Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości c.d.

Świat, 13.10.2009, h. 22:34, dodał: Promant
40

PDI: zestawy tuningowe do L96 TM. Gunner Airsoft: Element H-250 Military Phone. RedWolf Airsoft: zamki Shooters Design do pistoletów ASG KSC USP Compact oraz Marui Hi Capa 5.1. Produkt t-cube: airsoft motion tracker.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma PDI wprowadziła do swojej oferty zestawy tuningowe do replik ASG karabinu L96, jednego z najnowszych produktów firmy Tokyo Marui.

 

 

W ofercie Gunner Airsoft można nabyć replikę produkcji Element: H-250 Military Phone. 5 rodzajów wtyków - do wyboru. Cena: 24USD.

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje zamki produkcji Shooters Design do pistoletów ASG: KSC USP Compact oraz Marui Hi Capa 5.1. Zamki wykonano w technologii CNC [z jednego bloku aluminium 6061]. Zamek do repliki KSC USP Compact System 7 oferowany jest w wersji czarnej. W komplecie lufa zewnętrzna. Cena: 128USD. 

 

 

 

Zamek do repliki Tokyo Marui Hi Capa 5.1, Kimber SIS, oferowany jest w wersji srebrnej. Cena: 90USD.

 

 

Firma z Hong Kongu: t-cube oferuje airsoft motion tracker, czyli urządzenie śledzące ruch.

 

 

Urządzenie reklamowane jest jako przydatne nie tylko do gier i aktywności w terenie, ale również do "śledzenia starych w domu, albo zlokalizowania dziecka, które nawiało poza twoje pole widzenia". Motion tracker może śledzić ruch do 10 obiektów jednocześnie. Nie jest to rekordowy wynik, ale, według producenta, pozwala zlokalizować kolegów z teamu i "zapobiec friendly fire".

 


Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Devito 13.10.2009, h. 22:42 Devito
Ten motion tracker fajny, ale trzeba by mieć takich co najmniej kilka
Mamlas 13.10.2009, h. 22:43 Mamlas
Ciekawy ten Motion Tracker. Ktoś miał już do czynienia z czymś podobnym?
kozaq 13.10.2009, h. 22:52 kozaq
Morita gratis?
sjzmisiek 13.10.2009, h. 22:53 sjzmisiek
bajer dobre jak ma cała ekipa uniknąć friendly fire można
GunneR2oo6 13.10.2009, h. 22:59 GunneR2oo6
Motion tracker prawie jak z filmu Obcy
Filq 13.10.2009, h. 23:12 Filq
Dobry pomysl. Ciekawe co na to domowi wytworcy sprzetu elektronicznego? Rzucic temat na jakies forum elektrod i czekac na odpowiedz; )
feder91 13.10.2009, h. 23:19 feder91
Wydaje mi się czy działa to na zasadzie ,że aby wykrywał reszte ludu to oni też muszą mieć coś takiego? bo to chyba na tym polega...
Cyrek 13.10.2009, h. 23:30 Cyrek
Wtedy raczej nie nazywałoby się motion tracker, ale sam nie wiem.
rain 13.10.2009, h. 23:48 rain
Trzeba mieć kilka. To po prostu GPS, wyświetlacz i siakiś interfejs radiowy. Niemniej pomysł fajny. Gorzej jak nie ma szyfrowania a wróg też ma to urządzonko
Loart 13.10.2009, h. 23:58 Loart
Ale wtedy wróg wchodząc na ten sam kanał chyba automatycznie zdradza też swoją pozycję...
Ciekaw jestem w jakim zakresie częstotliwości toto pracuje.
Stalker69 14.10.2009, h. 00:24 Stalker69
"śledzenia starych w domu" :/
Czy jestem aż taki stary (nie! :]) i zacofany, czy to jest obraźliwe wobec rodziców xP
rucznoi 14.10.2009, h. 00:30 rucznoi
Z ilustracji promocyjnych wyraźnie wynika, że trzeba mieć takie samo urządzenie, by być wykrytym. Ciekawe jak to się przyjmie no i jaka cena.
radzio2k 14.10.2009, h. 01:17 radzio2k
Premiera nowego L96 TM miała już miejsce?!
wija99 14.10.2009, h. 01:18 wija99
Taki swoisty wallhack
0utsider 14.10.2009, h. 08:19 0utsider
Raczej bushhack, bo to w terenie otwartym
eMAGie 14.10.2009, h. 08:48 eMAGie
cena za ten sensor to około 235 dolarów
Prezes_____ 14.10.2009, h. 09:10 Prezes_____
Tajny gadżet, troche jak z tego traileru z call of duty6, szkoda że wykrywa tylko swoich
Moses 14.10.2009, h. 09:24 Moses
Przezs pierwszy raz cos takiego pojawilo sie w R6 wiec CoD nie jest zadnym prekursorem
Sledzikmaster 14.10.2009, h. 09:41 Sledzikmaster
Tylko to o czym mówicie to jest czujnik bicia serca A swoją drogą to by się przydał jakiś montaż na szynę RIS.
kalach 14.10.2009, h. 10:12 kalach
Radar z CS'a
Moses 14.10.2009, h. 10:51 Moses
Sledzik chodzi o idee, i kto pierwszy wpadl na pomysl zastosowania tego

