebieskich okładkach i pomarańczowym kolimatorze z różową kropką, wtedy dopiero możesz myśleć, że jesteś wystarczająco pro, żeby myśleć o IPSC
Ale i tak zamek zacny.

Co do broni historycznej, to na polskie realia nie znajdzie nabywców, skoro jak ktoś bardzo chce, to kombinuje pełnosprawnego.
garfik 15.10.2009, h. 12:31 garfik
Dread - pełnosprawny S&W nie będzie legalny. To jest konstrukcja z 1865.
Dread 15.10.2009, h. 15:00 Dread
A czy ja pisałem, że ten konkretny model jest dostępny bez pozwolenia, czy może pisałem o polskich realiach dotyczących broni historycznej?
Kelly 15.10.2009, h. 20:12 Kelly
Nie wiem czy mk 12 w oryginale ma dolne body od m16a1, bo jeśli nie to strasznie oszpecili body, które zrobione jest idealnie
zdzisiu 15.10.2009, h. 20:34 zdzisiu
Początkowe SPR'y były po prostu konwersjami z upper receiverem do emek. Domyślam się, że pchali je właśnie na stare M16, bo marnowały się z magazynach. W każdym razie fotek SPRów właśnie z takimi oznaczeniami nie brakuje. Na tym zdjęciu nawet widać zupełni inny kolor połówek korpusu.
$3
Dudek Javny 15.10.2009, h. 21:35 Dudek Javny
Dread, a dlaczego rewolwer nie znajdzie nabywców? Sam tylko czekam, aż pojawi się w sklepach.
Dread 16.10.2009, h. 00:22 Dread
Bo nabywcami takiej broni są jej miłośnicy, a oni mają o wiele większy wybór o wiele fajniejszej broni