Co ciekawe, z tego co kiedys sie interesowalem po przeczytaniu Rainbow Sixa, to jest mozliwe wykonania czegos takiego pracujacego na zasadzie radaru dopplerowskiego, cy cus w tym stylu juz nie pamietam dokladnie
ramiel 14.10.2009, h. 10:53 ramiel
Podobny do motion trackera z Aliens vs Predator.
Dread 14.10.2009, h. 11:10 Dread
"Sledzik chodzi o idee, i kto pierwszy wpadl na pomysl zastosowania tego"

Pierwszy raz było w Star Treku. Mówili o tym nawet w R6
Azur 14.10.2009, h. 11:18 Azur
Filmik o Motion Tube'ie, zatrzymajcie na 0:27, rozbawiło mnie to ujęcie
Dzwonek 14.10.2009, h. 12:16 Dzwonek
Jak rozumiem, ten "military phone" podłącza się do krótkofalówki ?
Trochę jednak drogo jak za zwykłą słuchawkę.
grzechotnik 14.10.2009, h. 12:55 grzechotnik
USP idzie do mnie Razem z tą zabawką namierzającą
chrzanu 14.10.2009, h. 13:41 chrzanu
Polecam BattleTac na komórki z Javą i gpsem wbudowanym/podłączanym przez BT. Ma dużo większe możliwości
TUZIOL 14.10.2009, h. 17:02 TUZIOL
@azur: Dobre

@grzechotnik: To nie urządzenie namierzające a lokalizujące kolegów z teamu, którzy są w niego również wyposażeni.

Trochę to lipne.
Zasięg do 500 m. Tanie PMRki podobno mają do 5 km a ktoś kiedyś taki zasięg osiągnął? Ja nie. Ciekawe czy podobnie nie jest z tymi zabawkami.
Radomir91 14.10.2009, h. 17:45 Radomir91
Jeszcze ten wykrywacz ruchu na risa by doczepić z boku guna , ^^ a nie w ręce jak telefon albo inny gadżet
Foka 14.10.2009, h. 19:27 Foka
Motion Tracker $235
Przesyłka $30
Cło + VAT 150 zł
Dorobienie montażu RIS i ślusarze 50 zł
Trafienie kulką w ekran na pierwszej strzelance - bezcenne.

Devito 14.10.2009, h. 21:19 Devito
Osłona ekranu załatwi problem.
ajgor_aa 14.10.2009, h. 21:31 ajgor_aa
Tylko że ten ekranik jest przodem do nas, a że pokazuje ludzików z (podobno) 500m to ciężko żeby ktoś nas od pleców strony postrzelił
Promant 14.10.2009, h. 22:01 Promant
Pokazuje Ci kolegów z teamu. Zapewne oni Ciebie nie postrzelą. Ale ktoś inny może.
rostal 15.10.2009, h. 00:01 rostal
wrzuciłbym takie cos wrogowi do plecaka ];->
gryncek1 15.10.2009, h. 12:27 gryncek1
"wrzuciłbym takie cos wrogowi do plecaka ];-> "
BUahahaha xD ale zuuoo....
Ninjas 15.10.2009, h. 19:01 Ninjas
Hmmm Marines mieli takie ustrojstwo w "Obcym - decydujące starcie" Było pi...pi....pipipipipi i aaaaa Zabaweczki!
Robnok 16.10.2009, h. 10:01 Robnok
Panowie...zgranie drużyny ćwiczyć trzeba, opanować formacje patrolowe, podstawy CQB i obsługę radia i nie potrzeba badziewiastych zabawek żeby uniknąć FF...
Czterech 17.10.2009, h. 18:53 Czterech
airsoft motion tracker wiecie może ile kosztuje??
Ookami 17.10.2009, h. 20:00 Ookami
Fajny bajer ten airsoft motion tracker, brakuje tylko zasięgu widzenia przeciwników, tak jak w MGS'ie A tak wogóle to w 0:05 koleś strzela się bez gogli
lazanek33 18.10.2009, h. 20:56 lazanek33
Dobre pytanie jaka cena ??? Myśle że to dobra rzecz, ale niem to jak radio i informacje o swojim położeniu.Mam nadzieje że redakcja portalu WMASG.PL
będzie śledzic to dalej.

POZDRAWIAM ! ! !